Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Maramures
Localitate:Baia Mare
Scoala:Gimnaziala Avram Iancu
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Horincar TudorI AEPop Dorina Tamara
Reif RogerI AEPop Dorina Tamara
Ardelean Mara PatriciaI CEDeac Odarca
Bogdan AaronI CEDeac Odarca
Codati Cristian NatanaelI CEDeac Odarca
Lauran Jasmina EmanuelaI CEDeac Odarca
Todoca SofiaI CEDeac Odarca
Mociran MateiII AECoza Ioana
Morariu GeorgeII AECoza Ioana
Sturza Tudor LaurentiuII AECoza Ioana
Corpodean ElizaII BEFinteusan Mirela
Andreicut AlexII CEGogea Rodica
Balog RicardoIII AEBalan Luminita
Buhan MateiIII AEBalan Luminita
Costin TudorIII AEBalan Luminita
Cadar Ana MariaIII BECorpodean Sonia
Puie TudorIII BECorpodean Sonia
Sabou AlessiaIII BECorpodean Sonia
Coman IuliaIV BEIenutas Monica
Costin TudorIV BEIenutas Monica
Muresan PaulIV BEIenutas Monica
Petrut SofiaIV BEIenutas Monica
Pintescu StefanaIV BEIenutas Monica
Szekely PatrickIV BEIenutas Monica
Vlad AlexandruIV BEIenutas Monica
Ardelean DragosPregatitoare AEPetretchi Smaranda
Ardelean PetraPregatitoare AEPetretchi Smaranda
Birle KatiaPregatitoare AEPetretchi Smaranda
Chindris MariaPregatitoare AEPetretchi Smaranda
Cuceu RaresPregatitoare AEPetretchi Smaranda
Deac Ana PetraPregatitoare AEPetretchi Smaranda
Fotonea ThomasPregatitoare AEPetretchi Smaranda
Ghita NicolasPregatitoare AEPetretchi Smaranda
Gros DariaPregatitoare AEPetretchi Smaranda
Haragus SophiaPregatitoare AEPetretchi Smaranda
Hotea Florian RebecaPregatitoare AEPetretchi Smaranda
Ionescu FilipPregatitoare AEPetretchi Smaranda
Lazea TeodoraPregatitoare AEPetretchi Smaranda
Morariu StefanPregatitoare AEPetretchi Smaranda
Muresan AlexandruPregatitoare AEPetretchi Smaranda
Roman TaniaPregatitoare AEPetretchi Smaranda
Sabou AndreiPregatitoare AEPetretchi Smaranda
Sindrestean MihaiPregatitoare AEPetretchi Smaranda
Terhes CezarPregatitoare AEPetretchi Smaranda
Timis VladPregatitoare AEPetretchi Smaranda
Vancea AdrianPregatitoare AEPetretchi Smaranda
Coroiu Ana LuizaII AICoza Ioana
Birle LucasIII AIBalan Luminita
Gogota TudorIII AIBalan Luminita
Pop AlexiaIII AIBalan Luminita
Scarlat MihaiIII BICorpodean Sonia
Negre DavidIV BIIenutas Monica
Giurgiu AndreiI AIIPop Dorina Tamara
Kalanyos StefanIII BIICorpodean Sonia
Hausi VictorIV BIIIenutas Monica
Rotarescu NicolaeI AIIPop Dorina Tamara
Costin TraianI BIIFlorian Daniela
Deceanu GeorgeI BIIFlorian Daniela
Vas AndreiI CIIDeac Odarca
Anania Maria GabrielaII AIICoza Ioana
Costin David AndreiII AIICoza Ioana
Farcas MateiII AIICoza Ioana
Ratiu CristianII AIICoza Ioana
Suluman IrinaII AIICoza Ioana
Voicu DavidII AIICoza Ioana
Brinzei AlecsandraII CIIGogea Rodica
Buia VictorIII AIIBalan Luminita
Osan IngridIII AIIBalan Luminita
Cormos AndreiIII BIICorpodean Sonia
Focsa Ulici RazvanPregatitoare AIIPetretchi Smaranda
Codati Stefana MihaelaI CIIIDeac Odarca
Burtan RaduI AMPop Dorina Tamara
Babuta BogdanI BMFlorian Daniela
Gadalean RazvanI BMFlorian Daniela
Pop MateiI BMFlorian Daniela
Rudics KarlaI BMFlorian Daniela
Trif AmeliaI BMFlorian Daniela
Zugravu Theodora IoanaI CMDeac Odarca
Ghita LauraII BMFinteusan Mirela
Hosu AdrielaII CMGogea Rodica
Radu SandraII CMGogea Rodica
Belous TudorIII AMBalan Luminita
Bogdan MateiIII AMBalan Luminita
Butean MaiaIII AMBalan Luminita
Marian AnaIII AMBalan Luminita

Inapoi la centrele de concurs