Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Teleorman
Localitate:Videle
Scoala:Scoala nr 2
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Clantau Ioana-BrianaI AEAndrei Emilia
Iancu Matei-MihaiI AEAndrei Emilia
Letu Gabriel-VasileI AEAndrei Emilia
Paraschiv Nicole-CarinaI AEAndrei Emilia
Serban Robert-AndreiI AEAndrei Emilia
Vasile Medeea-ElenaI AEAndrei Emilia
Voiculet Andrei-GabrielI AEAndrei Emilia
Carstica IonelaI BEPirnac Mariana
Ciocanel MihaelaI BEPirnac Mariana
Craciun CatalinI BEPirnac Mariana
Grosu Morcov LucaI BEPirnac Mariana
Iuga DianaI BEPirnac Mariana
Iuja AndreiI BEPirnac Mariana
Joitoiu AlexiaI BEPirnac Mariana
Marginica MarioI BEPirnac Mariana
Paraschiv RianaI BEPirnac Mariana
Serban RobertI BEPirnac Mariana
Toma ElenaI BEPirnac Mariana
Vasile AlexandruI BEPirnac Mariana
NASSAR ATTA ATTIA ADAMII AEBASCOVEANU ELENA
Badea LucaII BEVintila Florina
Brebenel BiancaII BEVintila Florina
Curca RuxandraII BEVintila Florina
Mocanu DariaII BEVintila Florina
Voinea AndraII BEVintila Florina
Enache Sara MariaIII AEMiu Simona
Militaru Melissa MariaIII AEMiu Simona
Voiculet Maria DianaIII AEMiu Simona
MANOLACHE CATALIN MARIANIII BEBASCOVEANU MARIN
MILITARU CORINA PATRICIAIII BEBASCOVEANU MARIN
PISTOL EMILIA CARMEN ADELINAIII BEBASCOVEANU MARIN
PREDEL VALENTINA ALEXANDRAIII BEBASCOVEANU MARIN
PUIAN ANDREEAIII BEBASCOVEANU MARIN
Buca ElenaIV BEParaschiv Mariana
Cosoianu MarianIV BEParaschiv Mariana
Enache RobertaIV BEParaschiv Mariana
Andrei DavidPregatitoare BEEnus Nicoleta Ionela
Aron SaraPregatitoare BEEnus Nicoleta Ionela
Badea AnnelisPregatitoare BEEnus Nicoleta Ionela
Deculescu InaPregatitoare BEEnus Nicoleta Ionela
Ene YannisPregatitoare BEEnus Nicoleta Ionela
Floroiu LaviniaPregatitoare BEEnus Nicoleta Ionela
Iliuta MariusPregatitoare BEEnus Nicoleta Ionela
Nastase AlexandruPregatitoare BEEnus Nicoleta Ionela
Niculae RaisaPregatitoare BEEnus Nicoleta Ionela
Pirvescu SebastianPregatitoare BEEnus Nicoleta Ionela
Tabara Bianca-TeodoraI AIAndrei Emilia
BADANOIU SEBASTIAN CATALINIII BIBASCOVEANU MARIN
TUCA ALEXANDRU IONUTIII BIBASCOVEANU MARIN
Radache NarcisIV BIParaschiv Mariana
Laslu MariaIV BIIParaschiv Mariana
Stanescu ClaudiaPregatitoare BIIEnus Nicoleta Ionela
Niculae-Ilie AlexandraI AIIAndrei Emilia
Olteanu Daria AlexandraIII AIIMiu Simona
VIZITIU CRISTINA NICOLETAIII BIIBASCOVEANU MARIN
Petre IonutI BIIPirnac Mariana
COSTACHE DENISA-ANDREEAII A IIBASCOVEANU ELENA
Dumitru Carina MariaIII AIIMiu Simona
Popescu Alexandru DavidIII AIIMiu Simona
OPREA FLORIN COSMINIII BIIBASCOVEANU MARIN
Belcioiu MadalinaIV BIIParaschiv Mariana
Cosoianu DeliaPregatitoare BIIEnus Nicoleta Ionela
Iliescu RalucaPregatitoare BIIEnus Nicoleta Ionela
Vacaru AndreiPregatitoare BIIEnus Nicoleta Ionela
Kermanou AikaterinaIII AIIIMiu Simona
Badea DorianII BIIIVintila Florina
Edu Radu StefanIII AIIIMiu Simona
Voivozeanu Iuliana Andreea DanielaIII AIIIMiu Simona
Cucu GabrielaIV BIIIParaschiv Mariana
Cercel Larisa-GabrielaI AIIIAndrei Emilia
STET MIRIAMIII BIIIBASCOVEANU MARIN
Vasile Silviu-AlbertI AMAndrei Emilia
Dinu MariaI BMPirnac Mariana
BORNEA LARISA-IOANAII A MBASCOVEANU ELENA
PARASCHIV MAXIMILIAN-MARIOII AMBASCOVEANU ELENA
Dogaru SaraII BMVintila Florina
Neagoe MihaiII BMVintila Florina
Verziu RalucaII BMVintila Florina
SIMKA KLEMENTINAIII BMBASCOVEANU MARIN
TINCU ALINAIII BMBASCOVEANU MARIN
Stochita DenisPregatitoare BMEnus Nicoleta Ionela

Inapoi la centrele de concurs