Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Mehedinti
Localitate:Dr Tr Severin
Scoala:Scoala Alice Voinescu
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
CAPITANU IONUT DRAGOSII A100POPESCU MIHAELA
CRAIASU RADU STEFANII A100POPESCU MIHAELA
FALCAN GABRIEL DANIELII A100POPESCU MIHAELA
IANAS TRANDAFIR ALEXANDRUII A100POPESCU MIHAELA
IUTU RAZVAN STEFANII A100POPESCU MIHAELA
MECA ANASTASIA MARAII A100POPESCU MIHAELA
PADUREANU MIRCEA DAMIANII A100POPESCU MIHAELA
ROCHIAN MARA ALEXANDRAII A100POPESCU MIHAELA
STUREK ERIC VLADIMIRII A100POPESCU MIHAELA
TUTURIGA LUCA STEFANII A100POPESCU MIHAELA
CIULCA-VLADAIA INNES ALEXANDRAII A95POPESCU MIHAELA
CORACI LAURA NICOLEII A95POPESCU MIHAELA
NEGRESCU GIGI DARIUSII A95POPESCU MIHAELA
POPESCU CARINAII A95POPESCU MIHAELA
HORNOIU BEATRICE DANIELAII A91POPESCU MIHAELA
ROSIETEANU ALEXIAII A91POPESCU MIHAELA
TIRCOL MARIO CRISTIANII A91POPESCU MIHAELA
VERDES ANAII A91POPESCU MIHAELA
GHIMPE SARAH MARIAII A90POPESCU MIHAELA
PARASCHIVU ANDREI STEFANII A90POPESCU MIHAELA
PAUNA VICTOR DIMITRIEII A90POPESCU MIHAELA
CHISALESCU CRISTIAN MIHAIII A70POPESCU MIHAELA
FLOREA MIHNEA ANDREIII A70POPESCU MIHAELA
IONESCU ALEXIA NATALIAII A70POPESCU MIHAELA
LABES ALESSIA GABRIELAII A70POPESCU MIHAELA
MOCANU ANDREIII A70POPESCU MIHAELA
NEGRU IOANA ADRIANAII A70POPESCU MIHAELA
RADULESCU EUSEBIU CRISTIANII A70POPESCU MIHAELA
ROBU ANDREI EDUARDII B100CILIBIA ALINA
BANCA VLADII B95CILIBIA ALINA
DOBREANU DARIUS SEBASTIANII B95CILIBIA ALINA
HINOVEANU ELENA CAMELIAII B95CILIBIA ALINA
TUDORICA TEODORAII B95CILIBIA ALINA
AMZA IRINA GABRIELAII B70CILIBIA ALINA
FANEA THEODORII B65CILIBIA ALINA
DAESCU GABRIEL FLORINIII B95CIOABA MIOARA
CRACANETE ALEXANDRA GABRIELAIII B90CIOABA MIOARA
NITU IRAIDA ELENAIII B70CIOABA MIOARA
MIHOLCA LUCAIII BParticipantCIOABA MIOARA
ANGHEL LUCIANA FLORENTINAIV C100SAVOIU EMILIA ORTENSIA
BARBUCEANU ANDREEA MIRUNAIV C100SAVOIU EMILIA ORTENSIA
CARAUSAN GHEORGHE NICOLAUSIV C100SAVOIU EMILIA ORTENSIA
CORACI DENISA ANDREEAIV C100SAVOIU EMILIA ORTENSIA
DRAGOTOIU MIHAI SEBASTIAN IV C100SAVOIU EMILIA ORTENSIA
OGLINDOIU RARES ANTONIOIV C98SAVOIU EMILIA ORTENSIA
FANEA CHRISTIANIV C95SAVOIU EMILIA ORTENSIA
PICIORUS ALEXANDRA MARIAIV C95SAVOIU EMILIA ORTENSIA
ROSCA ALEXANDRU VLADIMIRIV C68SAVOIU EMILIA ORTENSIA
MINDRECI IOAN CRISTIANIV C62SAVOIU EMILIA ORTENSIA

Inapoi la centrele de concurs