Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Concurenti de excelenta din centrul de concurs


Judet:Neamt
Localitate:Piatra Neamt
Scoala:Scoala Gimnaziala Nr. 2
Nume elevClasaCadru didactic
BUDEANU IONUTI ARESMERITA ROZINA
RESMERITA DAVIDI ARESMERITA ROZINA
ANDREI TEODORAI CAXINIA ELENA
AXINIA RAZVANI CAXINIA ELENA
BARNA MARIAI CAXINIA ELENA
CHELARIU MARIAI CAXINIA ELENA
CRETU LUCAI CAXINIA ELENA
DOBRIN COSTINI CAXINIA ELENA
FESTILA AURAI CAXINIA ELENA
ISTRATE IOSIFI CAXINIA ELENA
KRICOPOL ILINCAI CAXINIA ELENA
OICA VACARASU ANA MARIAI CAXINIA ELENA
CHIRCA IOACHIMI DCOJOCARIU MARIA MAGDALENA
APREUTESEI TEODORAI EVANAU RAMONA ELENA
BARLADEANU CEZARI EVANAU RAMONA ELENA
BOLOHAN GEORGIANAI EVANAU RAMONA ELENA
BORDEI TUDORI EVANAU RAMONA ELENA
BURDUJA MATEII EVANAU RAMONA ELENA
CORBU PATRICKI EVANAU RAMONA ELENA
DANDU DAVIDI EVANAU RAMONA ELENA
FLORESCU TEODORAI EVANAU RAMONA ELENA
UDUDEC RAZVANI EVANAU RAMONA ELENA
AILENEI SOFIAII BANDREI STELA
BALTAG CARINAII BANDREI STELA
STAN STEFANII BANDREI STELA
TATULEA BOGDANII BANDREI STELA
URZICA PAVELII BANDREI STELA
SAVA DAVID RAZVANII CCEAI ALINA
ALBU MIHAI RARESII DCROITORIU DUMITRU GIANINA
CRETU TIMOTEIII DCROITORIU DUMITRU GIANINA
GALUSCA MATEI ALEXANDRUII DCROITORIU DUMITRU GIANINA
GRADINARU MATEIII DCROITORIU DUMITRU GIANINA
GRIGORCEA IANIS LUCAII DCROITORIU DUMITRU GIANINA
LAPUSNEANU DAVIDII DCROITORIU DUMITRU GIANINA
PATRASCU DIANA ANDREEAII DCROITORIU DUMITRU GIANINA
TUREATCA MIHAIII DCROITORIU DUMITRU GIANINA
ATANASOAEI TUDOR MIHAIII EMIHAI SENINA
CALIN PUSCASU MATEIII EMIHAI SENINA
ALDEA NARCIS CRISTIANIII AATOMEI GABRIELA RAMONA
APALAGHIEI STEFANIII AATOMEI GABRIELA RAMONA
BURUIANA LUCAIII AATOMEI GABRIELA RAMONA
CATALIN STEFAN ANDREIIII AATOMEI GABRIELA RAMONA
CONSTANTIN VLADIII AATOMEI GABRIELA RAMONA
DROB LUCA ROBERTIII AATOMEI GABRIELA RAMONA
CIOACA ERICAIII BBLANARIU DANIELA
PASTRAV COSTINIII BBLANARIU DANIELA
ANGHEL EMAIII ESOVA MARIA
LEFTER BRIANAIII ESOVA MARIA
MACOVEI DANIELIII ESOVA MARIA
NEAGU VICTOR MATEIIII ESOVA MARIA
PLATON ANA EMILIAIII ESOVA MARIA
ROMANIUC MIHAIIII ESOVA MARIA
ALBU MATEIIV APOSTOLICA STELUTA
ALUPULUI BOGDAN CONSTANTINIV APOSTOLICA STELUTA
APETREI ELENA CLARAIV APOSTOLICA STELUTA
APOPEI ANA ALEXIAIV APOSTOLICA STELUTA
BALTAG MARIAIV APOSTOLICA STELUTA
BERARIU CASANDRA ELENAIV APOSTOLICA STELUTA
BUGA MATEIIV APOSTOLICA STELUTA
CAZAN GIORGIA AURORAIV APOSTOLICA STELUTA
CEPOI TEONAIV APOSTOLICA STELUTA
CORLADE THEA LAVINIAIV APOSTOLICA STELUTA
DUTU STEFANIV APOSTOLICA STELUTA
GALEATA DAVID MATEIIV APOSTOLICA STELUTA
HARABAGIU LEPORDA VICTORIV APOSTOLICA STELUTA
HOREA ELENA ANASTASIAIV APOSTOLICA STELUTA
HORHOGEA RIANA MARIAIV APOSTOLICA STELUTA
IFTIMIA ELENA ILINCAIV APOSTOLICA STELUTA
SAVA STEFANIV APOSTOLICA STELUTA
STEFANESCU TAINAIV APOSTOLICA STELUTA
TARANTUS GIORGIAIV APOSTOLICA STELUTA
TATULEA DIANA ALEXANDRAIV APOSTOLICA STELUTA
TURTICA IOANA ANTONIAIV APOSTOLICA STELUTA
VOLOSENIUC ALEXANDRUIV APOSTOLICA STELUTA
ZAHARIA CLARAIV APOSTOLICA STELUTA
ANDRIESCU IONUT RAMONIV CCONSTANTIN MARGARETA
CHIRIAC MARIA CASANDRAIV CCONSTANTIN MARGARETA
LABONTU ALEXIA ELENAIV CCONSTANTIN MARGARETA
MACOVEI ADRIAN MIHAIIV CCONSTANTIN MARGARETA
MEZEI SARA MEDEEAIV CCONSTANTIN MARGARETA
NASTASA DESIRE MICHELLEIV CCONSTANTIN MARGARETA
BLAGA MARIA REBECAPregatitoare ALUCA MARY CLAUDIA
CARAMIDA ANDREIPregatitoare ALUCA MARY CLAUDIA
LAZAR IOANA NECTARIAPregatitoare ALUCA MARY CLAUDIA
MARSU ALEXANDRU IONUTPregatitoare ALUCA MARY CLAUDIA
MARSU ALEXANDRU IONUTPregatitoare ALUCA MARY CLAUDIA
MASLICOV ECATERINAPregatitoare ALUCA MARY CLAUDIA
MIHAES MEDEEA MARIAPregatitoare ALUCA MARY CLAUDIA
MOCANU MATEI GABRIELPregatitoare ALUCA MARY CLAUDIA
MOCANU MIHAI OVIDIUPregatitoare ALUCA MARY CLAUDIA
PASAT TEODORPregatitoare ALUCA MARY CLAUDIA
DAVID SOPHIAPregatitoare BFILIP MIOARA VASILICA
PALADE VICTORPregatitoare BFILIP MIOARA VASILICA
ALBERT ANDREASPregatitoare CIGNEA ANCA
BROTNEI DENISPregatitoare CIGNEA ANCA
BRUMA NICOLETAPregatitoare CIGNEA ANCA
BUTNAR RARESPregatitoare CIGNEA ANCA
CIOACA PATRIKPregatitoare CIGNEA ANCA
COJOCARU IUSTINPregatitoare CIGNEA ANCA
DIACONU ANTONIAPregatitoare CIGNEA ANCA
DIACONU SARAPregatitoare CIGNEA ANCA
NISTOREANU MIRUNAPregatitoare CIGNEA ANCA
ONISIE ANDREEAPregatitoare CIGNEA ANCA
PILAN ANDREIPregatitoare CIGNEA ANCA
POPOVICI RARESPregatitoare CIGNEA ANCA
SAVIN REBECCAPregatitoare CIGNEA ANCA
TAMASANU DAVIDPregatitoare CIGNEA ANCA
LEON ALEXANDRU STEFANPregatitoare DJIPA POPA MARIA
MELINTE STEFANPregatitoare DJIPA POPA MARIA
MIRON RADU ANDREIPregatitoare DJIPA POPA MARIA
ARCHIR LUCA DIMITRIEPregatitoare ESAVIN MARIA
ASOFRONIE TEODORA ANTONIAPregatitoare ESAVIN MARIA
ASOLOMII SARA ANDREEAPregatitoare ESAVIN MARIA
BURAGA DAVID STEFANPregatitoare ESAVIN MARIA
CENUSA DAIANA STEFANIAPregatitoare ESAVIN MARIA
CIOBANU ANA ILINCAPregatitoare ESAVIN MARIA
CRETU DAVID CONSTANTINPregatitoare ESAVIN MARIA
ENACHE DAVID IOANPregatitoare ESAVIN MARIA
ISACHI IOANAPregatitoare ESAVIN MARIA
MIHUT MARIA ALESSIAPregatitoare ESAVIN MARIA
PASCARU IUSTIN DAMIANPregatitoare ESAVIN MARIA
PETCU DAVID MARIANPregatitoare ESAVIN MARIA
PLOAIE STEFAN CRISTIANPregatitoare ESAVIN MARIA
POSTOLICA ANDREIPregatitoare ESAVIN MARIA
SANDULACHE STEFANIA CRISTIANAPregatitoare ESAVIN MARIA
TARANTUS LUIS VALENTINPregatitoare ESAVIN MARIA

Inapoi la centrele de concurs