Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Timis
Localitate:Timisoara
Scoala:Colegiul National Banatean
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
BAICI JURA ALEXANDRAI AESTOINEL TALICA
POPUTOAIA MIHNEAI AESTOINEL TALICA
SIMU ALEXANDRU EDUARDI AESTOINEL TALICA
DAESCU SEBASTIANI BEMOTOC DORICA
JIGMOND ALESIAI BEMOTOC DORICA
LUCHIAN EMMAI BEMOTOC DORICA
NICORICI MARIAI BEMOTOC DORICA
ZANFIR KARINAI BEMOTOC DORICA
Hritcu HannahI D1ECIPU-PAUN MIRELA
Tudor DariaI D1ECIPU-PAUN MIRELA
BLEDEA DARIUSI EEUTFINEANT DIANA ALINA
PEIANOV GORANI EEUTFINEANT DIANA ALINA
VASILE -RADUTA ALEXIAI EEUTFINEANT DIANA ALINA
GOMBOS-LUCA ISABELAI FEBOROS BIANCA
PREDA LEIAI FEBOROS BIANCA
VID EDUARDI FEBOROS BIANCA
BIRLIBESCU IULIAII AEPREOTESOIU KARINA
BUNAS MARIAII AEPREOTESOIU KARINA
HARDALAU VLADII AEPREOTESOIU KARINA
GEANA MELISAII EEKYSILKA ILEANA
HAIDUC SORANAII EEKYSILKA ILEANA
Somesan GabrielIII BELEANCA ADELINA
CIRCIUMARU DAVIDIV BEVISU DANA GEORGETA
CRISAN BOGDANIV BEVISU DANA GEORGETA
VOINEA DANIELAIV EELIPOVAN CLAUDIA
BUNEA LUCAPregatitoare BESUCIU ADELA
MARINCA SARAPregatitoare BESUCIU ADELA
OPREA DARIAPregatitoare BESUCIU ADELA
PLESA LIVIUPregatitoare BESUCIU ADELA
VERDET PATRICIAPregatitoare CECARSTOIU OANA
BOLOGA ALEXANDRUPregatitoare EEMOMIR SLAVITA
NICA IASMINAPregatitoare EEMOMIR SLAVITA
POP RARESPregatitoare EEMOMIR SLAVITA
SLADICI NICHOLASPregatitoare EEMOMIR SLAVITA
Gradinaru CarlaIII DITOTH MONICA
CRISAN ALEXANDRUII CIDONNER VALENTINA CARMEN
Florea NataliaIII BILEANCA ADELINA
ROBETE VANESSAPregatitoare BISUCIU ADELA
VASILUTA REBECAPregatitoare CICARSTOIU OANA
MABDA TANIAPregatitoare EIMOMIR SLAVITA
MITAR RAISAI EIIUTFINEANT DIANA
VISA RAULIII CIILOBONT DORINA MARIA
CRAIA ANAMARIAIV BIIVISU DANA GEORGETA
SINCA-POPESCU ANDREIPregatitoare CIICARSTOIU OANA
ONOFREI ASTRIDI D2IIDAESCU IASMINA
SASU TEODORAIII CIILOBONT DORINA MARIA
STANCIU MARIAIII CIILOBONT DORINA MARIA
CHICIUDEAN ALEXANDRUIII DIITOTH MONICA
RACOLTA ANNAPregatitoare BIISUCIU ADELA
ALBUT MIHAII AIISTOINEL TALICA
STANCU SERBANI AIISTOINEL TALICA
LAZUREANU MAYAI BIIMOTOC DORICA
MEDELET ADELAI BIIMOTOC DORICA
MESAROS ALEXANDRUI BIIMOTOC DORICA
MORAR OANAI BIIMOTOC DORICA
SIMIONESCU ALESANDRAI BIIMOTOC DORICA
TALASMAN DENISI BIIMOTOC DORICA
TOTH BRIANNAI BIIMOTOC DORICA
VOVALCA ARIANAI BIIMOTOC DORICA
RUGEA IULIAI CIIJOSU LUMINITA
Bugnarug SilviaI D1IICIPU-PAUN MIRELA
BERCEA SOFIAI D2IIDAESCU IASMINA
COLTAN SONIAI D2IIDAESCU IASMINA
NICOLCEA ELIZAI D2IIDAESCU IASMINA
OAIDA RAISAI D2IIDAESCU IASMINA
ONETIU ERICI D2IIDAESCU IASMINA
COLCEA CHRISTIANI EIIUTFINEANT DIANA ALINA
DAESCU ALESSIAII AIIPREOTESOIU KARINA
BURU DAVIDII CIISTOICOV ALEXANDRA
TIOC TUDORII EIIKYSILKA ILEANA
ALEXANDRU CARINAIII CIILOBONT DORINA MARIA
BERCEA ALEXANDRUIII CIILOBONT DORINA MARIA
CERNAZANU GLAVAN TUDORIII CIILOBONT DORINA MARIA
GIRBACIU BIANCAIII CIILOBONT DORINA MARIA
IANCU DARIA ELENAIII CIILOBONT DORINA MARIA
MOLDOVAN RAZVANIII CIILOBONT DORINA MARIA
MURESAN LUCIAIII CIILOBONT DORINA MARIA
VUTAN ILINCAIII CIILOBONT DORINA MARIA
Mahmut Ayten III DIITOTH MONICA
MUNTEAN ANDREEAIII EIITAMAS RAMONA
POPA MARIUSIII FIISFERCOCI REBECA
IUHAS ALESSIAIV BIIVISU DANA GEORGETA
VERMESAN IOANAIV BIIVISU DANA GEORGETA
DAN ANDREIIV CIIFLORESCU DELIA
MARANESCU ROXANAIV CIIFLORESCU DELIA
DIB FRANKAPregatitoare BIISUCIU ADELA
SIMON ROLANDPregatitoare BIISUCIU ADELA
STIRBET VLADPregatitoare BIISUCIU ADELA
VESA VICTORIAPregatitoare BIISUCIU ADELA
JURCA MAYA Pregatitoare EIIMOMIR SLAVITA
RACZ ELENA Pregatitoare EIIMOMIR SLAVITA
PAULESCU BIANCAPregatitoare CIIICARSTOIU OANA
DRON ALESIAPregatitoare FIIITUTUIAN-EPURE FLORENTINA
RUSU RAZVANII CIIIDONNER VALENTINA CARMEN
NAPAU ANCAIII AIIIVOIA MIRELA NICOLETA
GEORGESCU MAYAIII DIIITOTH MONICA
DIACONU ADINAIII EIIITAMAS RAMONA
MARINESCU MIHAIPregatitoare FIIITUTUIAN-EPURE FLORENTINA
NECHITA MARIOI EIIIUTFINEANT DIANA ALINA
MARCU MIRUNAPregatitoare CIIICARSTOIU OANA
OFRIM FILIPPregatitoare FIIITUTUIAN-EPURE FLORENTINA
TUFARIU IRISIII CIIILOBONT DORINA MARIA
Stanciu RaduIII DIIITOTH MONICA
BERCIAN CRISTIANI AMSTOINEL TALICA
DANCU DARIUSI AMSTOINEL TALICA
PAU IUSTIN MICHAELI AMSTOINEL TALICA
VASIU RARESI AMSTOINEL TALICA
BAHRIN OANAI BMMOTOC DORICA
LUCUTA SEBASTIANI BMMOTOC DORICA
ROSU ROXANAI BMMOTOC DORICA
Bolosin AyanI D1MCIPU-PAUN MIRELA
Cardas AlexandruI D1MCIPU-PAUN MIRELA
Marinescu Alex I D1MCIPU-PAUN MIRELA
Vesa VictorI D1MCIPU-PAUN MIRELA
GHILEZAN AMALIAI EMUTFINEANT DIANA ALINA
ORSO PATRICIAI EMUTFINEANT DIANA
SERBANOIU ALEXANDRUI EMUTFINEANT DIANA ALINA
BOTA ANDREII FMBOROS BIANCA
MANOLE MARIAI FMBOROS BIANCA
ZVANCIUC-DATCU RIHANNAI FMBOROS BIANCA
COSEI ADNANAII AMPREOTESOIU KARINA
HERSCOVICI MAYAII BMDONNER VALENTINA CARMEN
KYSILKA AMALIAII CMSTOICOV ALEXANDRA
SIRBU MAYAII CMSTOICOV ALEXANDRA
ANDREICIUC LUAII D2MDAVID MONICA
GASPAR BIANCAII EMKYSILKA ILEANA
LUNTRARU DIANAII EMKYSILKA ILEANA
BEZUS RAULII GMLEPA MIHAELA
TODORESCU- NEGRU DAVIDIII AMVOIA MIRELA NICOLETA
LUNGU GLAVANIII CMLOBONT DORINA MARIA
VASILUTA DAVIDIII CMLOBONT DORINA MARIA
Gal Miruna III DMTOTH MONICA
CONEARIC DARCOIV CMFLORESCU DELIA
BALANESCU DEMIANPregatitoare BMSUCIU ADELA
BUTARU RALUCAPregatitoare CMCARSTOIU OANA
MELINTE BIANCAPregatitoare CMCARSTOIU OANA
MORARU BIANCAPregatitoare CMCARSTOIU OANA

Inapoi la centrele de concurs