Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Iasi
Localitate:Hirlau
Scoala:Scoala Gimnaziala Petru Rares
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
BURUIANA CATRINELII AEOPREA EMILIA
GHEORGHE ALEXANDRA MARIA II AEOPREA EMILIA
POSISNICU ADELINAII AEOPREA EMILIA
UNGUREANU MAYAII AEOPREA EMILIA
CRETU MATEIII CECRETU MARIA
COTIUGA DARIA II DEMUNTEANU MIRELA
COTIUGA GABRIELA II DEMUNTEANU MIRELA
DILA MIHAITA II DEMUNTEANU MIRELA
CIOFU ANDREI MARIOIII BERUGINA TEREZA
GAVRILOAIE COSMINIII BERUGINA TEREZA
OZOREANU LARISAIII BERUGINA TEREZA
TINCU VLADIII BERUGINA TEREZA
PRICOP IVONAIV CEMELINTE ADRIANA
GAINA LIGIAPregatitoare AETEODORESCU VASILICA
HAISAN DAVIDPregatitoare AETEODORESCU VASILICA
MATICIUC IANPregatitoare AETEODORESCU VASILICA
RUSU EMILIAN Pregatitoare AETEODORESCU VASILICA
UNGUREANU ALEXPregatitoare AETEODORESCU VASILICA
BACIU BIANCA MARIA II AIOPREA EMILIA
NASUI TAPUSA TONYII AIOPREA EMILIA
VINTILA TUDORIII BIRUGINA TEREZA
BAICEANU DANIELAIII CIUngureanu Roxana
CHELCIUC ALEXANDRUIII CIIUngureanu Roxana
FURTUNA ALEXANDRUII AIIOPREA EMILIA
GAINA TEODORA ALEXIAII AIIOPREA EMILIA
CARBUNEANU TEODORAII AIIOPREA EMILIA
CRACIUN JUSTINIANII AIIOPREA EMILIA
CURCA CODRINII AIIOPREA EMILIA
GEORGESCU EDUARDII AIIOPREA EMILIA
MANOLIU TEODORA II AIIOPREA EMILIA
PRIGOREANU CRISTIANIII BIIRUGINA TEREZA
CURTEANU SEBASTIAN Pregatitoare AIITEODORESCU VASILICA
POSTOLE SMARANDA Pregatitoare AIITEODORESCU VASILICA
TUDORACHE RARESPregatitoare AIITEODORESCU VASILICA
MUSTATA MIRUNA SONIA II AIIIOPREA EMILIA
CUIBUS ALINIII CIIIUngureanu Roxana
CURCA MIHAELAPregatitoare AIIITEODORESCU VASILICA
PETCU STEFANIAPregatitoare AIIITEODORESCU VASILICA
NECULAU DEEAII AIIIOPREA EMILIA
CIOBANU BIANCAPregatitoare AIIITEODORESCU VASILICA
MIHAILA SOPCA DARIUSIII BIIIRUGINA TEREZA
GAINA ALEXANDRAIII BIIIRUGINA TEREZA
FEDOR TOMASIII CIIIUngureanu Roxana
CIUCIUC VALENTINII AMOPREA EMILIA
MUSTEATA DARIA ELENAII BMMUSEI LUMINITA
BARNEA IUSTINII CMCRETU MARIA
CHISINAU TIBERIUII CMCRETU MARIA
AMOSIESEI ANDREEAIII BMRUGINA TEREZA
ASTEFANESEI SEBIIII BMRUGINA TEREZA
CARCIUC BIANCAIV CMMELINTE ADRIANA
CERNESCU IUSTINAIV CMMELINTE ADRIANA
MICU CRISTIAN Pregatitoare AMTEODORESCU VASILICA
SIMIONESCU RADU Pregatitoare AMTEODORESCU VASILICA

Inapoi la centrele de concurs