Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Gorj
Localitate:Targu-Jiu
Scoala:Colegiul National Tudor Vladimirescu
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
IRIZA MIHAIII AEMIREA GABRIELA
PADURE LARISAII AEMIREA GABRIELA
PARAU IARINAII AEMIREA GABRIELA
PIRTEA SHARAII AEMIREA GABRIELA
TATAR CRISTIANII AEMIREA GABRIELA
BUZULICA ALESIA MARIAII BENEGOESCU REGHINA
IVANISI ANDREASII CECIOBOTEA ANDREEA
POPESCU BOGDANII CECIOBOTEA ANDREEA
MIHUTOIU STEFANIAIV AEIOSU NINA PETRONELA
TOMESCU CASIANAIV AEIOSU NINA PETRONELA
DUBACIU TUDOR BENEDICTIV BEBORDINC TEODORA
JIANU IRINA MARIAIV BEBORDINC TEODORA
ARSEANU ANTONIAPregatitoare BEGRIGORESCU MARIA
MORJAN ILINCAPregatitoare BEGRIGORESCU MARIA
OPRISOR MARAPregatitoare BEGRIGORESCU MARIA
RATA TEODORAPregatitoare BEGRIGORESCU MARIA
URECHESCU ALEXANDRUPregatitoare BEGRIGORESCU MARIA
VLADESCU SERGIUPregatitoare BEGRIGORESCU MARIA
FINTINA DAVID ADRIANIV BIBORDINC TEODORA
FUNDEANU DARIUSII CICIOBOTEA ANDREEA
OCHETAN CEZARAII CICIOBOTEA ANDREEA
GRUIA STEFANIAI AIITOMESCU CRISTINA
GURITA STEFANIAI AIITOMESCU CRISTINA
NAGY EDWARDI AIITOMESCU CRISTINA
LUPULESCU OANAII AIIMIREA GABRIELA
NADRAG YANISII AIIMIREA GABRIELA
CIOBESCO ANDY COSMINII BIINEGOESCU REGHINA
NEACSA ANDREIII BIINEGOESCU REGHINA
NEACSA ANDREIII CIINEGOESCU REGHINA
CIRSTOIU ANDRA GABRIELAIII AIINIMARA MARIANA GENOVEVA
GURAN LUPULESCU PATRICKIII AIINIMARA MARIANA GENOVEVA
MITREA SORINAIII AIINIMARA MARIANA GENOVEVA
MITROI ANDREI STEFANIII AIINIMARA MARIANA GENOVEVA
NEAMTU STEFANIII AIINIMARA MARIANA GENOVEVA
POPESCU VLADIII AIINIMARA MARIANA GENOVEVA
TUTUNARU MIHNEAIII AIINIMARA MARIANA GENOVEVA
CRUCERU LUIZA CRISTIANAIII BIISTANCIOI DANIELA
GALATESCU PATRICPregatitoare BIIGRIGORESCU MARIA
GRIVEI STEFANIAPregatitoare BIIGRIGORESCU MARIA
NEGREANU TANASESCU IOANAPregatitoare BIIGRIGORESCU MARIA
POPESCU SARAHPregatitoare BIIGRIGORESCU MARIA
LUCACIU IULIA MARIAIV BIIIBORDINC TEODORA
NICOLAE ANDREI VLADUTIV BIIIBORDINC TEODORA
BORDINC VLADII BIIINEGOESCU REGHINA
DAVITOIU STEFANII BIIINEGOESCU REGHINA
PORUMBEL MALINAII BIIINEGOESCU REGHINA
DOLOFAN DARIAII CIIICIOBOTEA ANDREEA
GRIDAN ALEXANDRA ANA MARIAII CIIICIOBOTEA ANDREEA
CALOTA STEFANIA TIMEEAIII BIIISTANCIOI DANIELA
GRECU ANDREIIII BIIISTANCIOI DANIELA
DIACONITA MIRUNAPregatitoare BIIIGRIGORESCU MARIA
MILOSTEANU ALESIA MARIAIII BIIISTANCIOI DANIELA
STANCIOI ANDRAIII BIIISTANCIOI DANIELA
TOMESCU NICOLAE OCTAVIANIII BIIISTANCIOI DANIELA
BOLOCAN ADELYNAII AMMIREA GABRIELA
GROZA EDUARDII AMMIREA GABRIELA
MINDOIU ZEILAII AMMIREA GABRIELA
SANDA DENISAII AMMIREA GABRIELA
NEAMTU DARIUS ALEXANDRUIII AMNIMARA MARIANA GENOVEVA
OROS RAISAIV AMIOSU NINA PETRONELA
STEFANOIU EVAIV BMBORDINC TEODORA
BUNECI ANDREIPregatitoare BMGRIGORESCU MARIA
FOMETESCU VLADPregatitoare BMGRIGORESCU MARIA
MOCESCU DAVIDPregatitoare BMGRIGORESCU MARIA

Inapoi la centrele de concurs