Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Concurenti de excelenta din centrul de concurs


Judet:Timis
Localitate:Timisoara
Scoala:Colegiul National Banatean
Nume elevClasaCadru didactic
BIRLIBESCU IULIA CRISTINAI APREOTESOIU KARINA
HOLEICIUC DELIA MARIAI APREOTESOIU KARINA
STOIANOVICI RAZVANI APREOTESOIU KARINA
Jianu BogdanI CSTOICOV ALEXANDRA
Turcu RobertI CSTOICOV ALEXANDRA
TODORESCU-NEGRU DAVIDII AVOIA MIRELA NICOLETA
FLOREA NATALIAII BLEANCA ADELINA
PREJBEANU MIHAIII ETAMAS RAMONA
CRAIA ANAMARIAIII BVISU DANA GEORGETA
IUHAZ ALESSIAIII BVISU DANA GEORGETA
VERMESAN IOANAIII BVISU DANA GEORGETA
FALNITA ANISIAIV DMINDA HELGA
BAICI-JURA ALEXANDRAPregatitoare ASTOINEL TALICA
POPUTOAIA-UNGUREANU MIHNEAPregatitoare ASTOINEL TALICA
POPUTOAIA-UNGUREANU MIHNEAPregatitoare ASTOINEL TALICA
PREPELITA BOGDANPregatitoare ASTOINEL TALICA
SIMU ALEXANDRU EDUARDPregatitoare ASTOINEL TALICA
STANCU SERBANPregatitoare ASTOINEL TALICA
JIGMOND ALESIA Pregatitoare BMOTOC DORICA
LAZUREANU MAYAPregatitoare BMOTOC DORICA
LUCHIAN EMMAPregatitoare BMOTOC DORICA
MEDELET ADELAPregatitoare BMOTOC DORICA
MORAR OANAPregatitoare BMOTOC DORICA
TALASMAN DENISPregatitoare BMOTOC DORICA
ANDRONIC ANDREIPregatitoare CJOSU LUMINITA
CHEBUTIU ALEXANDRUPregatitoare CJOSU LUMINITA
BERCEA SOFIAPregatitoare D2DAESCU IASMINA
CIRSTOIU IOANAPregatitoare D2DAESCU IASMINA
CRISAN ANAMARIAPregatitoare D2DAESCU IASMINA
GHIURCAN DRAGOS CRISTIANPregatitoare D2DAESCU IASMINA
GUTU AZARIAPregatitoare D2DAESCU IASMINA
NICOLCEA ELIZAPregatitoare D2DAESCU IASMINA
ONETIU ERIC LUISPregatitoare D2DAESCU IASMINA
ONOFREI ASTRIDPregatitoare D2DAESCU IASMINA
BLEDEA DARIUSPregatitoare EMURGU ALINA
MITAR RAISAPregatitoare EMURGU ALINA
NECHITA MARIOPregatitoare EMURGU ALINA
ORSO PATRICIAPregatitoare EMURGU ALINA
PEIOANOV GORANPregatitoare EMURGU ALINA
SERBANOIU ALEXANDUPregatitoare EMURGU ALINA
VASILE RADUTA ALEXIAPregatitoare EMURGU ALINA
GAVRILESCU CARLAPregatitoare FBOROS BIANCA
PREDA LEIAPregatitoare FBOROS BIANCA
VID EDUARDPregatitoare FBOROS BIANCA
ZVANCIUC-DATCU RIHANNAPregatitoare FBOROS BIANCA

Inapoi la centrele de concurs