Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Olt
Localitate:Slatina
Scoala:Scoala Gimnaziala Nr. 3 Slatina
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Badescu StefanI B100Talpiga Emilia
Basarab AndreiI B88Talpiga Emilia
Mladin Robert I B85Talpiga Emilia
Puicu Sofia I B85Talpiga Emilia
Suciu RaissaI B79Talpiga Emilia
Negrescu Bianca I B75Talpiga Emilia
Militaru Darius I B74Talpiga Emilia
Lilea Irina I B72Talpiga Emilia
Voichita MariaI B72Talpiga Emilia
Penescu MaiaI B67Talpiga Emilia
Neacsu Bianca I B66Talpiga Emilia
Pruna StefanI B65Talpiga Emilia
Paraschiva Maria I B61Talpiga Emilia
BOJTE ROBERTI C100ROTARU CRISTINA
CICIU ANDREII C100ROTARU CRISTINA
CIOTEA RADUI C100ROTARU CRISTINA
CRISU IRINAI C100ROTARU CRISTINA
DANIEL DIANAI C100ROTARU CRISTINA
DOAGA RADUI C100ROTARU CRISTINA
DOBRE DENISI C100ROTARU CRISTINA
MESINA MEDEEAI C100ROTARU CRISTINA
MITRAN MARIA I C100ROTARU CRISTINA
PAUN VANESAI C100ROTARU CRISTINA
POPESCU MARIAI C100ROTARU CRISTINA
POPONETE BIANCAI C100ROTARU CRISTINA
VATUI STANCIU DAVIDI C100ROTARU CRISTINA
BALUTA LUCIAI C90ROTARU CRISTINA
PUICA RAULI C90ROTARU CRISTINA
ZIDARU ANDREEAI C90ROTARU CRISTINA
BALSANU ANDREI I C85ROTARU CRISTINA
MALDAREANU ALEXIAI C85ROTARU CRISTINA
STANCIU CRISTIANI C85ROTARU CRISTINA
NEDELEA YASMINAI C80ROTARU CRISTINA
GUINEA ALEXANDRUI C75ROTARU CRISTINA
CALIN MIHAII C70ROTARU CRISTINA
TIRTOPAN STEFANI C70ROTARU CRISTINA
DINCA LARRYI C65ROTARU CRISTINA
ENE MIHALACHE NICOLI C65ROTARU CRISTINA
MARIA CRISTINAI C65ROTARU CRISTINA
MITRACHE ANDREI I C60ROTARU CRISTINA
Florian Stefania-AlexaII A100Gheorghita Margareta
Mitrache David-AndreiII A100Gheorghita Margareta
Pietrisi Alessia-MariaII A100Gheorghita Margareta
Tataranu Anya-ElenaII A100Gheorghita Margareta
Curt Yasmina-Maria-AlexandraII A98Gheorghita Margareta
Dumitrescu Andrei-StefanII A98Gheorghita Margareta
Lisca Sara-AndreeaII A98Gheorghita Margareta
Selaru Andrei-RazvanII A98Gheorghita Margareta
Toader Maia-ElenaII A98Gheorghita Margareta
Seceta-Munteanu Maria-DanielaII A95Gheorghita Margareta
Vincze Andrei-MirceaII A95Gheorghita Margareta
Paraschiv Maria-RebecaII A91Gheorghita Margareta
Hutuleac Daniel-CostinII A90Gheorghita Margareta
Mierlesteanu MariaII A90Gheorghita Margareta
Nicolescu Vlad-StefanII A90Gheorghita Margareta
Stegaru Constantin-MarcoII A90Gheorghita Margareta
Ciubuc Cristian-GabrielII A87Gheorghita Margareta
Mihailescu Eduard-AndreiII A86Gheorghita Margareta
Preda Ariana-StefaniaII A82Gheorghita Margareta
Ivan Elena-TeodoraII A79Gheorghita Margareta
Nedelea Mihai-SebastianII A72Gheorghita Margareta
Cirstea Daria-MariaII A70Gheorghita Margareta
Dima Claudiu-Eduard-MarianII A65Gheorghita Margareta
Restea GabrielII AParticipantGheorghita Margareta
Sirbu Maria-LorenaII AParticipantGheorghita Margareta
Iacob Adelina-ElenaII AParticipantGheorghita Margareta
Obloja Maria-GabrielaII AParticipantGheorghita Margareta
Dumitru Silviu-StefanII AParticipantGheorghita Margareta
Costache Alexandru-Catalin-GabrielII AParticipantGheorghita Margareta
Coste Emanuelle-FlorinII AParticipantGheorghita Margareta
Dumitrana Darius-FabianII AParticipantGheorghita Margareta
Popescu Andrei-AdrianIII A94Duta Sofia
Stanoiu StefanIII A88Duta Sofia
Popa Anna-StefaniaIII A85Duta Sofia
Sirbu MihaiIII A84Duta Sofia
Trandafir Ana-MariaIII A70Duta Sofia
Calota CorinaIII A69Duta Sofia
Teghe IsabelaIII A65Duta Sofia
Negrila CatalinaIII A63Duta Sofia
Velcea LetitiaIII B98Cristescu Reluta
Ghindescu MihaiIII B97Cristescu Reluta
Mis David-AndreiIII B97Cristescu Reluta
Pirvu AmeliaIII B97Cristescu Reluta
Ciobanu EricaIII B96Cristescu Reluta
Vatafu AlexandraIII B96Cristescu Reluta
Tomescu DariaIII B95Cristescu Reluta
Mirica DavidIII B93Cristescu Reluta
Chitu SiminaIII B90Cristescu Reluta
Circiumaru DariaIII B90Cristescu Reluta
Lica Maria-CarlaIII B90Cristescu Reluta
Nedelea BiancaIII B87Cristescu Reluta
Ianosi TeodoraIII B82Cristescu Reluta
Mara DariaIII B80Cristescu Reluta
Chitu ArianaIII B79Cristescu Reluta
Patrascu BiancaIII B75Cristescu Reluta
Dorita MihaiIII B72Cristescu Reluta
Paraschiv MarioIII B72Cristescu Reluta
Ivan AntonioIII B69Cristescu Reluta
Dobre AndreiIII B68Cristescu Reluta
Razdan LiviaIII B65Cristescu Reluta
Vladutu AlexiaIII B65Cristescu Reluta
Fulgoi MihaitaIII B63Cristescu Reluta
Sandescu MarioIII B62Cristescu Reluta
Popa Mihai GabrielIV B100Brinzan Daniela
Popa Mihai-GabrielIV B100Brinzan Daniela-Luminita
Luta DenisaIV B98Brinzan Daniela
Luta Denisa-NicoletaIV B98Brinzan Daniela-Luminita
Budica AndreeaIV B62Brinzan Daniela-Luminita
Ghimisi NicoletaIV B61Brinzan Daniela-Luminita
Nicolescu AlexandraIV B61Brinzan Daniela-Luminita
Barbuica Ioan-RaresIV B60Brinzan Daniela-Luminita
Ripeanu ElenaIV BParticipantBrinzan Daniela-Luminita
Cirstea Andrei-SebastianIV BParticipantBrinzan Daniela-Luminita
Ghita-Florescu StefaniaIV BParticipantBrinzan Daniela-Luminita
Stan AlexandraIV BParticipantBrinzan Daniela-Luminita
Oancea AlexandraIV BParticipantBrinzan Daniela-Luminita
Bold Mihai-Razvan Pregatitoare A100Ungureanu Cristina
Budrea Andreea-Bianca Pregatitoare A100Ungureanu Cristina
Dumitru Stefania-Daniela Pregatitoare A100Ungureanu Cristina
Mihailescu Maria-Denisa Pregatitoare A100Ungureanu Cristina
Patrascu Andrei Pregatitoare A100Ungureanu Cristina
Rusu Elena-AnamariaPregatitoare A100Ungureanu Cristina
Tanasie Ana-MariaPregatitoare A100Ungureanu Cristina
Tapescu Miruna-SimonaPregatitoare A100Ungureanu Cristina
Balasoiu Ana-Maria Pregatitoare A90Ungureanu Cristina
Nedeloiu Daria-Gabriela Pregatitoare A84Ungureanu Cristina
Balasoiu Sofia-ElenaPregatitoare A77Ungureanu Cristina
Pitur Jeffrey-AndreiPregatitoare A64Ungureanu Cristina
Negru Adina-MariaPregatitoare A62Ungureanu Cristina
Ciobanu Filip-Pavel-CristianPregatitoare AParticipantUngureanu Cristina

Inapoi la centrele de concurs