Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Galati
Localitate:Galati
Scoala:Scoala Gimnaziala nr 3 I.L. Caragiale
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
ARGHIRE IANISI AENEAGU FLORENTINA
SIMIONICA ILINCA ZARAI AENEAGU FLORENTINA
ANDREI CODRESCU MARIOII AENOUR ZINICA
BUTUNOI NICOLE PATRICEII AENOUR ZINICA
CAZACU DAVID GABRIELII AENOUR ZINICA
DARIE MAYA JESSICAII AENOUR ZINICA
BERCARU MARIO LUCIAN CRISTIANII BEChirvase Cicilia Venera
LEPADATU MATEI STEFANII BEChirvase Cicilia Venera
LEPADATU MATEI STEFANII BEChirvase Cicilia Venera
AFTENE IANIS-ALEXANDRUPregatitoare AEONOFREI CORNELIA
FLUTUR DARIUS-SEBASTIANPregatitoare AEONOFREI CORNELIA
IACOB CRISTIANA-ANDREEAPregatitoare AEONOFREI CORNELIA
MANZU BIANCA-ALEXANDRAPregatitoare AEONOFREI CORNELIA
ROSCA ARIANA-ANISOARAPregatitoare AEONOFREI CORNELIA
ROTARU AMALIA-MIHAELAPregatitoare AEONOFREI CORNELIA
STEFANESCU ANAMARIA THEODORAPregatitoare AENOUR ZINICA
TOFAN LUCA-DRAGOSPregatitoare AEONOFREI CORNELIA
CONSTANTIN DEJANYPregatitoare BECHISTOL ANA
CRUCIANU RAFAELPregatitoare BECHISTOL ANA
LEONTE ANDREEAPregatitoare BECHISTOL ANA
TRANDAFIR ALICEPregatitoare BECHISTOL ANA
CAUS LAVINIA MIHAELAII BIIChirvase Cicilia Venera
TABUS ROXANA ELENAII BIIChirvase Cicilia Venera
CAMPEANU STEFANIAPregatitoare AIIONOFREI CORNELIA
GHILEA ANDREI-IONUTPregatitoare AIIONOFREI CORNELIA
IONESCU DAVID-ALEXANDRUPregatitoare AIIONOFREI CORNELIA
IORGA IRINA-MARIAPregatitoare AIIONOFREI CORNELIA
NEAGU GABRIEL-IULIANPregatitoare AIIONOFREI CORNELIA
NEAGU GABRIEL-IULIANPregatitoare AIIONOFREI CORNELIA
NEAGU IULIAPregatitoare AIIONOFREI CORNELIA
SOLOMON VALENTINA-ILARIAPregatitoare AIIONOFREI CORNELIA
TUTU SEBASTIANPregatitoare AIIONOFREI CORNELIA
ZUPCAU ANDREIPregatitoare BIICHISTOL ANA
BOERESCU RARES-ANDREII AIINEAGU FLORENTINA
CIORICI NATALIAI AIINEAGU FLORENTINA
CODREANU ANDREEAI AIINEAGU FLORENTINA
NEAGU SABINA- ANDREEAI AIINEAGU FLORENTINA
TOFAN DENISAI AIINEAGU FLORENTINA
CRISTOFAN MIHNEA CODRINII AIINOUR ZINICA
OANCEA AMALIA MARIAPregatitoare AIINOUR ZINICA
CHIPER DARIA-CRISTINAPregatitoare AIIONOFREI CORNELIA
CRISTOFAN DARIA-ANDREEAPregatitoare AIIONOFREI CORNELIA
VASIOIU FREDERICOPregatitoare AIIONOFREI CORNELIA
BARLADEANU NICOLASPregatitoare BIICHISTOL ANA
GHIBEA SONIA IOANAII BIIIChirvase Cicilia Venera
LUPU MATEI RARESII BIIIChirvase Cicilia Venera
OLARU DARIUS-ANDREIPregatitoare AIIIONOFREI CORNELIA
PALADE ANDRA-MARIAPregatitoare AIIIONOFREI CORNELIA
DOBRIN BIANCA MARIAII BMChirvase Cicilia Venera
HANCU ALESSIA ELENAII BMChirvase Cicilia Venera
MANZU ROBERT ANDREIII BMChirvase Cicilia Venera
SAVA MARIAII BMChirvase Cicilia Venera
SPAC CRISTIANII BMChirvase Cicilia Venera
Roman Eduard Robert III AMBatog Luminita
ANGHELE ANA-MARIAPregatitoare AMONOFREI CORNELIA
GEORGESCU IACOB-NICOLAEPregatitoare AMONOFREI CORNELIA
MANOLACHE DENIS AURELIAPregatitoare AMNOUR ZINICA

Inapoi la centrele de concurs