Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Concurenti de excelenta din centrul de concurs


Judet:Neamt
Localitate:Roznov
Scoala:Liceul Tehnologic Gh. Ruset-Roznovanu
Nume elevClasaCadru didactic
Anghel Maia-AlexandraI AMonica Jbanca
Bogus Stefania-IazminaI AMonica Jbanca
Miron Stefan-IoanI AMonica Jbanca
Pantea Dragos-NicolaeI AMonica Jbanca
Cordoneanu Luca-StefanI BMinodora Adascalitei
Cordoneanu Teodora-ElenaI BMinodora Adascalitei
Fermus EcaterinaI BMinodora Adascalitei
Luca Roxana-ElenaI BMinodora Adascalitei
Baghiu AlessiaII AAna-Simona Ilie
Basma MihneaII AAna-Simona Ilie
Cimpeanu RaresII AAna-Simona Ilie
Zabulic IoanaII AAna-Simona Ilie
Dumitrascu MariaII BElena Dumitrascu
Maftei Constantino-ValentinoII BElena Dumitrascu
Paval Eliza-IoanaII BElena Dumitrascu
Popa MateiII BElena Dumitrascu
Dutu Denis-ConstantinII CDiana-Mihaela Cretu
Galu Ionela-AntoniaII CDiana-Mihaela Cretu
Savin Raluca-MariaII CDiana-Mihaela Cretu
Teslaru Andreea-ElenaII CDiana-Mihaela Cretu
Turcanu JessicaII CDiana-Mihaela Cretu
Ursu Stefania-CeciliaII CDiana-Mihaela Cretu
Leat AndreiIII ARodica Cretu
Mihaila Maria-AlexandraIII ARodica Cretu
Simion Stefania-AndradaIII ARodica Cretu
Aghirasimoaei Maria-EleonoraIII BVerona Bogus
Dumitrache Stefan-AndreiIII BVerona Bogus
Miron Rares-CristianIII BVerona Bogus
Cabulea Alexandru-StefanPregatitoare AIoan Stroea
Stoian Rares-IonutPregatitoare AIoan Stroea
Aanitei ElisaPregatitoare BMaria-Manuela Nicorescu
Blindu LucaPregatitoare BMaria-Manuela Nicorescu
Caleap SophiaPregatitoare BMaria-Manuela Nicorescu
Horciu VanessaPregatitoare BMaria-Manuela Nicorescu
Iliuta AlexiePregatitoare BMaria-Manuela Nicorescu
Magdalena AlexioPregatitoare BMaria-Manuela Nicorescu
Munteanu DanielPregatitoare BMaria-Manuela Nicorescu
Onisoru ElianaPregatitoare BMaria-Manuela Nicorescu
Pala MatteoPregatitoare BMaria-Manuela Nicorescu
Prisecariu IulianaPregatitoare BMaria-Manuela Nicorescu
Sandu EmiliaPregatitoare BMaria-Manuela Nicorescu
Turcanu IlincaPregatitoare BMaria-Manuela Nicorescu
Vlad AlexandruPregatitoare BMaria-Manuela Nicorescu

Inapoi la centrele de concurs