Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Teleorman
Localitate:Videle
Scoala:Scoala nr 2
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Draghici MarianI AEBadea Monea Gabriela
Ticu MariaI AEBadea Monea Gabriela
Badea AnnelisI BEEnus Nicoleta Ionela
Floroiu LaviniaI BEEnus Nicoleta Ionela
Iliuta MariusI BEEnus Nicoleta Ionela
Iordache RebecaI BEEnus Nicoleta Ionela
Nastase AlexandruI BEEnus Nicoleta Ionela
Vacaru AndreiI BEEnus Nicoleta Ionela
Iancu Matei-MihaiII AEAndrei Emilia
Letu Gabriel-VasileII AEAndrei Emilia
Voiculet Andrei-GabrielII AEAndrei Emilia
Carstica IonelaII BEPirnac Mariana
Ciocanel MihaelaII BEPirnac Mariana
Craciun CatalinII BEPirnac Mariana
Grosu Morcov LucaII BEPirnac Mariana
Iuga DianaII BEPirnac Mariana
Iuja AndreiII BEPirnac Mariana
Joitoiu AlexiaII BEPirnac Mariana
Marginica MarioII BEPirnac Mariana
Paraschiv RianaII BEPirnac Mariana
Serban RobertII BEPirnac Mariana
Toma ElenaII BEPirnac Mariana
NASSAR ADAMIII AEBASCOVEANU ELENA
Badea LucaIII BEVintila Florina
Dumitru Carina MariaIV AEMiu Simona
Edu Radu StefanIV AEMiu Simona
Enache Sara MariaIV AEMiu Simona
Manole AlexiaIV AEMiu Simona
Militaru Melissa MariaIV AEMiu Simona
Popescu AlexandruIV AEMiu Simona
Voiculet Maria DianaIV AEMiu Simona
Manolache Catalin MarianIV BEBascoveanu Marin
Militaru Corina PatriciaIV BEBascoveanu Marin
Pistol Emilia Carmen AdelinaIV BEBascoveanu Marin
Predel Valentina AlexandraIV BEBascoveanu Marin
Puian AndreeaIV BEBascoveanu Marin
Clantau Ioana-BrianaII AIAndrei Emilia
Paraschiv Nicol-CarinaII AIAndrei Emilia
Tabara Bianca-TeodoraII AIAndrei Emilia
Badanoiu Sebastian CatalinIV BIBascoveanu Marin
Oprea Florin CosminIV BIBascoveanu Marin
Vizitiu Cristina NicoletaIV BIBascoveanu Marin
Stochita Denis AdrianI BIIEnus Nicoleta Ionela
Iorga VictorI AIIBadea Monea Gabriela
Olteanu Daria AlexandraIV AIIMiu Simona
Tuca Alexandru IonutIV BIIBascoveanu Marin
Gogolan Stefan DorianI BIIEnus Nicoleta Ionela
Serban Robert-AndreiII AIIAndrei Emilia
Vasile AlexandruII BIIPirnac Mariana
COSTACHE DENISAIII AIIBASCOVEANU ELENA
PARASCHIV MAXIMILIANIII AIIBASCOVEANU ELENA
Voinea AndreeaIII BIIVintila Florina
Brebenel BiancaIII BIIIVintila Florina
Vasile Medeea-ElenaII AIIIAndrei Emilia
Curca RuxandraIII BIIIVintila Florina
Nidelcu AndreeaI AMBadea Monea Gabriela
Sclipei IsabelaI AMBadea Monea Gabriela
Cercel Larisa-GabrielaII AMAndrei Emilia
Petre IonutII BMPirnac Mariana
BORNEA LARISAIII AMBASCOVEANU ELENA
CRACIUN DARIUSIII AMBASCOVEANU ELENA
VASILESCU ANDREEAIII AMBASCOVEANU ELENA
Tincu Alina ElenaIV BMBascoveanu Marin

Inapoi la centrele de concurs