Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Vaslui
Localitate:Barlad
Scoala:Scoala Gimnaziala nr 11 George Tutoveanu
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Duta EduardI D95Vlasie Mihaela
Proca DariusI D92Vlasie Mihaela
Butnaru EmmaI D90Vlasie Mihaela
Lita AnastasiaI D90Vlasie Mihaela
Postolache AndreiI D90Vlasie Mihaela
Ghinea MariaI D85Vlasie Mihaela
Gavril KarinaI D80Vlasie Mihaela
Grigoras RoxanaI D80Vlasie Mihaela
Bilhac EduardI D75Vlasie Mihaela
Cucos Matei NicolaeIII A100Solca Iulia
Mihaila David GabrielIII A93Solca Iulia
Dulgheru Cosmin IoanIII A92Solca Iulia
Andrei Rares GabrielIII A91Solca Iulia
Campeanu RuxandraIII A90Solca Iulia
Toma Iustin GabrielIII A90Solca Iulia
Gagiu DanielIII B97Ganea Nela
Plesu Lorena-AndreeaIII B97Ganea Nela
Radu TeonaIII B96Ganea Nela
Baicu MariaIII B93Ganea Nela
Racovita Amelia-MariaIII B93Ganea Nela
Luca Ioana-DianaIII B92Ganea Nela
Mihalcea LaviniaIII B90Ganea Nela
Dorobat Tudor GeorgeIII C100Burlacu Vicuta
Lazu Matteo GeorgeIII C100Burlacu Vicuta
Nastrut Ianis MihaiIII C100Burlacu Vicuta
Bahnaru Teodora ValentinaIII C95Burlacu Vicuta
Calin Diana ElenaIII C95Burlacu Vicuta
Cotoranu Mihai CalinIII C95Burlacu Vicuta
Gogeneata Rebeca - StefaniaIII D100Bigu Dorina
Hohota Alina ValentinaIII D95Bigu Dorina
Bogos Cosmn - TeodorIII D90Bigu Dorina
Chirvase Antonio - AndreiIII D90Bigu Dorina
Goras ElenaIV B100Solca Geta
Manoliu DeliaIV B100Solca Geta
Pislaru PatriciaIV B100Solca Geta
Tufa RianaIV B100Solca Geta
Huluta TeodoraIV B97Solca Geta
Budui RaresIV B95Solca Geta
Stupu SabinaIV B95Solca Geta
Arhire DenisaIV B90Solca Geta
Hutanu IustinIV B90Solca Geta
Munteanu AndreiIV B90Solca Geta
Bordeianu AndreeaIV B85Solca Geta
Tudurache IrinaIV B85Solca Geta
EPURE ANDREIIV D93VIRLAN MONICA
APETREA SABINIV D90VIRLAN MONICA
DUMITRIU BEATRICEIV D90VIRLAN MONICA
STEFANESCU MARINAIV D90VIRLAN MONICA
BAICU DANIELPregatitoare A100ADINA STRATULAT
CRASNEANU IONUTPregatitoare A100ADINA STRATULAT
DANILA RADUPregatitoare A100ADINA STRATULAT
FODOR CASANDRAPregatitoare A100ADINA STRATULAT
FRANGULEA MARAPregatitoare A100ADINA STRATULAT
LOVIN ANDREASPregatitoare A100ADINA STRATULAT
PASLARU EDUARDPregatitoare A100ADINA STRATULAT
SELARU EVA MARIAPregatitoare A100ADINA STRATULAT
VLASIE MIRABELAPregatitoare A100ADINA STRATULAT
DRAGUT SARA MARIAPregatitoare A95ADINA STRATULAT
VLASIE ANA MARIAPregatitoare A95ADINA STRATULAT
ANDREI GIULIA ANDREEAPregatitoare A92ADINA STRATULAT
STAFIE LUCAPregatitoare A90ADINA STRATULAT

Inapoi la centrele de concurs