Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Valcea
Localitate:Rm Valcea
Scoala:Scoala Gimnaziala nr 10
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Ciobanu IreneI CEStanica Maria
Munteanu Daniel - AdrianII BEConstantin Cristiana-Liana
Baciu Paula - RaisaIII AEDumitriu Constantina
Deliu Luca - CristianIV BETudor Cristina - Madalina
Andrei Maria - SofiaPregatitoare AEStoenescu Maria
Lazar Rebeca-MihaelaPregatitoare AEStoenescu Maria
Marica IoanaPregatitoare AEStoenescu Maria
Gherasie Miriam - GabrielaPregatitoare BEGherghina - Tudor Aurora
Neacsa Razvan - GabrielPregatitoare BEGherghina - Tudor Aurora
Ponov Eduard - IonutPregatitoare BEGherghina - Tudor Aurora
Popa Constantin - PaulPregatitoare BEGherghina - Tudor Aurora
Trusca George - AlexandruPregatitoare BEGherghina - Tudor Aurora
Ionescu Raul - GabrielPregatitoare CEBoieriu Elena
Tudor Elena - IzabelaPregatitoare CEBoieriu Elena
Borta EduardPregatitoare EEVaduva Alina
Oltean Luca - IoanIII BIBurduaza Ana
Stanciu-Ghita Amalia-ElenaIII EIPirvulescu Andreea
Necsoiu David - CarlosIV BITudor Cristina - Madalina
Patru AlexandruII BIIConstantin Cristiana-Liana
Stan Ioan - GeorgeIII BIIBurduaza Ana
Barbu Rebeca - ElenaPregatitoare AIIStoenescu Maria
Gheorghe Gabriel - MateoPregatitoare BIIGherghina - Tudor Aurora
Pesterau Rebeca - HiraPregatitoare BIIGherghina - Tudor Aurora
Ciobanu Maria - TeodoraPregatitoare CIIBoieriu Elena
Pop Diana - MariaPregatitoare CIIBoieriu Elena
Jarcalete Alexandru - GabrielII BIIConstantin Cristiana-Liana
Lazar Luca - StefanII BIIConstantin Cristiana-Liana
Veteleanu Clara - MariaII BIIConstantin Cristiana-Liana
Popescu MariaII CIISacerdotianu Florentina
Ripa Maria - AlexandraIII BIIBurduaza Ana
Marinescu RobertaPregatitoare EIIVaduva Alina
Cocos DenisI CIIStanica Maria
Ionete Flavia - BeatriceI CIIStanica Maria
Andrei Darius - GabrielII BIIConstantin Cristiana-Liana
Ciobanu Yanis-AlexandruII BIIConstantin Cristiana-Liana
Constantin Maria-AlexandraII BIIConstantin Cristiana-Liana
Petre Nadira-MihaelaIII AIIDumitriu Constantina
Pietreanu Loriana-MariaIII AIIDumitriu Constantina
Dumbravescu Elena - AlexandraIII BIIBurduaza Ana
Ionete Rebeca - AndreeaIII BIIBurduaza Ana
Nita Ioana-AlesiaIII BIIBurduaza Ana
Onea George-RobertIII BIIBurduaza Ana
Tamplarescu Alexia - GabrielaIII BIIBurduaza Ana
Gaitanaru DariaIII CIISlatineanu Daniela
Siclitaru RaulIII CIISlatineanu Daniela
Mihai Luca-FlorianIII EIIPirvulescu Andreea
Comanescu Maria - MirunaPregatitoare CIIBoieriu Elena
Deaconu AryanaPregatitoare EIIVaduva Alina
Dumitru DarianaPregatitoare EIIVaduva Alina
Peche AlinPregatitoare EIIVaduva Alina
Cosmulete Daniela II BIIIConstantin Cristiana-Liana
Grigorescu Ana - StefaniaII CIIISacerdotianu Florentina
Marcoiu Daria - AndreeaPregatitoare BIIIGherghina - Tudor Aurora
Sima Natalia - GabrielaPregatitoare CIIIBoieriu Elena
Mutuliga Anastasia - MariaII BIIIConstantin Cristiana-Liana
Iana AndreeaII CIIISacerdotianu Florentina
Stancu-Obogeanu CoraliaIII AIIIDumitriu Constantina
Cirican AndradaIII CIIISlatineanu Daniela
Mormonea Raluca - MihaelaIV BIIITudor Cristina - Madalina
Sirbu Andreea - NataliaPregatitoare AIIIStoenescu Maria
Filip Sara - NicolePregatitoare CIIIBoieriu Elena
Savescu Eric - GabrielPregatitoare CIIIBoieriu Elena
Talasman CosminPregatitoare EIIIVaduva Alina
Bobei Alexandra - ElenaIII BIIIBurduaza Ana
Serbana David - MihailIII BIIIBurduaza Ana
Patrascu RalucaIII CIIISlatineanu Daniela
Achim MirunaI CMStanica Maria
Sogor SaraI CMStanica Maria
Motocescu Ioana-DariaII BMConstantin Cristiana-Liana
Spiridon DanielII BMConstantin Cristiana-Liana
Suilea Andreea - AlexandraII BMConstantin Cristiana-Liana
Monceanu Ion - RobertIII BMBurduaza Ana
Radut Andreea - FlorinaIII BMBurduaza Ana
Roibu Alexia - StefaniaIII BMBurduaza Ana
Coserea AlexiaIII CMSlatineanu Daniela
Deaconescu Alex-CristianIII EMPirvulescu Andreea
Dragulescu Maria-EvelinaIII EMPirvulescu Andreea
Nistor Albert - StefanIV BMTudor Cristina - Madalina
Serafim George - IanisPregatitoare AMStoenescu Maria
Dimciu MarinaPregatitoare BMGherghina - Tudor Aurora
Onose Maia - IoanaPregatitoare BMGherghina - Tudor Aurora
Cojocaru Ioana - AlexandraPregatitoare CMBoieriu Elena
Gaman Sara - IoanaPregatitoare CMBoieriu Elena
Popescu Ioana - AlexandraPregatitoare CMBoieriu Elena
Ciomirtan VladPregatitoare EMVaduva Alina
Circiag DavidPregatitoare EMVaduva Alina
Diaconu MariaPregatitoare EMVaduva Alina
Donita AndreiPregatitoare EMVaduva Alina
Ignat Stefan Pregatitoare EMVaduva Alina
Mazilu DariaPregatitoare EMVaduva Alina

Inapoi la centrele de concurs