Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Iasi
Localitate:Iasi
Scoala:ScGimnaziala IonCreanga
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
CHIRIAC IUSTINAI AEBuzenchi Diana
Ciornei CristinaI AEBuzenchi Diana
LUCA STANESCU ANAI AEBuzenchi Diana
CHELARU IRINAIII BESimona Timaru
CHELARU IRINAIII BESimona Timaru
HAREA MIRUNAIII CEILIESCU CRISTINEL
Barladeanu Iris AlexiaIV AEVIORICA BURCIU
BOLFA DIANAIV CEMIHAELA HITRUC
IVANOV CRISTINAIV CEMIHAELA HITRUC
IVANOV CRISTINAIV CEMIHAELA HITRUC
JIPA BOGDANIV CEMIHAELA HITRUC
HARPATUC LUCA Pregatitoare AEELENA TOMULESEI
ONOFREI DAVID Pregatitoare AEELENA TOMULESEI
ONOFREI DAVID Pregatitoare AEELENA TOMULESEI
PADURARU BIANCAPregatitoare AEELENA TOMULESEI
PADURARU BIANCAPregatitoare AEELENA TOMULESEI
RADU ALEXANDRUPregatitoare AEELENA TOMULESEI
Tudora MariaPregatitoare AETomulesei Elena
CHELARU IRINAPregatitoare BEDiana Carcu
CHELARU IRINAPregatitoare BEDiana Carcu
COSNITA ISABELAPregatitoare BEDiana Carcu
MIHALACHE NATALIAPregatitoare BEDiana Carcu
TABACILA MATEIPregatitoare BEDiana Carcu
TIMARU ALEXANDRU Pregatitoare BEDiana Carcu
TIMARU ALEXANDRU Pregatitoare BEDiana Carcu
SIRBU STEFANIA CRISTINAIV CIMIHAELA HITRUC
SIRBU STEFANIA CRISTINAIV CIMIHAELA HITRUC
SIRBU STEFANIA CRISTINAIV CIMIHAELA HITRUC
STICEA MARIAPregatitoare BIDiana Carcu
CIULU TUDORII AIITabarcea Elena
Muntenescu RaresII AIITabarcea Elena
Zvanca AlexandruI BIICatrinescu Liliana
PLUGARU IOANAIII AIIOBREJA MARIA
PLUGARU IOANAIII AIIOBREJA MARIA
FRONEA ILINCAIII CIIILIESCU CRISTINEL
FRONEA ILINCAIII CIIILIESCU CRISTINEL
ASTEFANEI ALEXANDRAPregatitoare BIIDiana Carcu
ASTEFANEI ALEXANDRAPregatitoare BIIDiana Carcu
COZMA ALEXIAPregatitoare BIIDiana Carcu
COZMA ALEXIAPregatitoare BIIDiana Carcu
NAGAT ANA MARIA IV AIIIVIORICA BURCIU
NAGAT ANA MARIA IV AIIIVIORICA BURCIU
NAGAT ANA MARIA IV AIIIVIORICA BURCIU
BULANCEA CODRIN Pregatitoare AIIIELENA TOMULESEI
MIRON ANTONIAPregatitoare AIIIELENA TOMULESEI
MIRON ANTONIAPregatitoare AIIIELENA TOMULESEI
Burlacu DavidI BIIICatrinescu Liliana
CIULU ALEXANDRAPregatitoare AIIIELENA TOMULESEI
CIULU ALEXANDRAPregatitoare AIIIELENA TOMULESEI
CIULU ALEXANDRAPregatitoare AIIIELENA TOMULESEI
GRIBINCEA CODRINPregatitoare AIIIELENA TOMULESEI
LACHE MINAPregatitoare AIIIELENA TOMULESEI
RATA VLAD NICOLAEPregatitoare AIIIELENA TOMULESEI
PASNICIUC IOANAPregatitoare BIIIDiana Carcu
Mihai Adelina ElenaI AMBuzenchi Diana
TIMOFEIOV MATEII AMBuzenchi Diana
APOPEI DRAGOS STEFANII BMURSU GIANINA
CIOBANU SANDRA ELENA II BMURSU GIANINA
CIOBANU SANDRA ELENA II BMURSU GIANINA
Cotofrea OctavianII BMURSU GIANINA
Grierosu SofiaII BMURSU GIANINA
Trofin Eric CristianII CMBors Stefanita
Anechitoae TeodoraIV AMVIORICA BURCIU
MIHAILESCU IOACHIMIV AMVIORICA BURCIU
Niacsu DavidIV AMVIORICA BURCIU
Ringhilescu SofiaIV AMVIORICA BURCIU
DOROFTEI STEFANPregatitoare AMELENA TOMULESEI
RATA STEFAN CATALINPregatitoare AMELENA TOMULESEI
RATA STEFAN CATALINPregatitoare AMELENA TOMULESEI
IRIMIOAIA ANASTASIAPregatitoare BMDiana Carcu
LUPU GABRIELPregatitoare BMDiana Carcu
LUPU GABRIELPregatitoare BMDiana Carcu
LUPU GABRIELPregatitoare BMDiana Carcu

Inapoi la centrele de concurs