Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Galati
Localitate:Tecuci
Scoala:Scoala nr 5 Elena Doamna
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
POHRIB MARIA-SOPHIAI A100MITITELU VALERICA
POPA ANDREI CRISTIANI A97MITITELU VALERICA
POPA PETRE ANDREII A97MITITELU VALERICA
RUGINA SEBASTIANI A95MITITELU VALERICA
COSTACHE CRISTIANI A90MITITELU VALERICA
DANAILA EVA-MARIAI A90MITITELU VALERICA
COROIU IUSTINI A77MITITELU VALERICA
CARJEU DARIAI B100BIRA ILINCA
CHIRITA IOANAI B98BIRA ILINCA
SEVASTRE ANAISI B97BIRA ILINCA
POPA NICOLASI B92BIRA ILINCA
MATROF ROBERTI B90BIRA ILINCA
POPA GABRIELI B85BIRA ILINCA
DRAGU MARIUSI B80BIRA ILINCA
MUNTEANU ANDREII B80BIRA ILINCA
RADUCAN DANIELI B80BIRA ILINCA
ENACHE RALUCAI B76BIRA ILINCA
POPA ALESIA I B76BIRA ILINCA
Beldie CristianII B95Popoiu Emilia
Pavel TeodorII B91Popoiu Emilia
Papuc SophiaII B90Popoiu Emilia
Lefter DezireeII B87Popoiu Emilia
Anton DariaII B86Popoiu Emilia
Petcu AlexandruII B85Popoiu Emilia
Togan CristinaII B85Popoiu Emilia
Tanase AndreeaII B81Popoiu Emilia
Neacsu BogdanII B75Popoiu Emilia
Cantaragiu NicoletaII B72Popoiu Emilia
Arhip SaraII B68Popoiu Emilia
Stefan RazvanII B68Popoiu Emilia
Balan StefanII B66Popoiu Emilia
Lupu TudorII B66Popoiu Emilia
Chitic DavidII B65Popoiu Emilia
Dimache AndreiII B65Popoiu Emilia
Donu MartinaII B65Popoiu Emilia
BODEA MELISAIII A92MARCU CHIRILA TINCUTA
ZAMFIR MARIOIII A90MARCU CHIRILA TINCUTA
ARGINT HORIAIII A84MARCU CHIRILA TINCUTA
LEFTER IUSTINIII A84MARCU CHIRILA TINCUTA
DOROSAN STEFANIII A82MARCU CHIRILA TINCUTA
MARGINE STEFANIII A81MARCU CHIRILA TINCUTA
COSTACHE BRIANAIII A79MARCU CHIRILA TINCUTA
COSTIN SMARANDAIII A74MARCU CHIRILA TINCUTA
POPA MIRELAIII A72MARCU CHIRILA TINCUTA
STURZU LUCAIII A70MARCU CHIRILA TINCUTA
BUTUNOI ANDREIIV B100GITA IONICA
GOGA MIHAIIV B100GITA IONICA
VIZITIU ANA MARIAIV B100GITA IONICA
ISTRATI DARIUSIV B99GITA IONICA
DUMITRIU ADRIANAIV B88GITA IONICA
RADUCAN RAZVANIV B85GITA IONICA
STANICA ADRIANAIV B84GITA IONICA
RADUCAN STEFANIV B79GITA IONICA
MARIN ANDREEAIV B75GITA IONICA
CERMAC VLAD TEODORIV C100VRINCEANU AGLAIA
CHIRITA MARIO FLORINIV C100VRINCEANU AGLAIA
MAVROCHEFALOS DAVID ALEXANDRUIV C100VRINCEANU AGLAIA
NITA FRANCESCO MATTIAIV C100VRINCEANU AGLAIA
TUDOR ANDREI TEODORIV C100VRINCEANU AGLAIA
ENACHE ISABELA STEFANIAIV C94VRINCEANU AGLAIA
CIOLACOF MAYAIV C88VRINCEANU AGLAIA
PRISECARU VLAD STEFANIV C87VRINCEANU AGLAIA
BRAILESCU ALESANDRAIV C86VRINCEANU AGLAIA
AVRAM ALESSIA IONELAIV C84VRINCEANU AGLAIA
DRAGAN PAULA BEATRICEIV C84VRINCEANU AGLAIA
BADALUTA BIANCAIV C83VRINCEANU AGLAIA
BORZA CRISTIANA TEONAIV C83VRINCEANU AGLAIA
Alionte RaresPregatitoare B100Arghire Oana
Chiriac AlexandruPregatitoare B100Arghire Oana
Gogota AlexandruPregatitoare B100Arghire Oana
Boghean DianaPregatitoare B91Arghire Oana
Cucoara MarinaPregatitoare B79Arghire Oana
Lungeanu NectariaPregatitoare B79Arghire Oana
Balan EduardPregatitoare B74Arghire Oana
Daniliuc GiuliaPregatitoare B74Arghire Oana
Graur Isabela Pregatitoare B74Arghire Oana
Nare Gabriel7Pregatitoare B74Arghire Oana
Tugurlan LarisaPregatitoare B74Arghire Oana
BEJAN RAISAPregatitoare C100DIACONU GINA
BORCEA DAVIDPregatitoare C100DIACONU GINA
BRAILESCU IOSIFPregatitoare C100DIACONU GINA
DIACONU LUIZAPregatitoare C100DIACONU GINA
GUDANA DARIAPregatitoare C100DIACONU GINA
MARMUREANU ALESSIAPregatitoare C100DIACONU GINA
MELINTE ROBBIEPregatitoare C100DIACONU GINA
ANDRASESCU IRINAPregatitoare C90DIACONU GINA
COMAN JUSTINPregatitoare C88DIACONU GINA
ANGHELUTA MARIAPregatitoare C86DIACONU GINA
LECA ALEXANDRUPregatitoare C75DIACONU GINA
OLARU ALESSIAPregatitoare C75DIACONU GINA

Inapoi la centrele de concurs