Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Valcea
Localitate:Rm Valcea
Scoala:Colegiul National de informatica Matei Basarab
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Hurlup FrancescaI AEEmilia Raducioiu
Colniceanu CarlaI BEMirela Popescu
Ivan IoanaI BEMirela Popescu
Manda EricI BEMirela Popescu
Oltei VictorI BEMirela Popescu
Raban MihneaI BEMirela Popescu
Binder ErikI CEMihaela Pirvulescu
Bivolaru AndreiI CEMihaela Pirvulescu
Ciobanu StefanI CEMihaela Pirvulescu
Cioculeasa MateiI CEMihaela Pirvulescu
Craciun DragosI CEMihaela Pirvulescu
Danes CalinI CEMihaela Pirvulescu
Despoiu MelissaI CEMihaela Pirvulescu
Donita DariaI CEMihaela Pirvulescu
Enescu IoanaI CEMihaela Pirvulescu
Fageteanu MariaI CEMihaela Pirvulescu
Ghinea SaraI CEMihaela Pirvulescu
Lumineanu ErikI CEMihaela Pirvulescu
Milosteanu Denis AndreiI CEMihaela Pirvulescu
Popescu Maria RenataI CEMihaela Pirvulescu
Ruta AniaI CEMihaela Pirvulescu
Smeu MarucaI CEMihaela Pirvulescu
Stanca PaulaI CEMihaela Pirvulescu
Stani DariusI CEMihaela Pirvulescu
Stelea Alexandru NicolaeI CEMihaela Pirvulescu
Vasilescu MelisaI CEMihaela Pirvulescu
Suteu Bogdan VasileI DECristina Serban
Codreanu TeodorI EEElena Dinca
Craiu LorenzoII FEDiana Ciuca
Tudorii PeptineII FEDiana Ciuca
Dobre Darius AdrianIV AECarmen Stanculescu
Mirlogeanu IlincaIV AECarmen Stanculescu
Vladut Eduard GabrielIV AECarmen Stanculescu
Apostol ClaraPregatitoare AELavinia Ionescu
Balici IrinaPregatitoare AELavinia Ionescu
Cercelaru SofiaPregatitoare AELavinia Ionescu
Mitricioiu TheodorPregatitoare AELavinia Ionescu
Moldoveanu VictorPregatitoare AELavinia Ionescu
Schiteanu LucaPregatitoare AELavinia Ionescu
Diaconu AndreiPregatitoare BEClaudia Talmaciu
Voiculescu AnaPregatitoare BEClaudia Talmaciu
Chindris AnaI BIMirela Popescu
Rusu RianaI BIMirela Popescu
Matei LukasPregatitoare AILavinia Ionescu
Pascut AnaI BIIMirela Popescu
Andru AlexI CIIMihaela Pirvulescu
Dancila AlexiaI CIIMihaela Pirvulescu
Marinescu LucaIV AIICarmen Stanculescu
Rusu GiuliaIV CIICristina Patru
Marinescu AnduPregatitoare AIILavinia Ionescu
Vlangar MatiasPregatitoare AIILavinia Ionescu
Giuga Boboc MihaiPregatitoare CIIManuela Neagoie
Popescu DianaPregatitoare CIIManuela Neagoie
Popescu MaraPregatitoare CIIManuela Neagoie
Pana AnaPregatitoare DIIGeorgiana Cruceanu
Patru TeodorPregatitoare DIIGeorgiana Cruceanu
Ungurasu LucaPregatitoare DIIGeorgiana Cruceanu
Angelescu MaraI AIIEmilia Raducioiu
Chindris StefanI BIIMirela Popescu
Mihalcea AnaI CIIMihaela Pirvulescu
Marinescu RebecaII AIIAlina Stanca
Dragomirescu DavidII DIIIuliana Demetrescu
Talaba RafaelII FIIDiana Ciuca
Sarcedotianu DariaIV DIINatalia Popescu
Rosioru StefanPregatitoare AIILavinia Ionescu
Banita AlexandruPregatitoare BIIClaudia Talmaciu
Preda ArianaPregatitoare BIIClaudia Talmaciu
Drugan AndreiIV BIIIEmilia Cirstoiu
Popa Daria StefaniIV BIIIEmilia Cirstoiu
Abanaritei AndreeaPregatitoare AIIILavinia Ionescu
Cernea MedeeaPregatitoare AIIILavinia Ionescu
Mihailescu TeodorPregatitoare CIIIManuela Neagoie
Scrocio Daria MariaI CIIIMihaela Pirvulescu
Stoica MihaiPregatitoare CIIIManuela Neagoie
Feloiu TimeeaPregatitoare DIIIGeorgiana Cruceanu
Armasel NataliaPregatitoare EIIIMihaela Girtone
Nitu AlexandraPregatitoare EIIIMihaela Girtone
Belei StefanI GIIIAura Dogaru
Grecea VictorIII AIIIFlorica Dumitrescu
Dusleag PetrutIII BIIIDaniela Bucuroiu
State EricPregatitoare BIIIClaudia Talmaciu
Onea MadalinaPregatitoare CIIIManuela Neagoie
Pavelescu AlesiaPregatitoare CIIIManuela Neagoie
Sandu ArianaPregatitoare CIIIManuela Neagoie
Boerescu AdinaPregatitoare EIIIMihaela Girtone
Copaceanu Matei DumitruI AMEmilia Raducioiu
Radut TeodorI EMElena Dinca
Bercea Maria TeodoraII CMGina Dirleci
Prunesi LucasII EMAlina Catanoiu
Paun AndradaIV AMCarmen Stanculescu
Toghe RaresIV AMCarmen Stanculescu
Codres PaulPregatitoare AMLavinia Ionescu
Iorgulescu CarlaPregatitoare AMLavinia Ionescu
Dumitrescu RebecaPregatitoare BMClaudia Talmaciu
Rotaru AlexPregatitoare BMClaudia Talmaciu
Stan DariusPregatitoare BMClaudia Talmaciu
Mesea MayaPregatitoare DMGeorgiana Cruceanu
Stanisor RalucaPregatitoare EMMihaela Girtone

Inapoi la centrele de concurs