Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Galati
Localitate:Galati
Scoala:Scoala Gimnaziala nr 29
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Duman Melissa I AEAvram Mihaela
Gutanu BogdanI AEAvram Mihaela
Leoca DavidI AEAvram Mihaela
Nicodim David I AEAvram Mihaela
Profire PriscilaI AEAvram Mihaela
Barceanu StefanI BEChirosca Angela
Caban VictorI CECiolacu Mihaela
Gavrila RaresI CECiolacu Mihaela
Mocanu Robert I CECiolacu Mihaela
Patrascu TeodoraI CECiolacu Mihaela
Serban Raluca I CECiolacu Mihaela
Aursei AndreeaI EETonita Mirela
Calcan Cristian I EETonita Mirela
Dumitru Bogdan I EETonita Mirela
Sandica DariaI EETonita Mirela
Stanga AlexandraI EETonita Mirela
Leopa DenisaII AECaramalau Cecilia
Chitac LucaII BEDragoi Lorena
Jiglau LukasII BEDragoi Lorena
Bigu InesII CEParaschiv Florentina
Boros DenisII CEParaschiv Florentina
Fanea IoanaII CEParaschiv Florentina
Boghean Sebastian II DEMalaescu Nicoleta
Chiriac Radu II DEMalaescu Nicoleta
Gheorghita MayaII DEMalaescu Nicoleta
Ianos LucaII DEMalaescu Nicoleta
Panciu MateiII DEMalaescu Nicoleta
Ramba MariaII DEMalaescu Nicoleta
Gervescu AlexandruIII BECocu Titina
Neamtu Andreea III BECocu Titina
Tulus TeodorIII BECocu Titina
Albota CarolinaIII DECostin Victoria
Gutanu MedaIV DEGheorghiu Nicoleta
Grecu DariaIV EEBuduleanu Alina
Arama BiancaPregatitoare BELungeanu Gherghina
Basalic IoanaPregatitoare BELungeanu Gherghina
Bivol SarahPregatitoare BELungeanu Gherghina
Brasoveanu TheodoraPregatitoare BELungeanu Gherghina
Cherciu LaviniaPregatitoare BELungeanu Gherghina
Cujba AndreiPregatitoare BELungeanu Gherghina
Garlescu BrianaPregatitoare BELungeanu Gherghina
Ispas AlyssaPregatitoare BELungeanu Gherghina
Lepadatu MihaiPregatitoare BELungeanu Gherghina
Petrea IrisPregatitoare BELungeanu Gherghina
Roman DavidPregatitoare BELungeanu Gherghina
Rotaru AlexnadraPregatitoare BELungeanu Gherghina
Mihai Rares Fabian III DICostin Victoria
Miron Alexia III DICostin Victoria
Bobe Eduard I AIAvram Mihaela
Cladiade Radu I AIAvram Mihaela
Di Grandi AdrianoI AIAvram Mihaela
Diaconu IrinaI AIAvram Mihaela
Neagu StefanI AIAvram Mihaela
Teodoru Sarah I AIAvram Mihaela
Fatu Bianca I EITonita Mirela
Arfire AndraII AICostin Victoria
Pandele Mihai II AICaramalau Cecilia
Bejan DariaII BIDragoi Lorena
Gradinaru TeodoraII BIDragoi Lorena
Zorila IrinaII BIDragoi Lorena
Radulescu AnamariaII DIMalaescu Nicoleta
Tiganus VladIV AIStanciu Mariana
Toma Andrei IonutIV AIStanciu Mariana
Bercea AndraIV CIRotaru Ileana
Chitac Lea IV CIRotaru Ileana
Nica MateiIV CIRotaru Ileana
Bogzoiu Alex Nicolas IV DIGheorghiu Nicoleta
Cocu Robert IV DIGheorghiu Nicoleta
Cucos GabrielaIV DIGheorghiu Nicoleta
Ionascu MirunaIV DIGheorghiu Nicoleta
Lazar DragosIV DIGheorghiu Nicoleta
Ionescu OanaIV EIBuduleanu Alina
Nistor SergiuIV EIBuduleanu Alina
Munteanu MariaPregatitoare BILungeanu Gherghina
Palade MariaPregatitoare BILungeanu Gherghina
Rusu AlexandruI AIIAvram Mihaela
Sava Iustin I AIIAvram Mihaela
Enache MariaI EIITonita Mirela
Ursu MariaIV AIIStanciu Mariana
Chirica BiancaIV EIIBuduleanu Alina
Postolache AnisiaIII AIIDima Sorina
Dorin Ingrid I AIIAvram Mihaela
Ion Radu I AIIAvram Mihaela
Cimpureanu AnemonaI CIICiolacu Mihaela
Garz Bianca I CIICiolacu Mihaela
Anastasoaiei VictorI EIITonita Mirela
Stanga Ana MariaI EIITonita Mirela
Raduc YanisII BIIDragoi Lorena
Rusu MariaII CIIParaschiv Florentina
Suditu Andreea II CIIParaschiv Florentina
Voiculescu MariaII CIIParaschiv Florentina
Balmus LaviniaII DIIMalaescu Nicoleta
Negrau Mihnea II DIIMalaescu Nicoleta
Bancila George III AIIDima Sorina
Bosneaga Stefan III BIICocu Titina
Nicodim Stefan III BIICocu Titina
Movila BiancaIII CIIDimofte Cristina
Dandis TeodoraIII EIIDumitrescu Veronica
Pintilie SebastianIV BIIAvram Simona
Chirita LuanaPregatitoare BIILungeanu Gherghina
Cujba TudorPregatitoare BIILungeanu Gherghina
Minciu VeronicaPregatitoare BIILungeanu Gherghina
Musat EmaPregatitoare BIILungeanu Gherghina
Chetu DeliaI BIIIChirosca Angela
Hodorog AndreiI CIIICiolacu Mihaela
Moldoveanu AlbertI CIIICiolacu Mihaela
Radu TudorI CIIICiolacu Mihaela
Buzea LaviniaII DIIIMalaescu Nicoleta
Vatafu Irina II DIIIMalaescu Nicoleta
Boghici MarioIII AIIIDima Sorina
Mendelsohn MendelIV BIIIAvram Simona
Nica MadalinaIV CIIIRotaru Ileana
Bitire Lavinia I AIIIAvram Mihaela
Coman CosminI AIIIAvram Mihaela
Dogaru Crina I AIIIAvram Mihaela
Dicu MariaII DIIIMalaescu Nicoleta
Gavrila Anamaria II DIIIMalaescu Nicoleta
Adam RamonaIII AIIIDima Sorina
Bobe TeodorIII CIIIDimofte Cristina
Apostu TeodoraI AMAvram Mihaela
Dudnic SofiaI AMAvram Mihaela
Zamfir BiancaI AMAvram Mihaela
Lupoaie VanesaI EMTonita Mirela
Moldoveanu Daria I EMTonita Mirela
Pricop MateiI EMTonita Mirela
Tiron AnaI EMTonita Mirela
Cucu RoxanaII AMCaramalau Cecilia
Hamza DeliaII AMCaramalau Cecilia
Moldoveanu Andrei II AMCaramalau Cecilia
Neagu StefanII AMCaramalau Cecilia
Vladescu Claudiu II AMCaramalau Cecilia
Albu DariaII BMDragoi Lorena
Constandache MihaiII CMParaschiv Florentina
Corciova RebecaII CMParaschiv Florentina
Andrei CrinaII DMMalaescu Nicoleta
Asavoaiei SaraII DMMalaescu Nicoleta
Baroiu ClaraII DMMalaescu Nicoleta
Chiper TiberiuII DMMalaescu Nicoleta
Chiriac IoanaII DMMalaescu Nicoleta
Trus IlincaII DMMalaescu Nicoleta
Stanciu GabrielIII BMCocu Titina
Stanescu HoriaIII BMCocu Titina
Molnar AntonioIII CMDimofte Cristina
Ungureanu AndreiIII CMDimofte Cristina
Stanciu AndreeaIV BMAvram Simona
Varlanuta MateiIV BMAvram Simona
Aron AlexandruPregatitoare BMLungeanu Gherghina
Dimofte RaresPregatitoare BMLungeanu Gherghina
Gheorghita AyanaPregatitoare BMLungeanu Gherghina
Mehedinti LeviPregatitoare BMLungeanu Gherghina
Mititelu MariaPregatitoare BMLungeanu Gherghina
Putanu GeorgePregatitoare BMLungeanu Gherghina
Radu Ana MariaPregatitoare BMLungeanu Gherghina
Sirghie StefaniaPregatitoare BMLungeanu Gherghina
Ungureanu Avram RobertPregatitoare BMLungeanu Gherghina

Inapoi la centrele de concurs