Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Iasi
Localitate:Iasi
Scoala:ScGimnaziala IonCreanga
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Damian Mara ElenaI AETabarcea Elena
Dascalu Medeea ElenaI CEBors Stefanita
Buta CalinPregatitoare AEBuzenchi Diana
Buzenchi Sofia ElenaPregatitoare AEBuzenchi Diana
Carcu MihneaPregatitoare AEBuzenchi Diana
Chelaru Sara ElenaPregatitoare AEBuzenchi Diana
Chiculita MateiPregatitoare AEBuzenchi Diana
Chiculita MateiPregatitoare AEBuzenchi Diana
Ciocirlan CrinaPregatitoare AEBuzenchi Diana
Ciornei CristinaPregatitoare AEBuzenchi Diana
Ciupitu RafaelPregatitoare AEBuzenchi Diana
Mihai Adelina ElenaPregatitoare AEBuzenchi Diana
Mihai Adelina ElenaPregatitoare AEBuzenchi Diana
Mocanu EduardPregatitoare AEBuzenchi Diana
Parfeni SaraPregatitoare AEBuzenchi Diana
Sava TeodoraPregatitoare AEBuzenchi Diana
Anghelache SofiaPregatitoare BECatrinescu Liliana
Apalaghiei DariaPregatitoare BECatrinescu Liliana
Cadar RobertPregatitoare BECatrinescu Liliana
Ciobanu IustinPregatitoare BECatrinescu Liliana
Dubina TanyaPregatitoare BECatrinescu Liliana
Ilie Ana-MariaPregatitoare BECatrinescu Liliana
Lungu IustinPregatitoare BECatrinescu Liliana
Paduraru DariusPregatitoare BECatrinescu Liliana
Radu AnastasiaPregatitoare BECatrinescu Liliana
Curca DavidI AIITabarcea Elena
Cotofrea OctavianI BIIAndriescu Lucretia
Grierosu SofiaI BIIAndriescu Lucretia
Ivanov CristinaIII AIIBurciu Viorica
Jalba Andrada ElenaIV BIICarcu Diana
Timofti Miruna MariaIV BIICarcu Diana
Timofti Miruna MariaIV BIICarcu Diana
Caliskan AzraI CIIIBors Stefanita
Caliskan AzraI CIIIBors Stefanita
Tanase StefanI AIIITabarcea Elena
Trofin Eric CristianI CIIIBors Stefanita
Lupu DavidI AMTabarcea Elena
Mihalache MariaI AMTabarcea Elena
Patrauceanu Codrin TeodorI AMTabarcea Elena
Huzum MelaniaI BMAndriescu Lucretia
Aramescu OtiliaIII AMBurciu Viorica
Bolfa DianaIII CMHitruc Mihaela
Buiuc MariaPregatitoare AMBuzenchi Diana
Chelaru DanielPregatitoare AMBuzenchi Diana
Chelaru DanielPregatitoare AMBuzenchi Diana
Plugaru MateiPregatitoare AMBuzenchi Diana
Popa StefaniaPregatitoare AMBuzenchi Diana
Casian AdelinaPregatitoare BMCatrinescu Liliana
Lupu DavidPregatitoare BMCatrinescu Liliana

Inapoi la centrele de concurs