Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Galati
Localitate:Galati
Scoala:Scoala Gimnaziala nr 17 Nichita Stanescu
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
LOVIN MARIAI A60STEFAN JENICA ZAHAROV DANIELA
APOSTOL ERICAI AParticipantSTEFAN JENICA ZAHAROV DANIELA
ANGHEL MIRUNAI B91MARIN N CARAMALAU N
STROIU ALEXI B86MARIN N CARAMALAU N
IVAN IOANAI B82MARIN N CARAMALAU N
STOIAN STEFII B79MARIN N CARAMALAU N
LUCULESCU ANCAI B77MARIN N CARAMALAU N
IONESCU IOANAI B70MARIN N CARAMALAU N
SLABU ANA MARIAI B68MARIN N CARAMALAU N
TUDORACHE DENISAI B68MARIN N CARAMALAU N
STOIAN RAULI B63MARIN N CARAMALAU N
DODU CATALINAI B60MARIN N CARAMALAU N
REBREAN ALEXANDRAI BParticipantMARIN N CARAMALAU N
DAMIAN ANDREEII C70AXENTE F MARDARE B
VOICU GEANINAI C69AXENTE F MARDARE B
LUCA DARIA I C64AXENTE F MARDARE B
RADU ALEXANDRAI CParticipantAXENTE F MARDARE B
MALANCA CRISTINAI CParticipantAXENTE F MARDARE B
BUJNITA MARIAII A100ENACHE D COSNITA G
DIACONU ALBERTOII A100ENACHE D COSNITA G
NITA ALBERTII A100ENACHE D COSNITA G
POSTOLACHE ALEXANDRAII A100ENACHE D COSNITA G
POPA PATRICKII A97ENACHE D COSNITA G
STOICA ELIZA II A93ENACHE D COSNITA G
MUSAT DIANA ELENAII A86ENACHE D COSNITA G
SAVU ANDREEAII A82ENACHE D COSNITA G
CALU NASTASE DANIELII A79ENACHE D COSNITA G
CRACIUN MIRUNAII A78ENACHE D COSNITA G
SAVIN MARAII A76ENACHE D COSNITA G
MUSAT DAVIDII A73ENACHE D COSNITA G
DRUTA IULIANII A72ENACHE D COSNITA G
CRASMACIUC LAURENTIUII B83ENUTA IONICA
STRATULAT RAZVANII B81ENUTA IONICA
ZLAT ANA MARIAII B78ENUTA IONICA
CASLEANU CRINAII B69ENUTA IONICA
MIHALUTA LIVIUII B64ENUTA IONICA
RUSU OANA MIHAELAII B62ENUTA IONICA
IONESCU EDUARD GABRIELIII A93TOPA M BLASCIUC V
MATEI MARA ELENAIII A83TOPA M BLASCIUC V
KHODADADI SAMIRRAIII A77TOPA M BLASCIUC V
MARDARU KLARA STEFANIAIII A75TOPA M BLASCIUC V
MIHALCEA AMALIA BIANCAIII A74TOPA M BLASCIUC V
BOTEZATU IASMINE GABRIELAIII A72TOPA M BLASCIUC V
GRADINARU LARISA III B72RADU GABRIELA
RUSU ALEXIII B63RADU GABRIELA
DAMIAN LUCIANIII B62RADU GABRIELA
TIMOS ELENAIII B62RADU GABRIELA
CHIRU ANDREI CRISTIANIII B61RADU GABRIELA
IVAN TEODORA III B60RADU GABRIELA
SOARE KARINA ELENAIII B60RADU GABRIELA
ANTON IOANAIII BParticipantRADU GABRIELA
CONSTANTINESCU MARIUSIII BParticipantRADU GABRIELA
GERU SARA MARIAIII BParticipantRADU GABRIELA
ALDEA IOANA ALEXANDRAIV A93MATEI L NACU G
MACOVEI CRISTIAN GABRIELIV A93MATEI L NACU G
MOISA ELENA VALENTINAIV A78MATEI L NACU G
MUNTEANU GEORGEIV A65MATEI L NACU G
STAN ANDREEA DENISAIV BParticipantMIHALACHE VALENTINA
ACSENTE DAVID IONUTPregatitoare A100HUHULEA L STEFAN D
ANDREI SEBASTIANPregatitoare A100HUHULEA L STEFAN D
BOBOC DAVIDPregatitoare A100HUHULEA L STEFAN D
CUCU CATALINAPregatitoare A100HUHULEA L STEFAN D
CURELARU DANIELPregatitoare A100HUHULEA L STEFAN D
IVANOV BIANCAPregatitoare A100HUHULEA L STEFAN D
LUNGU MARIAPregatitoare A100HUHULEA L STEFAN D
MUNTEANU HORIAPregatitoare A100HUHULEA L STEFAN D
POALELUNGI MIRUNAPregatitoare A100HUHULEA L STEFAN D
POPESCU RADU ROBERTAPregatitoare A100HUHULEA L STEFAN D
VASILE LARISAPregatitoare A100HUHULEA L STEFAN D
PETCU IASMINAPregatitoare A95HUHULEA L STEFAN D
PISU NICOLETAPregatitoare A95HUHULEA L STEFAN D
TESULA LUCAPregatitoare A95HUHULEA L STEFAN D
RADU MIRAPregatitoare A92HUHULEA L STEFAN D
GHINEA ALEXANDRUPregatitoare A90HUHULEA L STEFAN D
GIUSCA AYANPregatitoare A90HUHULEA L STEFAN D
NEAGU RIANAPregatitoare A90HUHULEA L STEFAN D
SCUMPU ALEXIAPregatitoare A88HUHULEA L STEFAN D
GRADINARU RAISAPregatitoare A83HUHULEA L STEFAN D
Bujoreanu SofiaPregatitoare A80HUHULEA L STEFAN D
PETCU TEODORAPregatitoare A70HUHULEA L STEFAN D
ANDREI LEONARDPregatitoare A63HUHULEA L STEFAN D
ANDREESCU ANDREIPregatitoare A62HUHULEA L STEFAN D
BOGHINA DARIAPregatitoare B97NITA C GABAUCEANU A
CHIRU DRAGOSPregatitoare B97NITA C GABAUCEANU A
IVAN CRISTIANPregatitoare B97NITA C GABAUCEANU A
VULTUR STEFANPregatitoare B97NITA C GABAUCEANU A
RACOVITA TELUTUPregatitoare B93NITA C GABAUCEANU A
IACOB MARAPregatitoare B92NITA C GABAUCEANU A
TATOI ELEONORPregatitoare B92NITA C GABAUCEANU A
PIRVU ALEXANDRUPregatitoare B88NITA C GABAUCEANU A
IONITA BIANCAPregatitoare B87NITA C GABAUCEANU A
NECULA EDUARDPregatitoare B87NITA C GABAUCEANU A
OPRESCU STEFANPregatitoare B87NITA C GABAUCEANU A
PACURARU DENNISPregatitoare B87NITA C GABAUCEANU A
PINTILIE ANDREIPregatitoare B82NITA C GABAUCEANU A
RADU GABRIELPregatitoare B78NITA C GABAUCEANU A
NICOLAU DENISAPregatitoare B77NITA C GABAUCEANU A
MIRZA ANDREEAPregatitoare B73NITA C GABAUCEANU A
ZAHARIA CRINAPregatitoare B68NITA C GABAUCEANU A
POSTELNICU MARIANPregatitoare B67NITA C GABAUCEANU A
PAGU ANDRAPregatitoare BParticipantNITA C GABAUCEANU A
CHIRILA DANIELAPregatitoare BParticipantNITA C GABAUCEANU A
BOCANEALA YAIZAPregatitoare C100ISPAS LUCIA
DANAILA MARIAPregatitoare C100ISPAS LUCIA
DUMITRASCU ANDREEAPregatitoare C100ISPAS LUCIA
ISTRATE ALINPregatitoare C95ISPAS LUCIA
PANAIT ANDREEAPregatitoare C95ISPAS LUCIA
TARALUNGA ALEXANDRUPregatitoare C95ISPAS LUCIA
FINEA STRIGNER ROBERTOPregatitoare C90ISPAS LUCIA
ACATRINEI DARIUSPregatitoare C87ISPAS LUCIA
BURLUI DARIOPregatitoare C86ISPAS LUCIA

Inapoi la centrele de concurs