Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Galati
Localitate:Galati
Scoala:Scoala Gimnaziala nr 17 Nichita Stanescu
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
BUJNITA MARIAII AEENACHE D COSNITA G
DIACONU ALBERTOII AEENACHE D COSNITA G
NITA ALBERTII AEENACHE D COSNITA G
POSTOLACHE ALEXANDRAII AEENACHE D COSNITA G
ACSENTE DAVID IONUTPregatitoare AEHUHULEA L STEFAN D
ANDREI SEBASTIANPregatitoare AEHUHULEA L STEFAN D
BOBOC DAVIDPregatitoare AEHUHULEA L STEFAN D
CUCU CATALINAPregatitoare AEHUHULEA L STEFAN D
CURELARU DANIELPregatitoare AEHUHULEA L STEFAN D
IVANOV BIANCAPregatitoare AEHUHULEA L STEFAN D
LUNGU MARIAPregatitoare AEHUHULEA L STEFAN D
MUNTEANU HORIAPregatitoare AEHUHULEA L STEFAN D
POALELUNGI MIRUNAPregatitoare AEHUHULEA L STEFAN D
POPESCU RADU ROBERTAPregatitoare AEHUHULEA L STEFAN D
VASILE LARISAPregatitoare AEHUHULEA L STEFAN D
BOCANEALA YAIZAPregatitoare CEISPAS LUCIA
DANAILA MARIAPregatitoare CEISPAS LUCIA
DUMITRASCU ANDREEAPregatitoare CEISPAS LUCIA
POPA PATRICKII AIIENACHE D COSNITA G
BOGHINA DARIAPregatitoare BIINITA C GABAUCEANU A
CHIRU DRAGOSPregatitoare BIINITA C GABAUCEANU A
IVAN CRISTIANPregatitoare BIINITA C GABAUCEANU A
VULTUR STEFANPregatitoare BIINITA C GABAUCEANU A
PETCU IASMINAPregatitoare AIIHUHULEA L STEFAN D
PISU NICOLETAPregatitoare AIIHUHULEA L STEFAN D
TESULA LUCAPregatitoare AIIHUHULEA L STEFAN D
ISTRATE ALINPregatitoare CIIISPAS LUCIA
PANAIT ANDREEAPregatitoare CIIISPAS LUCIA
TARALUNGA ALEXANDRUPregatitoare CIIISPAS LUCIA
STOICA ELIZA II AIIIENACHE D COSNITA G
IONESCU EDUARD GABRIELIII AIIITOPA M BLASCIUC V
ALDEA IOANA ALEXANDRAIV AIIIMATEI L NACU G
MACOVEI CRISTIAN GABRIELIV AIIIMATEI L NACU G
RACOVITA TELUTUPregatitoare BIIINITA C GABAUCEANU A
RADU MIRAPregatitoare AIIIHUHULEA L STEFAN D
IACOB MARAPregatitoare BIIINITA C GABAUCEANU A
TATOI ELEONORPregatitoare BIIINITA C GABAUCEANU A
ANGHEL MIRUNAI BIIIMARIN N CARAMALAU N
GHINEA ALEXANDRUPregatitoare AMHUHULEA L STEFAN D
GIUSCA AYANPregatitoare AMHUHULEA L STEFAN D
NEAGU RIANAPregatitoare AMHUHULEA L STEFAN D
FINEA STRIGNER ROBERTOPregatitoare CMISPAS LUCIA

Inapoi la centrele de concurs