Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Teleorman
Localitate:Videle
Scoala:Scoala nr 2
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Clantau Ioana-BrianaI A100Andrei Emilia
Iancu Matei-MihaiI A100Andrei Emilia
Letu Gabriel-VasileI A100Andrei Emilia
Paraschiv Nicole-CarinaI A100Andrei Emilia
Serban Robert-AndreiI A100Andrei Emilia
Vasile Medeea-ElenaI A100Andrei Emilia
Voiculet Andrei-GabrielI A100Andrei Emilia
Tabara Bianca-TeodoraI A98Andrei Emilia
Niculae-Ilie AlexandraI A96Andrei Emilia
Cercel Larisa-GabrielaI A92Andrei Emilia
Vasile Silviu-AlbertI A90Andrei Emilia
Carstica IonelaI B100Pirnac Mariana
Ciocanel MihaelaI B100Pirnac Mariana
Craciun CatalinI B100Pirnac Mariana
Grosu Morcov LucaI B100Pirnac Mariana
Iuga DianaI B100Pirnac Mariana
Iuja AndreiI B100Pirnac Mariana
Joitoiu AlexiaI B100Pirnac Mariana
Marginica MarioI B100Pirnac Mariana
Paraschiv RianaI B100Pirnac Mariana
Serban RobertI B100Pirnac Mariana
Toma ElenaI B100Pirnac Mariana
Vasile AlexandruI B100Pirnac Mariana
Petre IonutI B95Pirnac Mariana
Dinu MariaI B90Pirnac Mariana
Alimbert AndreeaI B85Pirnac Mariana
Bercea AdrianaI B85Pirnac Mariana
NASSAR ATTA ATTIA ADAMII A100BASCOVEANU ELENA
COSTACHE DENISA-ANDREEAII A 95BASCOVEANU ELENA
BORNEA LARISA-IOANAII A 90BASCOVEANU ELENA
PARASCHIV MAXIMILIAN-MARIOII A90BASCOVEANU ELENA
VASILESCU ANDREEA-GINAII A86BASCOVEANU ELENA
CRACIUN DARIUS-IULIANII A 84BASCOVEANU ELENA
PURCEA GINEL-VIORELII A82BASCOVEANU ELENA
BENEA PAUL-RAZVANII A 80BASCOVEANU ELENA
CAMENTU COSTI-EDUARDII A 80BASCOVEANU ELENA
MILITARU GEORGE-CONSTANTINII A80BASCOVEANU ELENA
VLADA SEBASTIAN-FLORENTIN II A78BASCOVEANU ELENA
TOADER STEFAN-CATALINII A76BASCOVEANU ELENA
GROSU STEFANIA-ALEXANDRAII A74BASCOVEANU ELENA
TANASE SLAVCHOII A71BASCOVEANU ELENA
LILA ROBERT-CRISTIANII A70BASCOVEANU ELENA
VERZIU MIHAELA-NICOLETAII A68BASCOVEANU ELENA
ONCIOIU ALEXANDRAII A66BASCOVEANU ELENA
PITIGOI VASILEII A62BASCOVEANU ELENA
MOAGHEN GABRIEL-ROBERTOII A60BASCOVEANU ELENA
PREDUS EDUARD-EMANUEL-CRISTIANII A60BASCOVEANU ELENA
VELEA ANDREI-ALEXANDRUII A60BASCOVEANU ELENA
BANICA BOGDAN-ALINII A ParticipantBASCOVEANU ELENA
Badea LucaII B100Vintila Florina
Brebenel BiancaII B100Vintila Florina
Curca RuxandraII B100Vintila Florina
Mocanu DariaII B100Vintila Florina
Voinea AndraII B100Vintila Florina
Badea DorianII B93Vintila Florina
Dogaru SaraII B90Vintila Florina
Neagoe MihaiII B90Vintila Florina
Verziu RalucaII B90Vintila Florina
Gogan BogdanII B85Vintila Florina
Musat CristianII B85Vintila Florina
Tanase EduardII B80Vintila Florina
Turnagiu EvelinaII B80Vintila Florina
Bercea ArinaII B75Vintila Florina
Benea CatalinII B70Vintila Florina
Ciocanel AnaII B70Vintila Florina
Coman CristianII B70Vintila Florina
Enache Sara MariaIII A100Miu Simona
Militaru Melissa MariaIII A100Miu Simona
Voiculet Maria DianaIII A100Miu Simona
Olteanu Daria AlexandraIII A96Miu Simona
Dumitru Carina MariaIII A95Miu Simona
Popescu Alexandru DavidIII A95Miu Simona
Kermanou AikaterinaIII A94Miu Simona
Edu Radu StefanIII A93Miu Simona
Voivozeanu Iuliana Andreea DanielaIII A93Miu Simona
Mozaceanu LorenaIII A89Miu Simona
Toncea Nicol CristianaIII A85Miu Simona
Paduraru Iarina CristianaIII A80Miu Simona
Toma StefanIII A80Miu Simona
Trotus HoriaIII A80Miu Simona
Columban Ana MariaIII A75Miu Simona
Togan SebastianIII A73Miu Simona
Lazar Florin EduardIII A72Miu Simona
Ticu GeorgeIII A71Miu Simona
Borcan Ioan StelianIII A70Miu Simona
MANOLACHE CATALIN MARIANIII B100BASCOVEANU MARIN
MILITARU CORINA PATRICIAIII B100BASCOVEANU MARIN
PISTOL EMILIA CARMEN ADELINAIII B100BASCOVEANU MARIN
PREDEL VALENTINA ALEXANDRAIII B100BASCOVEANU MARIN
PUIAN ANDREEAIII B100BASCOVEANU MARIN
BADANOIU SEBASTIAN CATALINIII B98BASCOVEANU MARIN
TUCA ALEXANDRU IONUTIII B98BASCOVEANU MARIN
VIZITIU CRISTINA NICOLETAIII B96BASCOVEANU MARIN
OPREA FLORIN COSMINIII B95BASCOVEANU MARIN
STET MIRIAMIII B92BASCOVEANU MARIN
SIMKA KLEMENTINAIII B90BASCOVEANU MARIN
TINCU ALINAIII B90BASCOVEANU MARIN
MILITARU NICUSOR IULIANIII B80BASCOVEANU MARIN
IANCU ALEXANDRA ADRIANAIII B65BASCOVEANU MARIN
Buca ElenaIV B100Paraschiv Mariana
Cosoianu MarianIV B100Paraschiv Mariana
Enache RobertaIV B100Paraschiv Mariana
Radache NarcisIV B98Paraschiv Mariana
Laslu MariaIV B97Paraschiv Mariana
Belcioiu MadalinaIV B95Paraschiv Mariana
Cucu GabrielaIV B93Paraschiv Mariana
Mateiu AlexandraIV B88Paraschiv Mariana
Niculae-Ilie TimeaIV B88Paraschiv Mariana
Andrei DavidPregatitoare B100Enus Nicoleta Ionela
Aron SaraPregatitoare B100Enus Nicoleta Ionela
Badea AnnelisPregatitoare B100Enus Nicoleta Ionela
Deculescu InaPregatitoare B100Enus Nicoleta Ionela
Ene YannisPregatitoare B100Enus Nicoleta Ionela
Floroiu LaviniaPregatitoare B100Enus Nicoleta Ionela
Iliuta MariusPregatitoare B100Enus Nicoleta Ionela
Nastase AlexandruPregatitoare B100Enus Nicoleta Ionela
Niculae RaisaPregatitoare B100Enus Nicoleta Ionela
Pirvescu SebastianPregatitoare B100Enus Nicoleta Ionela
Stanescu ClaudiaPregatitoare B97Enus Nicoleta Ionela
Cosoianu DeliaPregatitoare B95Enus Nicoleta Ionela
Iliescu RalucaPregatitoare B95Enus Nicoleta Ionela
Vacaru AndreiPregatitoare B95Enus Nicoleta Ionela
Stochita DenisPregatitoare B90Enus Nicoleta Ionela
Birsan AlexandruPregatitoare B85Enus Nicoleta Ionela
Ursu AntoniaPregatitoare B80Enus Nicoleta Ionela
Ciobanu AlessiaPregatitoare B78Enus Nicoleta Ionela
Barbu ElenaPregatitoare B70Enus Nicoleta Ionela
Nastase AndreiPregatitoare B65Enus Nicoleta Ionela
Costache EduardPregatitoare BParticipantEnus Nicoleta Ionela

Inapoi la centrele de concurs