Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Salaj
Localitate:Simleu Silvaniei
Scoala:Scoala Gimnaziala Silvania
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Cavaler JessicaI A100Aionese Mariana
Ciceu DariusI A100Aionese Mariana
Man EduardI A100Aionese Mariana
Pop AlexandraI A100Aionese Mariana
Pop CristianI A100Aionese Mariana
Pop MaiaI A100Aionese Mariana
Satmari ValentinaI A100Aionese Mariana
Ghilea KarinaI A98Aionese Mariana
Sabou AlessiaI A98Aionese Mariana
Vedinas IuliaI A98Aionese Mariana
Ciataris DianaI A97Aionese Mariana
Vasilut DariaI A95Aionese Mariana
Bulzan DarianI A92Aionese Mariana
Crisan NataliaI A92Aionese Mariana
Oltean AlexiaI A92Aionese Mariana
Filip KarinaI A87Aionese Mariana
Papp CristinaI A87Aionese Mariana
Agoston KevinI A80Aionese Mariana
Ratiu IannI A80Aionese Mariana
Dumitrescu FabianI A70Aionese Mariana
Bodea AmadeaI C100Bodea Florica
Borz LucaI C100Bodea Florica
Bregea ArianaI C100Bodea Florica
Crisan AmaliaI C100Bodea Florica
Flore LeonardI C100Bodea Florica
Haraga MelaniaI C100Bodea Florica
Jozsa-Botos AndreaI C100Bodea Florica
Moga MarinaI C100Bodea Florica
Ones BiancaI C100Bodea Florica
Biris RominaI C95Bodea Florica
Bosca VladI C95Bodea Florica
Spancioc RaresI C83Bodea Florica
Rad Maria I C82Bodea Florica
Cordis AntonioI C77Bodea Florica
Abrudan AuroraI C70Bodea Florica
Hnatiuc VladI C65Bodea Florica
Gale GabrielI C64Bodea Florica
Rus NicoletaI C62Bodea Florica
Cristoltan AnaI I B100Vancea Ana Sorina
Pop NicholasI I B100Vancea Ana Sorina
Pop TudorI I B100Vancea Ana Sorina
Vancea MirunaI I B100Vancea Ana Sorina
Birsan TudorI I B95Vancea Ana Sorina
Cret GiorgianaI I B95Vancea Ana Sorina
Mirghis DenisI I B95Vancea Ana Sorina
Szilaghy CarlaI I B95Vancea Ana Sorina
Ghiran DavidI I B91Vancea Ana Sorina
Brisc AndreiI I B90Vancea Ana Sorina
Mudure IanisI I B90Vancea Ana Sorina
Sfat ArianaI I B90Vancea Ana Sorina
Bode AlesiaI I B86Vancea Ana Sorina
Paduran MihneaI I B84Vancea Ana Sorina
Cionca GabrielI I B82Vancea Ana Sorina
Ruge TudorI I B81Vancea Ana Sorina
Bob MarisiaI I B75Vancea Ana Sorina
Losonczi CristianI I B74Vancea Ana Sorina
PADURAN CASANDRA MIRUNAII a100MOLDOVAN VALENTINA
TURCAS NICHOLASII a100MOLDOVAN VALENTINA
DENES TUNDEII a95MOLDOVAN VALENTINA
TUNS DARIA LORENAII a95MOLDOVAN VALENTINA
MAN ELISEIII a85MOLDOVAN VALENTINA
BUNDIC THAISII a80MOLDOVAN vALENTINA
NAGY ALIZII a76MOLDOVAN VALENTINA
CHIS DARIUSII a75MOLDOVAN VALENTINA
MURESAN LORENAII a65MOLDOVAN VALENTINA
SARBE AMINAII a65MOLDOVAN VALENTINA
GHIDIM ANA MARIAII a60MOLDOVAN VALENTINA
LAZAR ANDRADAII a60MOLDOVAN VALENTINA
TODORAN RAZVANII a60MOLDOVAN VALENTINA
CHEREJI ALEXANDRUII aParticipantMOLDOVAN VALENTINA
GHETI COSMINAII aParticipantMOLDOVAN VALENTINA
HOMONE PAULII aParticipantMOLDOVAN VALENTINA
MATEI GRETAII aParticipantMOLDOVAN VALENTINA
POP ANDREIII aParticipantMOLDOVAN VALENTINA
RUS VIKTORII aParticipantMOLDOVAN VALENTINA
Jurcut DanielaII B96Sumalan Angelica
Mitrut MaraII B95Sumalan Angelica
Rusan MihaiII B95Sumalan Angelica
Ghiurcuta AlisiaII B90Sumalan Angelica
Toth DianaII B90Sumalan Angelica
Man Ianis II B89Sumalan Angelica
Rus IoanII B85Sumalan Angelica
Bonte AntonioIII a93Marinkas Eleonora
Zaha DavidIII a93Marinkas Eleonora
Ardelean IoanaIII a91Marinkas Eleonora
Bodea CeliaIII B72Ciobanu Alina
ARDELEAN LUANAIII C100Kandert Stela
GEIGER KIRAIII C100Kandert Stela
REDES DENISIII C90Kandert Stela
Balog Raul IonutIV C100Chis Liana
Cavaler Giulia AlessandraIV C100Chis Liana
Costin PatriciaIV C100Chis Liana
Glava Balint Robert HoratiuIV C100Chis Liana
Biro Alexandra GabrielaIV C95Chis Liana
Ardelean GiuliaPregatitoare A100Pop Camelia
Gal DariusPregatitoare A100Pop Camelia
Girdan GabrielaPregatitoare A100Pop Camelia
Jurcau LucaPregatitoare A100Pop Camelia
Lazar IuliaPregatitoare A100Pop Camelia
Man DarioPregatitoare A100Pop Camelia
Man DavidPregatitoare A100Pop Camelia
Oprea DavidPregatitoare A100Pop Camelia
Pernes RaresPregatitoare A100Pop Camelia
Pop CatalinPregatitoare A100Pop Camelia
Silaghi CristinaPregatitoare A100Pop Camelia
Silaghi RaisaPregatitoare A100Pop Camelia
Tatar DianaPregatitoare A100Pop Camelia
Tirle IrinaPregatitoare A100Pop Camelia
Torje IuliaPregatitoare A100Pop Camelia
Zibileanu DoinaPregatitoare A100Pop Camelia
Leonetti RiccardoPregatitoare A85Pop Camelia
Rd RaresPregatitoare A85Pop Camelia
Cobzas AntoniaPregatitoare B100Bonte Adriana
Ghile RaisaPregatitoare B100Bonte Adriana
Honceriu Ana-MariaPregatitoare B100Bonte Adriana
Marian SebastianPregatitoare B100Bonte Adriana
Sabau SophiaPregatitoare B100Bonte Adriana
Veres-Pop MariaPregatitoare B100Bonte Adriana
Fechete StefanPregatitoare B97Bonte Adriana
Huluban AntonioPregatitoare B97Bonte Adriana
Alesutan IoanaPregatitoare B95Bonte Adriana
Bojinescu GabrielPregatitoare B95Bonte Adriana
Ciulic GeorgePregatitoare B95Bonte Adriana
Girz AlexiaPregatitoare B95Bonte Adriana
Pop GeorgianaPregatitoare B95Bonte Adriana
Soran GeorgianaPregatitoare B95Bonte Adriana
Bancsik VanessaPregatitoare B90Bonte Adriana
Marincas DavidPregatitoare B90Bonte Adriana
Ardelean SaraPregatitoare C100Teieru Cristina
Balog AlesiaPregatitoare C100Teieru Cristina
Chioran AndraPregatitoare C100Teieru Cristina
Ciobancai DariaPregatitoare C100Teieru Cristina
Coste KevinPregatitoare C100Teieru Cristina
Crisan CristianPregatitoare C100Teieru Cristina
Oros RaulPregatitoare C100Teieru Cristina
Pacurar AlexandruPregatitoare C100Teieru Cristina
Sarca PatriciaPregatitoare C100Teieru Cristina
Teusan CarlaPregatitoare C100Teieru Cristina
Bonczidai AndreeaPregatitoare C97Teieru Cristina
Borz ChristianPregatitoare C95Teieru Cristina
Chereches RaresPregatitoare C95Teieru Cristina
Dumitrache AnielaPregatitoare C95Teieru Cristina
Fazakas DavidPregatitoare C95Teieru Cristina

Inapoi la centrele de concurs