Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Iasi
Localitate:Hirlau
Scoala:Scoala Gimnaziala Petru Rares
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
CURTEANU SEBASTIANI A100TEODORESCU VASILICA
GAINA LIGIA MARIAI A100TEODORESCU VASILICA
MATECIUC INA MARIAI A100TEODORESCU VASILICA
PETCU STEFANIAI A94TEODORESCU VASILICA
TUDORACHE RARESI A93TEODORESCU VASILICA
POSTOLE SMARANDA I A90TEODORESCU VASILICA
SIMIONESCU RADU TUDORI A90TEODORESCU VASILICA
UNGUREANU ALEXI A90TEODORESCU VASILICA
GOTA RADU GABRIELI A87TEODORESCU VASILICA
MICU CRISTIANI A86TEODORESCU VASILICA
COTIUGA AMALIA MARIAI A85TEODORESCU VASILICA
CURCA MIHAELAI A85TEODORESCU VASILICA
CIOBANU BIANCA ANDREEAI A81TEODORESCU VASILICA
SIMON GABRIELI A80TEODORESCU VASILICA
RUSU EMILIANI A78TEODORESCU VASILICA
CAPRA IOANA I A70TEODORESCU VASILICA
STANESCU NECULAII A69TEODORESCU VASILICA
GAVRILESCU TODORII D100MUSEI MARIETA
IAMANDI DRAGOSII D100MUSEI MARIETA
MIHAILESCU TEODORII D100MUSEI MARIETA
ROTARIU DARIUSII D100MUSEI MARIETA
STOLERU IZABELAII D100MUSEI MARIETA
TOMULESEI MATEIII D100MUSEI MARIETA
VASILICA TIBERIUII D100MUSEI MARIETA
VORNICU IUSTINAII D100MUSEI MARIETA
ANDRIES IUSTINII D95MUSEI MARIETA
GASPAR ALEXANDRAII D95MUSEI MARIETA
ASTEFANOAIEI TEODORAII D92MUSEI MARIETA
BUCUR ANASTASIAII D90MUSEI MARIETA
GAINA PARASCHEVAII D90MUSEI MARIETA
NECHITA RADUII D90MUSEI MARIETA
TRIFAN ELENAII D90MUSEI MARIETA
MORUZI EMAII D81MUSEI MARIETA
MORUZI IOANAII D70MUSEI MARIETA
BARNEA IUSTINIII C100CRETU MARIA
CHISINAU TIBERIUIII C100CRETU MARIA
SIMIONESCU CLARAIII C100CRETU MARIA
CRETU MATEIIII C92CRETU MARIA
DAMIR BOGDANIII C88CRETU MARIA
CHIRIAC MARIUSIII C83CRETU MARIA
GRADINARU FABIANIII C83CRETU MARIA
ROSU DENISIII C81CRETU MARIA
PASOTE ALINIII C80CRETU MARIA
MARIN COSMINIII C71CRETU MARIA
ANECULAESEI ALEXIAIV B100RUGINA TEREZA
CURCA RALUCAIV B100RUGINA TEREZA
CURTEANU ANCUTAIV B100RUGINA TEREZA
GAINA ALEXANDRAIV B100RUGINA TEREZA
GAVRILOAIE COSMINIV B100RUGINA TEREZA
HAUCEAG STEFANIV B100RUGINA TEREZA
MIHAILA SOPCA DARIUSIV B100RUGINA TEREZA
OZOREANU LARISAIV B100RUGINA TEREZA
TINCU VLAD CONSTANTINIV B100RUGINA TEREZA
CIOFU ANDREI MARIOIV B96RUGINA TEREZA
ASTEFANESEI SEBIIV B92RUGINA TEREZA
SAVOAE ROBERTIV B91RUGINA TEREZA
PRIGOREANU CRISTIANIV B90RUGINA TEREZA
VINTILA TUDORIV B85RUGINA TEREZA
ADUMITROAEI DARIA MARIA IV B77RUGINA TEREZA
AMOSIESEI ANDREEAIV B72RUGINA TEREZA
TIBULEAC STEFANIAIV B71RUGINA TEREZA
LUNGU RARESIV B70RUGINA TEREZA
BOGHIU FLORENTIMAPregatitoare C100MELINTE ADRIANA
DISCA NATASAPregatitoare C100MELINTE ADRIANA
IRIMIA COSMINPregatitoare C100MELINTE ADRIANA
LUPU ALEXANDRUPregatitoare C100MELINTE ADRIANA
NEAMTU LUCAPregatitoare C100MELINTE ADRIANA
NECULAU PATRICIAPregatitoare C100MELINTE ADRIANA
PAVEL ANDRAPregatitoare C100MELINTE ADRIANA
STECLARU MIHAIPregatitoare C100MELINTE ADRIANA
IGNAT ERMINIAPregatitoare C96MELINTE ADRIANA
BOLEA MEDEEAPregatitoare C93MELINTE ADRIANA
TAMBRIC MARIAPregatitoare C92MELINTE ADRIANA
DORNEANU ILONAPregatitoare C90MELINTE ADRIANA
PORUSNIUC VICTORPregatitoare C90MELINTE ADRIANA
SILION AMELIEPregatitoare C90MELINTE ADRIANA
STAFIE STEFANPregatitoare C90MELINTE ADRIANA
CORBAN DAVIDPregatitoare C79MELINTE ADRIANA
MIHAILA VIOLETAPregatitoare C78MELINTE ADRIANA
STANESCU ANA MARIAPregatitoare C77MELINTE ADRIANA
UNGUREANU MARTAPregatitoare C76MELINTE ADRIANA
STEFANOAIE ALEXANDRUPregatitoare C73MELINTE ADRIANA
FARCHIZON GEORGEPregatitoare C72MELINTE ADRIANA
STANESCU NICOLETA Pregatitoare C71MELINTE ADRIANA
GASPAR LUCAPregatitoare C70MELINTE ADRIANA

Inapoi la centrele de concurs