Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Galati
Localitate:Galati
Scoala:Scoala Gimnaziala nr 22
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
BURDUF RAULI AECHIRIAC VIOLETA MAGDALENA
NICULAE DENISI AECHIRIAC VIOLETA MAGDALENA
BENEA ANDRADAI BEMOLDOVEANU IOANA
SIMINESCU DENISAI BEMOLDOVEANU IOANA
CHIRIAC ALEXANDRAI CEPANA DOINA IULIANA
CORCODEL VICTORI CEPANA DOINA IULIANA
CANTIA VIKTORII CEGRAFCENCO LILIANA
STERNATIS DIANAIV AEDEDIU GABRIELA
CIOBOTARU DRAGOSPregatitoare AECALMUC ANETA
CUCU TUDORPregatitoare AECALMUC ANETA
ENACHE DAVIDPregatitoare AECALMUC ANETA
LUCA BOGDANPregatitoare AECALMUC ANETA
VOICU PATRICKPregatitoare BEMOCANU ROXANA
DURDUC LUCAPregatitoare CEAPOSTOL ECATERINA
GOGA CATALIN Pregatitoare CEAPOSTOL ECATERINA
SANDU NICOLETAPregatitoare CEAPOSTOL ECATERINA
VILCU TUDORPregatitoare CEAPOSTOL ECATERINA
ANGHEL MARAPregatitoare DEPETREA ANA MARIA
BACIU RAISAPregatitoare DEPETREA ANA MARIA
BALAN LUCAPregatitoare DEPETREA ANA MARIA
BRINZA NICOLASPregatitoare DEPETREA ANA MARIA
BULGARU DARIAPregatitoare DEPETREA ANA MARIA
GAFTON MARIAPregatitoare DEPETREA ANA MARIA
GHIMUS MARIAPregatitoare DEPETREA ANA MARIA
GHISMAN AISSAPregatitoare DEPETREA ANA MARIA
GRIGORE ERICAPregatitoare DEPETREA ANA MARIA
LUCA CRISTINAPregatitoare DEPETREA ANA MARIA
MOLDOVEANU DANIELPregatitoare DEPETREA ANA MARIA
SANDU DANIELPregatitoare DEPETREA ANA MARIA
SILAV ELENAPregatitoare DEPETREA ANA MARIA
STANESCU AMALIA Pregatitoare DEPETREA ANA MARIA
TURCU GABRIEL Pregatitoare DEPETREA ANA MARIA
COZMA MARIAI AICHIRIAC VIOLETA MAGDALENA
APOSTOL BIANCAI BIMOLDOVEANU IOANA
ENACOPOL DARIUSPregatitoare AICALMUC ANETA
DANAILA FRANCESCAPregatitoare DIPETREA ANA MARIA
HINCU EDUARDPregatitoare DIPETREA ANA MARIA
ALECU BRIANAI AIICHIRIAC VIOLETA MAGDALENA
HUNCANU ELENAI AIICHIRIAC VIOLETA MAGDALENA
NECULA MICHELLEI AIICHIRIAC VIOLETA MAGDALENA
CHIRIAC CEZARIV CIIOLARAS SILVIA
HOGAS MARIAIV CIIOLARAS SILVIA
MOLDOVEANU TEODORA IV CIIOLARAS SILVIA
LEOPA VLADPregatitoare CIIAPOSTOL ECATERINA
CEPRAGA ELENAI AIICHIRIAC VIOLETA MAGDALENA
CRACIUN RAULI AIICHIRIAC VIOLETA MAGDALENA
DOROJAN MARIAI AIICHIRIAC VIOLETA MAGDALENA
TITIRIM VALENTINI AIICHIRIAC VIOLETA MAGDALENA
ANGHELESCU TEODORAI BIIMOLDOVEANU IOANA
BUCIUC CRISTINAI CIIPANA DOINA IULIANA
BURUIANA ALEXANDRU I CIIPANA DOINA IULIANA
PINTILIE CRINAI CIIPANA DOINA IULIANA
CEAFALAU SERGIUII BIIPATILEA ALINA
COVRIG CLARAIII BIITANASACIUC VALENTINA
STANCIUC MARIAIII BIITANASACIUC VALENTINA
MANDALAC DAVIDPregatitoare BIIMOCANU ROXANA
UNGUREANU CRISTINAPregatitoare BIIMOCANU ROXANA
DAN THEODORI AIIICHIRIAC VIOLETA MAGDALENA
BEN AIDAPregatitoare AIIICALMUC ANETA
DOGARU EVELINAPregatitoare AIIICALMUC ANETA
LAPUSNEANU STEFANIAPregatitoare AIIICALMUC ANETA
GUZU LUCAI AIIICHIRIAC VIOLETA MAGDALENA
POPOIU ALEXANDRUI BIIIMOLDOVEANU IOANA
UDREA DAVIDI AIIICHIRIAC VIOLETA MAGDALENA
DIMA RADUPregatitoare AIIICALMUC ANETA
BOCANEALA RAZVANPregatitoare DIIIPETREA ANA MARIA
NEACSU RAISAI BIIIMOLDOVEANU IOANA
CUCU IOANAII AIIIBUDESCU GEANINA
GRIGORAS ANDREI Pregatitoare CIIIAPOSTOL ECATERINA
BANU ANDREEAI AMCHIRIAC VIOLETA MAGDALENA
BOBOC TUDORI AMCHIRIAC VIOLETA MAGDALENA
IOAN NICOLETAI AMCHIRIAC VIOLETA MAGDALENA
MIU SELENAI BMMOLDOVEANU IOANA
BOCANIALA ALEXAI DMNINI FLORINA
CRACIUN MIRUNAII AMBUDESCU GEANINA
VISAN MATEIII AMBUDESCU GEANINA
DIMA DARIUSII BMPATILEA ALINA
FEODOROV DARIAII DMMARAVELA SIMONA
PALADE ALESSIAIII AMNEAGU MARIA
RENTA ROBERTIII AMNEAGU MARIA
STOICA LEONARDIII AMNEAGU MARIA
DUDA RAISAIII BMTANASACIUC VALENTINA
HURDUC EDUARDIII BMTANASACIUC VALENTINA
RADU IULIAIII BMTANASACIUC VALENTINA
IRIMIA SEBASTIANPregatitoare AMCALMUC ANETA
UDREA BIANCAPregatitoare CMAPOSTOL ECATERINA

Inapoi la centrele de concurs