Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Iasi
Localitate:Hirlau
Scoala:Scoala Gimnaziala Petru Rares
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
BURUIANA CATRINELII A100OPREA EMILIA
GHEORGHE ALEXANDRA MARIA II A100OPREA EMILIA
POSISNICU ADELINAII A100OPREA EMILIA
UNGUREANU MAYAII A100OPREA EMILIA
BACIU BIANCA MARIA II A98OPREA EMILIA
NASUI TAPUSA TONYII A98OPREA EMILIA
FURTUNA ALEXANDRUII A96OPREA EMILIA
GAINA TEODORA ALEXIAII A96OPREA EMILIA
CARBUNEANU TEODORAII A95OPREA EMILIA
CRACIUN JUSTINIANII A95OPREA EMILIA
CURCA CODRINII A95OPREA EMILIA
GEORGESCU EDUARDII A95OPREA EMILIA
MANOLIU TEODORA II A95OPREA EMILIA
MUSTATA MIRUNA SONIA II A94OPREA EMILIA
NECULAU DEEAII A93OPREA EMILIA
CIUCIUC VALENTINII A90OPREA EMILIA
MUSTEATA DARIA ELENAII B90MUSEI LUMINITA
ZAPAN COSMINII B63MUSEI LUMINITA
ASTEFANESEI GABRIELII B62MUSEI LUMINITA
GURALIUC RAZVANII BParticipantMUSEI LUMINITA
ROMANESCU ROBERTOII BParticipantMUSEI LUMINITA
CRETU MATEIII C100CRETU MARIA
BARNEA IUSTINII C90CRETU MARIA
CHISINAU TIBERIUII C90CRETU MARIA
CHIRIAC MARIUSII C83CRETU MARIA
SIMIONESCU CLARAII C83CRETU MARIA
MARIN COSMINII C78CRETU MARIA
COTIUGA DARIA II D100MUNTEANU MIRELA
COTIUGA GABRIELA II D100MUNTEANU MIRELA
DILA MIHAITA II D100MUNTEANU MIRELA
PALICIUC ROBERTOII D70MUNTEANU MIRELA
LACATUSU DARIUSII DParticipantMUNTEANU MIRELA
CIOFU ANDREI MARIOIII B100RUGINA TEREZA
GAVRILOAIE COSMINIII B100RUGINA TEREZA
OZOREANU LARISAIII B100RUGINA TEREZA
TINCU VLADIII B100RUGINA TEREZA
VINTILA TUDORIII B98RUGINA TEREZA
PRIGOREANU CRISTIANIII B95RUGINA TEREZA
MIHAILA SOPCA DARIUSIII B92RUGINA TEREZA
GAINA ALEXANDRAIII B91RUGINA TEREZA
AMOSIESEI ANDREEAIII B90RUGINA TEREZA
ASTEFANESEI SEBIIII B90RUGINA TEREZA
SAVOAE ROBERTIII B85RUGINA TEREZA
HAUCEAG STEFANIII B83RUGINA TEREZA
CURCA RALUCAIII B82RUGINA TEREZA
LUNGU RARESIII B82RUGINA TEREZA
ANECULAESEI ALEXIAIII B80RUGINA TEREZA
GLODOREANU CRISTINELIII B78RUGINA TEREZA
ADUMITROAEI DARIA III B69RUGINA TEREZA
TIBULEAC STEFANIAIII B63RUGINA TEREZA
POSUSNICU STEFANIAIII B62RUGINA TEREZA
BAICEANU DANIELAIII C98Ungureanu Roxana
CHELCIUC ALEXANDRUIII C97Ungureanu Roxana
CUIBUS ALINIII C94Ungureanu Roxana
FEDOR TOMASIII C91Ungureanu Roxana
GHEORGHIAN ALEXANDRUIII C80Ungureanu Roxana
SOMESAN DAVIDIII C75Ungureanu Roxana
PRICOP IVONAIV C100MELINTE ADRIANA
CARCIUC BIANCAIV C90MELINTE ADRIANA
CERNESCU IUSTINAIV C90MELINTE ADRIANA
MIHALACHE ANTONIA IV C80MELINTE ADRIANA
LUNGU ANAIV C70MELINTE ADRIANA
GAINA LIGIAPregatitoare A100TEODORESCU VASILICA
HAISAN DAVIDPregatitoare A100TEODORESCU VASILICA
MATICIUC IANPregatitoare A100TEODORESCU VASILICA
RUSU EMILIAN Pregatitoare A100TEODORESCU VASILICA
UNGUREANU ALEXPregatitoare A100TEODORESCU VASILICA
CURTEANU SEBASTIAN Pregatitoare A95TEODORESCU VASILICA
POSTOLE SMARANDA Pregatitoare A95TEODORESCU VASILICA
TUDORACHE RARESPregatitoare A95TEODORESCU VASILICA
CURCA MIHAELAPregatitoare A94TEODORESCU VASILICA
PETCU STEFANIAPregatitoare A94TEODORESCU VASILICA
CIOBANU BIANCAPregatitoare A93TEODORESCU VASILICA
MICU CRISTIAN Pregatitoare A90TEODORESCU VASILICA
SIMIONESCU RADU Pregatitoare A90TEODORESCU VASILICA
CAPRA IOANAPregatitoare A88TEODORESCU VASILICA
FESTILA MIRABELA Pregatitoare A85TEODORESCU VASILICA
COTIUGA AMALIAPregatitoare A84TEODORESCU VASILICA
MUNTEANU BIANCAPregatitoare A84TEODORESCU VASILICA
SIMON GABRIELPregatitoare A80TEODORESCU VASILICA
TAPUSA STEFANPregatitoare A80TEODORESCU VASILICA
GOTA RADUPregatitoare A75TEODORESCU VASILICA
COSMINCU DAVIDPregatitoare AParticipantTEODORESCU VASILICA

Inapoi la centrele de concurs