Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Vaslui
Localitate:Barlad
Scoala:Scoala Gimnaziala nr 11 George Tutoveanu
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
MIHAILA ALESSIAI B99BOTAS GEORGIANA
MORARU ANDRAI B99BOTAS GEORGIANA
SEBENI MITRUTI B99BOTAS GEORGIANA
CHIOSAC GEORGEI B98BOTAS GEORGIANA
REZMERITA GABRIELI B98BOTAS GEORGIANA
CREANGA DAVIDI B96BOTAS GEORGIANA
ANECHITE TEODORAI B94BOTAS GEORGIANA
APOSTOLACHE ANGHELI B94BOTAS GEORGIANA
IOSIP IOANAI B94BOTAS GEORGIANA
DORU TIMEAI B90BOTAS GEORGIANA
OLTEANU DAVIDI D100ROSU MONICA
DANAILA LAVINIAI D95ROSU MONICA
ROTARU GABRIELAI D95ROSU MONICA
SGIRCIOG VERONICAI D95ROSU MONICA
SIRGHIE ALEXANDRAI D95ROSU MONICA
TANASE CARINAI D95ROSU MONICA
BEJENARU ANA MARIAI D90ROSU MONICA
HANU RALUCAI D90ROSU MONICA
IOVU DIANAI D90ROSU MONICA
LUPASCU ALBERTI D90ROSU MONICA
NASTASE CARLAI D90ROSU MONICA
DARINGA DAVIDII B100Nela Ganea
GAGIU DANIELII B100Nela Ganea
PLESU LORENA-ANDREEAII B100Nela Ganea
RACOVITA AMELIA-IOANAII B100Nela Ganea
Dorobat Tudor GeorgeII C100Burlacu Vicuta
Calin Elena DianaII C95Burlacu Vicuta
Cotoranu David MihaiII C95Burlacu Vicuta
Dabija Raul MihaiII C95Burlacu Vicuta
Nastrut Ianis MihaiII C95Burlacu Vicuta
Nechifor Tudor AlexandruII C95Burlacu Vicuta
Cotoranu Mihai CalinII C82Burlacu Vicuta
Gogeneata Rebeca- TeodoraII D100Bigu Dorina
Hohota Alina - ValentinaII D100Bigu Dorina
Iosip Sebastian - ConstantinII D91Bigu Dorina
Stavar Jordi - PaulII D91Bigu Dorina
Bogos Cosmin - TeodorII D90Bigu Dorina
Mihaila George - AndreiII D90Bigu Dorina
HULUTA TEODORAIII B100SOLCA GETA
HUTANU IUSTINIII B100SOLCA GETA
PISLARU PATRICIAIII B100SOLCA GETA
TUFA RIANIII B100SOLCA GETA
ARTENE DENISIII B96SOLCA GETA
BICLEA SEBASTIANIII B95SOLCA GETA
BORDEIANU ANDREEAIII B95SOLCA GETA
GORAS ELENAIII B95SOLCA GETA
MANEA STEFANIII B95SOLCA GETA
BUDAI RARESIII B94SOLCA GETA
MUNTEANU ANDREIIII B94SOLCA GETA
MANOLIU DELIAIII B90SOLCA GETA
STOICA IOANAIII B90SOLCA GETA
STUPU SABINAIII B90SOLCA GETA
ANDREI RAZVANIII D98VIRLAN MONICA
DUMITRIU BEATRICEIII D95VIRLAN MONICA
APETREA SABINIII D93VIRLAN MONICA
STEFANESCU MARINAIII D93VIRLAN MONICA
PLACINTA ALEXANDRAIII D90VIRLAN MONICA
SIRBU CRISTINA STEFANIA vIII E100IORDACHE GABRIELA
FAINAREA CRISTINA ELENA III E98IORDACHE GABRIELA
CARP EVELINA III E97IORDACHE GABRIELA
CARADINTA ALBERT III E95IORDACHE GABRIELA
DUMITRASCU VALERIU III E93.5IORDACHE GABRIELA
MOCANU LEONARDO III E92.5IORDACHE GABRIELA
SAVIN IONUT III E91IORDACHE GABRIELA
BOSTAN GEORGEIII E90.5IORDACHE GABRIELA
BORZA ANDRA III E90IORDACHE GABRIELA
LEICA ALEX III E90IORDACHE GABRIELA
COMARLAU ECATERINAIV A100STRATULAT ADINA
ANGHELUTA DIANAIV A92STRATULAT ADINA
CHIPER TEODORIV A90STRATULAT ADINA
ENACHE BIANCA IV A85STRATULAT ADINA
ICHIM ANA MARIAIV A80STRATULAT ADINA
ONICA ROXANAIV C100COSTIN LUMINITA
CALMUC RAZVANIV C95COSTIN LUMINITA
NECHIFOR RHIANAIV C95COSTIN LUMINITA
FLOREA ALESYAIV C90COSTIN LUMINITA
Proca DariusPregatitoare D100Vlasie Mihaela
Lita AnastasiaPregatitoare D97Vlasie Mihaela
Postolache AndreiPregatitoare D97Vlasie Mihaela
Gavril KarinaPregatitoare D96Vlasie Mihaela
Bilhac EduardPregatitoare D95Vlasie Mihaela
Duta EduardPregatitoare D95Vlasie Mihaela
Grigoras RoxanaPregatitoare D95Vlasie Mihaela
Obreja YanisPregatitoare D95Vlasie Mihaela
Cimpeanu VictorPregatitoare D90Vlasie Mihaela
Epure Ana MariaPregatitoare D90Vlasie Mihaela
Lupu LaviniaPregatitoare D85Vlasie Mihaela
Butnaru EmmaPregatitoare D80Vlasie Mihaela
Ciobanu IoanPregatitoare D80Vlasie Mihaela
Enache TeodorPregatitoare D80Vlasie Mihaela
Sava LaviniaPregatitoare D80Vlasie Mihaela

Inapoi la centrele de concurs