Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Prahova
Localitate:Ploiesti
Scoala:Scoala Elena Doamna
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
MILITARU EMANUEL-ALEXANDRUII AECRISTESCU FLORENTINA
SELARU LUCA MIHAIII BEGOIA VICTORIA
IONASCU MATEIIII AEPREDA NICOLETA
MIHAELA MARIAIII AEPREDA NICOLETA
NICA ANAMARIAIII AEPREDA NICOLETA
ANGHELACHE DARIA ELENAPregatitoare AEFRYGANIOTIS AMALIA
DOBRESCU SARA-MARIAPregatitoare AEFRYGANIOTIS AMALIA
GHERMAN SHARA-TEODORAPregatitoare AEFRYGANIOTIS AMALIA
MATEI ANTONIAPregatitoare AEFRYGANIOTIS AMALIA
MOGA ANTONIA-GABRIELAPregatitoare AEFRYGANIOTIS AMALIA
NASTASIA MARIA-SOFIAPregatitoare AEFRYGANIOTIS AMALIA
NEDELCU ERIC-CRISTIANPregatitoare AEFRYGANIOTIS AMALIA
RADU ANA MARIAPregatitoare AEFRYGANIOTIS AMALIA
MUNTEANU STEFANPregatitoare BEDINU ALEXANDRA
STIRBU SOFIAPregatitoare BEDINU ALEXANDRA
TATARU AYLYNPregatitoare BEDINU ALEXANDRA
TOLEA CRISTINAPregatitoare BEDINU ALEXANDRA
YILMAZ NARTPregatitoare BEDINU ALEXANDRA
BURDUSEL DAVIDPregatitoare BIDINU ALEXANDRA
STOICA SANZIANAPregatitoare BIDINU ALEXANDRA
FARCAS-BULGARU SERGIU MATEIII BIGOIA VICTORIA
PANA EDUARD-GABRIELPregatitoare AIIFRYGANIOTIS AMALIA
SANDU ANDREIPregatitoare AIIFRYGANIOTIS AMALIA
SERB TUDOR-DUMITRU CRISTIANPregatitoare AIIFRYGANIOTIS AMALIA
TABARA SOPHIAPregatitoare AIIFRYGANIOTIS AMALIA
ENACHE GABRIELPregatitoare BIIDINU ALEXANDRA
SIARCU CRISTIANPregatitoare BIIDINU ALEXANDRA
CONSTANTINESCU CALIN LUCAPregatitoare AIIFRYGANIOTIS AMALIA
IVAN MARIAPregatitoare AIIFRYGANIOTIS AMALIA
ARION ANNA-SOFIEII AIICRISTESCU FLORENTINA
BADICEANU VICTORII AIICRISTESCU FLORENTINA
LARE DARYA-MARIAII BIIGOIA VICTORIA
NASTASE ANDREI BOGDANII BIIGOIA VICTORIA
BADEA MARIAIII AIIPREDA NICOLETA
GHINSBERG LETITIAIII AIIPREDA NICOLETA
GHIURCA DARIUSIII AIIPREDA NICOLETA
VASILESCU GHIDIU CRISTIANIII AIIPREDA NICOLETA
HARABOIU ANTONIAPregatitoare AIIFRYGANIOTIS AMALIA
IONESCU DAVID-ANDREIPregatitoare AIIFRYGANIOTIS AMALIA
MUSAT BIANCA-MARIAPregatitoare AIIFRYGANIOTIS AMALIA
BURDUSEL KARINA Pregatitoare BIIDINU ALEXANDRA
ZAFIU BIANCAPregatitoare BIIDINU ALEXANDRA
OPREA MIRUNAPregatitoare BIIIDINU ALEXANDRA
BITA NADIA MARIAII BIIIGOIA VICTORIA
MATEI ALEXANDRAIII AIIIPREDA NICOLETA
RADU DAVIDIII AIIIPREDA NICOLETA
ROHAT PATRICKIII AIIIPREDA NICOLETA
CRISTACHE MATTEO ANDREIPregatitoare AIIIFRYGANIOTIS AMALIA
IONITA ANDREEA-YASMINAPregatitoare AIIIFRYGANIOTIS AMALIA
MIHALCEA CARLA IOANAII BIIIGOIA VICTORIA
LICIMAN ANDREIPregatitoare BIIIDINU ALEXANDRA
BUSU TEODOR-GABRIELII AMCRISTESCU FLORENTINA
LICA MARIAII AMCRISTESCU FLORENTINA
ALDEA MARIAIII AMPREDA NICOLETA
IVAN FABIANPregatitoare BMDINU ALEXANDRA

Inapoi la centrele de concurs