Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Valcea
Localitate:Rm Valcea
Scoala:Scoala Gimnaziala Nr 4
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Ciungu-Sasu George AlexandruI B97Onut Maria
Deaconescu Ramba-AndreiI B97Onut Maria
Topirceanu Alexandru-NicolaeI B97Onut Maria
Popa Maria PatriciaI B94Onut Maria
Bercu Ianis DanielI B90Onut Maria
Govoreanu Ioana Maria CarlaI B85Onut Maria
Deaconescu Ronaldo AndreiI B84Onut Maria
Necsoiu Ionut ConstantinI B82Onut Maria
Balaban AndreiII A98Vasile Codruta
Samoila Teodora MariaII A98Vasile Codruta
Butuc Timeea-StefaniaII A95Vasile Codruta
Radulescu Stefania CatalinaII A95Vasile Codruta
Ionica Stefan AndreiII A93Vasile Codruta
Udroiu Andreea DianaII A93Vasile Codruta
Grigorescu Natalia ValentinaII A82Vasile Codruta
Baescu Lucas- IonutII A74Vasile Codruta
Rada Elena- DianaII A73Vasile Codruta
Oros VictorII B100Ceausoglu Anelice
Perta IanisII B100Ceausoglu Anelice
Raducanu ArianaII B100Ceausoglu Anelice
Balcan ManuelaII B98Ceausoglu Anelice
Ionescu RazvanII B98Ceausoglu Anelice
Bizga MihaiII B95Ceausoglu Anelice
Moldovan DariusII B92Ceausoglu Anelice
Cotoarba ArminII B90Ceausoglu Anelice
Ioana IrinaII B83Ceausoglu Anelice
Cicu FabianII C100Stanescu Adela
Zachia Roberta-ElenaII C90Stanescu Adela
Duruinu Sorin-MihaiII C85Stanescu Adela
Udroiu AnaIII A95Grigoroiu Nicoleta
Buca MihaiIII A75Grigoroiu Nicoleta
Toma MihaiIII B90Simulescu Maria
Canalos DariusIII BParticipantSimulescu Maria
Rusu ArisIII BParticipantSimulescu Maria
Deaconu AlinaIII BParticipantSimulescu Maria
Lungu DavidIII BParticipantSimulescu Maria
Anghel DragosIII BParticipantSimulescu Maria
Coman RoxanaIII BParticipantSimulescu Maria
Nica IoanaIII C95Nica Daiana
Dita RemusIII C87Nica Daiana
Trascan DariusIII C87Nica Daiana
Daschevici AntonioIII C85Nica Daiana
Dumitrescu AlexiaIII C85Nica Daiana
Predescu EvelinaIII C75Nica Daiana
Sirbu DavidIII C75Nica Daiana
Marinoiu Antonia EcaterinaPregatitoare A97Ionita Valeria
Mazilu Miruna-ElenaPregatitoare A97Ionita Valeria
Neferu Constantin-AlexandruPregatitoare A97Ionita Valeria
Cretu Maria-IoanaPregatitoare A95Ionita Valeria
Musete Alexandru-IoanPregatitoare A93Ionita Valeria
Botofei Radu-ConstantinPregatitoare A92Ionita Valeria
Ungureanu Ioana-CatalinaPregatitoare A92Ionita Valeria
Nicu Ioana-ClaudiaPregatitoare A88Ionita Valeria
Lixandru Patrik-AndreiPregatitoare A85Ionita Valeria
Draghicescu AndreiPregatitoare B100Zamfir Erika
Duta AntoniaPregatitoare B100Zamfir Erika
Duta ElizaPregatitoare B100Zamfir Erika
Parcioaga Mihaita EduardPregatitoare B97Zamfir Erika
Mureanu SebastianPregatitoare B93Zamfir Erika
Gibescu BiancaPregatitoare B92Zamfir Erika
Zariescu RobertaPregatitoare B88Zamfir Erika
Ani Senocici AlexaPregatitoare B87Zamfir Erika
Rujan AndreiPregatitoare B87Zamfir Erika
Geanta MateiPregatitoare B85Zamfir Erika
Grigore RebecaPregatitoare B83Zamfir Erika
Vega DavidPregatitoare B83Zamfir Erika
Rugu EvelinaPregatitoare B82Zamfir Erika
Neacsu AndreeaPregatitoare B80Zamfir Erika
Raducanu DragosPregatitoare B78Zamfir Erika

Inapoi la centrele de concurs