Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Maramures
Localitate:Baia Mare
Scoala:Gimnaziala Avram Iancu
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Ardelean StefanI AECoza Ioana
Costin DavidI AECoza Ioana
Sturza TudorI AECoza Ioana
Suluman IrinaI AECoza Ioana
Voicu DavidI AECoza Ioana
Balog RicardoII AEBalan Luminita
Birle LucasII AEBalan Luminita
Buhan MateiII AEBalan Luminita
Costin TudorII AEBalan Luminita
Gogota TudorII AEBalan Luminita
Kalanyos StefanII BECorpodean Sonia
Sabou AlessiaII BECorpodean Sonia
Costin TudorIII BEIenutas Monica
Muresan PaulIII BEIenutas Monica
Pintescu StefanaIII BEIenutas Monica
Vlad AlexandruIII BEIenutas Monica
Sajerli AlesiaIV AEPetretchi Smaranda
Burtan RaduPregatitoare AEPop Dorina Tamara
Dobrican DianaPregatitoare AEPop Dorina Tamara
Giurgiu AndreiPregatitoare AEPop Dorina Tamara
Horincar TudorPregatitoare AEPop Dorina Tamara
Iusco PatrickPregatitoare AEPop Dorina Tamara
Lazar CezarPregatitoare AEPop Dorina Tamara
Michnea SerbanPregatitoare AEPop Dorina Tamara
Pituk AlexandruPregatitoare AEPop Dorina Tamara
Reif RogerPregatitoare AEPop Dorina Tamara
Rotarescu NicolaePregatitoare AEPop Dorina Tamara
Stanci SarahPregatitoare AEPop Dorina Tamara
Chereches AndreiPregatitoare BEFlorian Daniela
Costin TraianPregatitoare BEFlorian Daniela
Deceanu GeorgePregatitoare BEFlorian Daniela
Gadalean RazvanPregatitoare BEFlorian Daniela
Muresan IoachimPregatitoare BEFlorian Daniela
Muzas StefanPregatitoare BEFlorian Daniela
Pop MateiPregatitoare BEFlorian Daniela
Pop PatriciaPregatitoare BEFlorian Daniela
Rudics KarlaPregatitoare BEFlorian Daniela
Span AlexiaPregatitoare BEFlorian Daniela
Tasca SaraPregatitoare BEFlorian Daniela
Ardelean MaraPregatitoare CEDeac Odarca
Bogdan AaronPregatitoare CEDeac Odarca
Codati CristianPregatitoare CEDeac Odarca
Codati StefanaPregatitoare CEDeac Odarca
Coman SerbanPregatitoare CEDeac Odarca
Vas AndrasPregatitoare CEDeac Odarca
Muntean RazvanPregatitoare CIDeac Odarca
Belous TudorII AIBalan Luminita
Bogdan LucaII AIBalan Luminita
Cormos AndreiII BICorpodean Sonia
Negre DavidIII BIIenutas Monica
Fechete DragosI BIIPasca Rodica
Chiorean RuxandraII AIIBalan Luminita
Mociran ElenaIV AIIPetretchi Smaranda
Petrut MihaiIV AIIPetretchi Smaranda
Pop TudorIV AIIPetretchi Smaranda
Cuc DavidPregatitoare AIIPop Dorina Tamara
Pap IrinaPregatitoare AIIPop Dorina Tamara
Vancea AlexandruPregatitoare AIIPop Dorina Tamara
Blede DavidPregatitoare BIIFlorian Daniela
Bud MaiaPregatitoare BIIFlorian Daniela
Todoca SofiaPregatitoare CIIDeac Odarca
Coroiu LuizaI AIICoza Ioana
Farcas MateiI AIICoza Ioana
Iosip MaraI AIICoza Ioana
Maghiar AlexandruI AIICoza Ioana
Corpodean ElizaI BIIPasca Rodica
Bogdan MateiII AIIBalan Luminita
Butean MaiaII AIIBalan Luminita
Herteg AlessiaII AIIBalan Luminita
Marian AnaII AIIBalan Luminita
Pop AlexiaII AIIBalan Luminita
Terhes AntonioII AIIBalan Luminita
Zaha CristinaII AIIBalan Luminita
Puie TudorII BIICorpodean Sonia
Reif GiuliaII BIICorpodean Sonia
Sindrestean Ana MariaII BIICorpodean Sonia
Zah AlexandraII BIICorpodean Sonia
Voicu LuizaIII AIIDedu Mariana
Petrut SofiaIII BIIIenutas Monica
Szeckely PatrickIII BIIIenutas Monica
Holbea AndreeaIV AIIPetretchi Smaranda
Nechita AndreiIV AIIPetretchi Smaranda
Popa-Rat VanessaIV AIIPetretchi Smaranda
Zaha HoreaIV AIIPetretchi Smaranda
Babuta BogdanPregatitoare BIIFlorian Daniela
Calauz MateiPregatitoare BIIFlorian Daniela
Mateian GiuliaPregatitoare BIIFlorian Daniela
Timar AnaPregatitoare BIIFlorian Daniela
Tatar CristianPregatitoare CIIDeac Odarca
Bran LauraPregatitoare CIIIDeac Odarca
Saroz EmanuelaPregatitoare CIIIDeac Odarca
Zugravu TheodoraPregatitoare CIIIDeac Odarca
Trif AmeliaPregatitoare BIIIFlorian Daniela
Cimpan AndreeaPregatitoare CIIIDeac Odarca
Istoan DorotheaPregatitoare CIIIDeac Odarca
Lauran JasminaPregatitoare CIIIDeac Odarca
Pop EduardI AMCoza Ioana
Ghita LauraI BMPasca Rodica
Buia VictorII AMBalan Luminita
Osan IngridII AMBalan Luminita
Pop EmmaII AMBalan Luminita
Pop-Savan CarlaII AMBalan Luminita
Petrule CleopatraII BMCorpodean Sonia
Datu AndrewIII AMDedu Mariana
Ticala IuliaIII BMIenutas Monica
Danea EduardPregatitoare AMPop Dorina Tamara
Olea AlexandruPregatitoare AMPop Dorina Tamara
Gruita MateiPregatitoare BMFlorian Daniela

Inapoi la centrele de concurs