Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Ilfov
Localitate:Magurele
Scoala:Liceul Teoretic Horia Hulubei
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Tanache LiviuII DEGeorgescu Alexandra
ZGURA ANDRA IRINAIV BECraioveanu Monica
COCIORVA FELICIA IOANAPregatitoare AEMihai Lenuta
COTLET ALEXANDRU IONUTPregatitoare AEMihai Lenuta
DICU GIULIA MIHAELAPregatitoare AEMihai Lenuta
GHIOCEL ERICK STEFANPregatitoare AEMihai Lenuta
SIMION MIRUNA IOANAPregatitoare AEMihai Lenuta
STOIAN MARCO IONUTPregatitoare AEMihai Lenuta
TUDOR MARIAPregatitoare AEMihai Lenuta
VISAN TIBERIU ADRIANPregatitoare AEMihai Lenuta
Alexandru Sonia NicolePregatitoare BECatana Florentina
Brodoceanu Cristian AndreiPregatitoare BECatana Florentina
Damian MaraPregatitoare BECatana Florentina
Golescu Alexandru GabrielPregatitoare BECatana Florentina
Mitran Adrian GabrielPregatitoare BECatana Florentina
Nuta Elena ArianaPregatitoare BECatana Florentina
Pencu Evelyn IoanaPregatitoare BECatana Florentina
Plesa Darius IoanPregatitoare BECatana Florentina
Trancan Lidia Andreea GabrielaPregatitoare BECatana Florentina
Vasile Sofia MariaPregatitoare BECatana Florentina
Zarkawi NadiaPregatitoare BECatana Florentina
Budanescu Vlad PavelPregatitoare DEPena Carmen Marguta
Ionica Iulia MariaPregatitoare DEPena Carmen Marguta
Matei Lucretia AndreaPregatitoare DEPena Carmen Marguta
Nae AngelinaPregatitoare DEPena Carmen Marguta
Parvu Erika ElenaPregatitoare DEPena Carmen Marguta
Simion David IoanPregatitoare DEPena Carmen Marguta
CALIN LORENAPregatitoare EEPOROJAN SIMONA
CURELEA CALINPregatitoare EEPOROJAN SIMONA
Cananica Elena RoxanaII DIGeorgescu Alexandra
Ganciu Roberta Marina II DIGeorgescu Alexandra
Tudor Andreea Daria NicoletaII DIGeorgescu Alexandra
FACUS MAIAPregatitoare AIIMihai Lenuta
MOHOR DAVID ANTONIO FLORIANPregatitoare AIIMihai Lenuta
TICU RANYA DENISAPregatitoare AIIMihai Lenuta
Marin DamianPregatitoare DIIPena Carmen Marguta
Negru Stefania AlexandraPregatitoare DIIPena Carmen Marguta
GEORGESCU IANISIII CIIFLOREA OLIVIA ELENA
MITU CODRIN ANDREIPregatitoare AIIMihai Lenuta
Aolaritei MariaPregatitoare BIICatana Florentina
Marasoiu Jessica Anne MaryPregatitoare BIICatana Florentina
Zlate SofianPregatitoare BIICatana Florentina
Stefan Lavinia NicoletaII DIIIGeorgescu Alexandra
STANCIU BEATRICEIII CIIIFLOREA OLIVIA ELENA
Andron Nicoleta IulianaPregatitoare DIIIPena Carmen Marguta
Moldoveanu Mihail AlexandruPregatitoare DIIIPena Carmen Marguta
Anca Ana GabrielaII DIIIGeorgescu Alexandra
CIOBANU DARIA ALEXIAPregatitoare AIIIMihai Lenuta
CRINGANU ANDREI CEZARPregatitoare AIIIMihai Lenuta
LUPU NIKOLASPregatitoare EIIIPOROJAN SIMONA
Limbalata Livia Ioana II DIIIGeorgescu Alexandra
Tintareanu Mircea MaraII AMAndrei Elisaveta
Calin Maria BeatirceII DMGeorgescu Alexandra
Petcu AndreeaIV BMCraioveanu Monica
Socol Gabriela ElenaIV BMCraioveanu Monica
GINGHINA ALEXANDRA MIHAELAPregatitoare AMMihai Lenuta
Ion Andrei David NicolaePregatitoare BMCatana Florentina
Manea Mario Adrian StefanPregatitoare BMCatana Florentina
Tudor Cristian GabrielPregatitoare BMCatana Florentina

Inapoi la centrele de concurs