Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Iasi
Localitate:Hirlau
Scoala:Scoala Gimnaziala Petru Rares
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
CURTEANU SEBASTIANI AETEODORESCU VASILICA
GAINA LIGIA MARIAI AETEODORESCU VASILICA
MATECIUC INA MARIAI AETEODORESCU VASILICA
GAVRILESCU TODORII DEMUSEI MARIETA
IAMANDI DRAGOSII DEMUSEI MARIETA
MIHAILESCU TEODORII DEMUSEI MARIETA
ROTARIU DARIUSII DEMUSEI MARIETA
STOLERU IZABELAII DEMUSEI MARIETA
TOMULESEI MATEIII DEMUSEI MARIETA
VASILICA TIBERIUII DEMUSEI MARIETA
VORNICU IUSTINAII DEMUSEI MARIETA
BARNEA IUSTINIII CECRETU MARIA
CHISINAU TIBERIUIII CECRETU MARIA
SIMIONESCU CLARAIII CECRETU MARIA
ANECULAESEI ALEXIAIV BERUGINA TEREZA
CURCA RALUCAIV BERUGINA TEREZA
CURTEANU ANCUTAIV BERUGINA TEREZA
GAINA ALEXANDRAIV BERUGINA TEREZA
GAVRILOAIE COSMINIV BERUGINA TEREZA
HAUCEAG STEFANIV BERUGINA TEREZA
MIHAILA SOPCA DARIUSIV BERUGINA TEREZA
OZOREANU LARISAIV BERUGINA TEREZA
TINCU VLAD CONSTANTINIV BERUGINA TEREZA
BOGHIU FLORENTIMAPregatitoare CEMELINTE ADRIANA
DISCA NATASAPregatitoare CEMELINTE ADRIANA
IRIMIA COSMINPregatitoare CEMELINTE ADRIANA
LUPU ALEXANDRUPregatitoare CEMELINTE ADRIANA
NEAMTU LUCAPregatitoare CEMELINTE ADRIANA
NECULAU PATRICIAPregatitoare CEMELINTE ADRIANA
PAVEL ANDRAPregatitoare CEMELINTE ADRIANA
STECLARU MIHAIPregatitoare CEMELINTE ADRIANA
CIOFU ANDREI MARIOIV BIIRUGINA TEREZA
IGNAT ERMINIAPregatitoare CIIMELINTE ADRIANA
ANDRIES IUSTINII DIIMUSEI MARIETA
GASPAR ALEXANDRAII DIIMUSEI MARIETA
PETCU STEFANIAI AIIITEODORESCU VASILICA
TUDORACHE RARESI AIIITEODORESCU VASILICA
BOLEA MEDEEAPregatitoare CIIIMELINTE ADRIANA
ASTEFANOAIEI TEODORAII DIIIMUSEI MARIETA
CRETU MATEIIII CIIICRETU MARIA
ASTEFANESEI SEBIIV BIIIRUGINA TEREZA
TAMBRIC MARIAPregatitoare CIIIMELINTE ADRIANA
SAVOAE ROBERTIV BIIIRUGINA TEREZA
POSTOLE SMARANDA I AMTEODORESCU VASILICA
SIMIONESCU RADU TUDORI AMTEODORESCU VASILICA
UNGUREANU ALEXI AMTEODORESCU VASILICA
BUCUR ANASTASIAII DMMUSEI MARIETA
GAINA PARASCHEVAII DMMUSEI MARIETA
NECHITA RADUII DMMUSEI MARIETA
TRIFAN ELENAII DMMUSEI MARIETA
PRIGOREANU CRISTIANIV BMRUGINA TEREZA
DORNEANU ILONAPregatitoare CMMELINTE ADRIANA
PORUSNIUC VICTORPregatitoare CMMELINTE ADRIANA
SILION AMELIEPregatitoare CMMELINTE ADRIANA
STAFIE STEFANPregatitoare CMMELINTE ADRIANA

Inapoi la centrele de concurs