Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Galati
Localitate:Galati
Scoala:Scoala Gimnaziala nr 28
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Panturu SinzianaII CEBocaneala Andreea
PETREA TUDORII EEGita Mirela
Chirac MihneaIV AEStancu Eugenia
Fulga AnitaIV AEStancu Eugenia
Melicianu SerenaIV AEStancu Eugenia
Patilea DenisaIV AEStancu Eugenia
Spita CristinaIV AEStancu Eugenia
Gales RandiPregatitoare AECRISTOFAN DIANA
Ion AlexandruPregatitoare AECRISTOFAN DIANA
Bucsa MihaelaPregatitoare BEBarbatescu Nineta
Hohota AnastasiaPregatitoare BEBarbatescu Nineta
Ion RenataPregatitoare BEBarbatescu Nineta
Jalba IasminaPregatitoare BEBarbatescu Nineta
Nelepcu IoanaPregatitoare BEBarbatescu Nineta
Onodi MariaPregatitoare BEBarbatescu Nineta
Rotaru RaresPregatitoare BEBarbatescu Nineta
Severin StefanPregatitoare BEBarbatescu Nineta
Talaba AndreeaPregatitoare BEBarbatescu Nineta
Vasilache SaraPregatitoare BEBarbatescu Nineta
BAUER ALESSIAPregatitoare CEMARINESCU ANA-MARIA
BRINZEA ELENAPregatitoare CEMARINESCU ANA-MARIA
BULUC INGRIDPregatitoare CEMARINESCU ANA-MARIA
DIMITRIEVICI DIANAPregatitoare CEMARINESCU ANA-MARIA
NEAGU MAIAPregatitoare CEMARINESCU ANA-MARIA
PANAITE SEBASTIANPregatitoare CEMARINESCU ANA-MARIA
PANGRATI EDUARDPregatitoare CEMARINESCU ANA-MARIA
POPA VLADIMIRPregatitoare CEMARINESCU ANA-MARIA
SIMEANU TUDORPregatitoare CEMARINESCU ANA-MARIA
SIMION TEODORPregatitoare CEMARINESCU ANA-MARIA
VLAD MARAPregatitoare CEMARINESCU ANA-MARIA
BLEOANCA IOANAPregatitoare DEANTOHE GINA
DUMITRACHE VLAD RAMONPregatitoare EEBOBULISTEANU DANIELA- TEODORA
GHIMPU ANDREEA ALESSIAPregatitoare EEBOBULISTEANU DANIELA- TEODORA
MIHALASCU EDUARD- STEFANPregatitoare EEBOBULISTEANU DANIELA- TEODORA
MOISE LUCA ADRIANPregatitoare EEBOBULISTEANU DANIELA- TEODORA
POPA TEODORA Pregatitoare EEBOBULISTEANU DANIELA- TEODORA
CONDRACHE ALESSIAIII DIGAVRILA ELENA-DORELA
TRIFAN TUDORPregatitoare CIMARINESCU ANA-MARIA
IGANAT ANA MARIAPregatitoare EIBOBULISTEANU DANIELA- TEODORA
RAPOTAN CRISTIANAIII AIIHOGAS DRAGUTA
BURDUCEA ALEXANDRAPregatitoare CIIMARINESCU ANA-MARIA
PALADI NICOLASPregatitoare CIIMARINESCU ANA-MARIA
ENCIU IUSTINII EIIGita Mirela
IORDACHE MATEIII EIIGita Mirela
SAVIN MIHAIII EIIGita Mirela
TATARUCA ANASTASIAIII CIIOLARIU LILIANA
Diaconu AlexandruIV AIIStancu Eugenia
Gheorghiu ArisIV AIIStancu Eugenia
Ganea RaisaPregatitoare BIIBarbatescu Nineta
Palade LucaPregatitoare BIIBarbatescu Nineta
BRINZEA MARIAPregatitoare CIIMARINESCU ANA-MARIA
DAMIAN ANDREIPregatitoare CIIMARINESCU ANA-MARIA
CATOIU STEFAN-ANDREIIII CIIIOLARIU LILIANA
SARACU DARIAPregatitoare DIIIANTOHE GINA
PALADE LEONARDO STEFANPregatitoare EIIIBOBULISTEANU DANIELA- TEODORA
RADU DIANA IOANAPregatitoare EIIIBOBULISTEANU DANIELA- TEODORA
CONSTANTINESCU DAVIDIII BIIIBERDILA ANICA
TIRIM MARIAIII BIIIBERDILA ANICA
SIGHISOREAN ALESSIAPregatitoare CIIIMARINESCU ANA-MARIA
TRIFAN MARA-ANTONIAIII AIIIHOGAS DRAGUTA
RADU ANDREIIII CIIIOLARIU LILIANA
Chebac DavidPregatitoare BIIIBarbatescu Nineta
Oprea ElenaPregatitoare BIIIBarbatescu Nineta
CHETROSU MARIAII EIIIGita Mirela
MAXIM ROBERT-ANDREIIII CIIIOLARIU LILIANA
Drilea MihaiII CMBocaneala Andreea
Manole AlexiaII CMBocaneala Andreea
BERARU ANA RUXANDRAIII BMBERDILA ANICA
CONSTANTIN BRIANAIII BMBERDILA ANICA
GRINBERG DAVIDIII BMBERDILA ANICA
HRISTACHI ADELINAIII BMBERDILA ANICA
IVANOV MIHAIIII BMBERDILA ANICA
MOCANU IRINAIII BMBERDILA ANICA
PARASCHIV MIHAI III BMBERDILA ANICA
Vasile SebastianIV AMStancu Eugenia
Vlad AndreiPregatitoare BMBarbatescu Nineta
PUIU ISABELPregatitoare CMMARINESCU ANA-MARIA
BADALAN DENIS STEFANPregatitoare EMBOBULISTEANU DANIELA- TEODORA
FRANCULESCU ANDREEA GABRIELAPregatitoare EMBOBULISTEANU DANIELA- TEODORA

Inapoi la centrele de concurs