Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Timis
Localitate:Timisoara
Scoala:Scoala nr 7 Sf. Maria
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
BATKA RAULII B86PETEANU MIHAELA
FARKAS OCTAVIANII B60PETEANU MIHAELA
AIACUBOAEI PATRICKII BParticipantPETEANU MIHAELA
DARBA ROBERTII BParticipantPETEANU MIHAELA
OBIRSAN ALEXII BParticipantPETEANU MIHAELA
MEDRE ANISIAII BParticipantPETEANU MIHAELA
BOHHIAN DENISII BParticipantPETEANU MIHAELA
BULMAGA BRIANAII BParticipantPETEANU MIHAELA
HAPUSI ALESSIAII BParticipantPETEANU MIHAELA
MIRAUTA MADALINA GABRIELAII C71GHEORGHITA LUMINITA
SAVESCU RAULII CParticipantGHEORGHITA LUMINITA
DEACONU ALESSIAII CParticipantGHEORGHITA LUMINITA
SACEANU MADALIN MARIAII CParticipantGHEORGHITA LUMINITA
JITARASU ALEXANDRUII D85DODITA ANCA
BOTIT LUCIANII D68DODITA ANCA
ENACHE IANISII D68DODITA ANCA
GUI RADUII DParticipantDODITA ANCA
MIRON SARAII DParticipantDODITA ANCA
BOTIT MARIA SORINAII DParticipantDODITA ANCA
BRAN DIANAII DParticipantDODITA ANCA
STEFAN MATEIII E81CALININ ADRIANA
GUGA VLADII E73CALININ ADRIANA
NEGURICI MARIOII E73CALININ ADRIANA
PARAIAN ALEXIAII E69CALININ ADRIANA
DAMIAN ALBERTII E68CALININ ADRIANA
DOMBA DARIAII E63CALININ ADRIANA
FAZEKAS ROBERTII E63CALININ ADRIANA
TOADER MIRUNAII EParticipantCALININ ADRIANA
LUTAI DAVIDII EParticipantCALININ ADRIANA
BUIGA BIANCAII EParticipantCALININ ADRIANA
PANIN IASMINAII F66LUCA MADALINA
BADEA BOGDANII FParticipantLUCA MADALINA
STRUGARU ANDRAII FParticipantLUCA MADALINA
LEURZEANU LUCIANII FParticipantLUCA MADALINA
DUNU IONUTII FParticipantLUCA MADALINA
GIBESCU RADUII FParticipantLUCA MADALINA
Sandici LucaIII A80Alexa Mihaiela
Rusu RalucaIII A75Alexa Mihaiela
Gheorghescu DariaIII a70Alexa Mihaiela
Hodosan RalucaIII A70Alexa Mihaiela
Brau EduardIII B70Brebu Carmen
Hamad IoachimIII B68Alexa Mihaiela
Elena CosminIII B60Brebu Carmen
Tomici VladIII BParticipantBrebu Carmen
Fiat FlaviusIII C60Pescaru Maria
POPA ARIANA PATRICIAIII CParticipantPescaru Maria
COTOROBAI VALERIUIII CParticipantPescaru Maria
POCOL PETRAIII CParticipantPescaru Maria
ANGHELUS LAURENTIUIII D73Tomuta Luminita
Faget CarinaIII D65Tomuta Luminita
Ion LauraIII D64Tomuta Luminita
MOISEI NICHOLASIII DParticipantTomuta Luminita
Mocan RaduIV A100Tripa Maria
Crisan CarinaIV A79Tripa Maria
BUZATU RAULIV A67Tripa Maria
ANIA BIANCAIV A60Tripa Maria
Goleanu AlessiaIV AParticipantTripa Maria
Ciuta MaraIV AParticipantTripa Maria
Tataru DenisIV AParticipantTripa Maria
STANCU IOANAIV AParticipantTripa Maria
VIRAG ADAIV AParticipantTripa Maria
Patru RazvanIV AParticipantTripa Maria
MORARU SELINAIV AParticipantTripa Maria
Covaci BiancaIV CParticipantSas Cristina
Ardelean Lazarescu MayaIV CParticipantSas Cristina
Mierlut RebecaIV CParticipantSas Cristina
Ilie AndraIV DParticipantMURGILA GABRIELA
MARINESCU HORIAIV DParticipantMURGILA GABRIELA
Niste BriannaIV DParticipantMURGILA GABRIELA
DULGHERU MELANIAIV DParticipantMURGILA GABRIELA
ILEA AMALIAIV DParticipantMURGILA GABRIELA
SIMION ALECSIAIV DParticipantMURGILA GABRIELA
Bottner RichardIV DParticipantMURGILA GABRIELA
LORA VICTORIAIV DParticipantMURGILA GABRIELA

Inapoi la centrele de concurs