Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Concurenti de excelenta din centrul de concurs


Judet:Iasi
Localitate:Iasi
Scoala:Scoala Gimnaziala Titu Maiorescu
Nume elevClasaCadru didactic
Diaconu DavidI ACatruc Cornelia
Flesner TudorI ACatruc Cornelia
AMARANDEI SOPHIAI BCHIPERI ALINA
BESLEAGA MARIAI BCHIPERI ALINA
BIRGAOANU SOFIAI BCHIPERI ALINA
BORFOI ALEXANDRAI BCHIPERI ALINA
DASCALEANU ALBERTI BCHIPERI ALINA
DRAGOMIR ALEXANDRUI BCHIPERI ALINA
MORARU LARISAI BCHIPERI ALINA
PETRARASU SOFIAI BCHIPERI ALINA
SIMOTA DENISAI BCHIPERI ALINA
UNTU CATALINAI BCHIPERI ALINA
URSU RARESI BCHIPERI ALINA
ARTENIE MATEII CFRAI ANA MARIA
CIUCU MARIAI CFRAI ANA MARIA
LUCHIAN BIANCAI CFRAI ANA MARIA
MACOVEI LAVINIAI CFRAI ANA MARIA
POPESCU CARINAI CFRAI ANA MARIA
STEFANESCU EVAI CFRAI ANA MARIA
URSULEASA SARAI CFRAI ANA MARIA
ZAPODEANU AMALIAI CFRAI ANA MARIA
BACIU DAVIDI FCONDURACHE MARINELA
MIHAILA ELENA LAVINIAI FCONDURACHE MARINELA
ROTARIU TUDOR CRISTIANI FCONDURACHE MARINELA
TINCU SOFIA MARIAI FCONDURACHE MARINELA
Lazar Roxana IoanaI GBere Daniela Guzu Daniela
Rosu Octavian NichitaI GBere Daniela Guzu Daniela
Rotaru IlincaI GBere Daniela Guzu Daniela
Vasiloiu Rares MihaiI GBere Daniela Guzu Daniela
Adam AndreiII BPalaga Daniela
Hirtan DariaII BPalaga Daniela
Hirtan DariaII BParfeni M Patrascu E
Burbulea AlexandraII CTescu Corina
Ciobanu CasianII CTescu Corina
Morari CosminII FCotin - Patrascu Iulia
DIMITRENCO ANDREIIII DDREER FLORENTINA
HOLIC DARIAIII DDREER FLORENTINA
ROSCA ADELA MARIAIII DDREER FLORENTINA
SFECLIS DARIA MARIAIII DDREER FLORENTINA
ATOMULESEI ANDREIIV BMUSTEATA SILVIA
CONSTANTIN MARIAIV BMUSTEATA SILVIA
GRIGORE DAVIDIV CTUDOSE ELENA
MANOSII MARIAIV CTUDOSE ELENA
Cirlescu IoanPregatitoare BCheptanariu Jenita
Coca ElizaPregatitoare BCheptanariu Jenita
Farcas FilipPregatitoare BCheptanariu Jenita
Golinschi EcaterinaPregatitoare BCheptanariu Jenita
Grigoriu BeatricePregatitoare BCheptanariu Jenita
Luciu AlbertPregatitoare BCheptanariu Jenita
Mircea Maria GabrielaPregatitoare BCheptanariu Jenita
Mocanu MirunaPregatitoare BCheptanariu Jenita
Pascal Slabu AntoniaPregatitoare BCheptanariu Jenita
Ghiban MayaPregatitoare CParfeni M Patrascu E
Simion Stefania-DariaPregatitoare CParfeni M Patrascu E
Botez Mara AdelinaPregatitoare FLuca Any
Peste Catinca ElenaPregatitoare FLuca Any

Inapoi la centrele de concurs