Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Valcea
Localitate:Rm Valcea
Scoala:Scoala Take Ionescu
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
CHITAN MATEI VLADUTI D100OPRESCU IRINA-ELENA
PURICE MARA IOANAI D100OPRESCU IRINA-ELENA
MANOLEA-PIRVULESCU COSTIN LUCA I D99OPRESCU IRINA-ELENA
MEZDROIU MARIA ALEXIAI D99OPRESCU IRINA-ELENA
POPESCU ALEXANDRA I D99OPRESCU IRINA-ELENA
UTA TANIA ALESSIAI D99OPRESCU IRINA-ELENA
POPESCU ANDREEA I D97OPRESCU IRINA-ELENA
COCILEA MATEI STEFANI D90OPRESCU IRINA-ELENA
HANGIU RAMONA I D90OPRESCU IRINA-ELENA
MIHAI MARIAI D90OPRESCU IRINA-ELENA
CALINESCU-IVAN AIDAI D87OPRESCU IRINA-ELENA
COJOCARU ANDREEA- CRISTIANA I D86OPRESCU IRINA-ELENA
BELETESCU TEODORA I D85OPRESCU IRINA-ELENA
VLADESCU ADINA IOANAI D85OPRESCU IRINA-ELENA
BIRHOATA DIANA I D82OPRESCU IRINA-ELENA
BOTEA ALECSIA I D79OPRESCU IRINA-ELENA
DINCU RUXANDRAI D77OPRESCU IRINA-ELENA
GRIGORESCU DAVIDI D77OPRESCU IRINA-ELENA
BLAJAN KARINAI D76OPRESCU IRINA-ELENA
ONCESCU DANIELA NICOLLEI D75OPRESCU IRINA-ELENA
TUDOR STEFANIA I D75OPRESCU IRINA-ELENA
STEFANESCU VICTOR ANDREII D74OPRESCU IRINA-ELENA
IRIMIA ENZO NICOLASI D73OPRESCU IRINA-ELENA
DINCULESCU SARA MARIAI D70OPRESCU IRINA-ELENA
GAMBEREA TEODORA MARIAI E100POPESCU STEFANIA
LEUCUTA ALESSIAI E100POPESCU STEFANIA
MIHALACHE MARIA ANAI E100POPESCU STEFANIA
POPA ELISA MARIAI E100POPESCU STEFANIA
STANCIU-GHEORGHISTEANU STEFANIAI E100POPESCU STEFANIA
DUTU ECATERINAI E97POPESCU STEFANIA
TOMA MARIAI E97POPESCU STEFANIA
BURGHELEA MIHNEA STEFANI E94POPESCU STEFANIA
GAREA ANTONIAI E92POPESCU STEFANIA
BOSEA VLADIMIR MIHAI II C100SMARANDOIU TAMARA
DULACIOIU DAVID-ANDREI II C100SMARANDOIU TAMARA
FLORESCU STEFANIA-RUXANDRA II C100SMARANDOIU TAMARA
MUSTATA ELENA -CLARA II C100SMARANDOIU TAMARA
POPESCU ALYSSA-MARIA II C100SMARANDOIU TAMARA
GRIGORESCU STEFANIA-OANA II C98SMARANDOIU TAMARA
CIOIAN SILVIU II C95SMARANDOIU TAMARA
NICOLAESCU ELENA- DANIELA II C95SMARANDOIU TAMARA
BAIASU KATALIN-MIHAI II C90SMARANDOIU TAMARA
BANUT DANIELA II C90SMARANDOIU TAMARA
CHERA LUCA II C90SMARANDOIU TAMARA
CHIRITA ANDRA II C90SMARANDOIU TAMARA
DIMITRIU IOANA II C90SMARANDOIU TAMARA
SAVIN ALEXANDRA II C90SMARANDOIU TAMARA
Cosac Robert MihaiII D100POPESCU ELENA
Stanciu-Gheorghisteanu AnastasiaII D100POPESCU ELENA
Tudosie DavidII D95POPESCU ELENA
Popescu SilviaII D91POPESCU ELENA
Erhan Ana TeodoraII D90POPESCU ELENA
Proteasa AnastasiaII D88POPESCU ELENA
Piciu AlexiaII D87POPESCU ELENA
Manole IarinaII D85POPESCU ELENA
Popescu Daria ElenaII D85POPESCU ELENA
Rusu AmaliaII D85POPESCU ELENA
Pocovnicu LucaII D80POPESCU ELENA
Stefanescu AlexiaII D80POPESCU ELENA
COLTEA DAVID-STEFANII A100GEORGESCU ELISABETA
TEODORESCU DARIA-STEFANIAII A100GEORGESCU ELISABETA
PAVAL VLADIMIR-MIHNEAII A99GEORGESCU ELISABETA
MILEA ALEXIA-CONSTANTAII AParticipantGEORGESCU ELISABETA
TUTOC ELVIRAII B100PARASCHIV IVONA
DOROBANTU DAVIDII B95PARASCHIV IVONA
MUJA KARINAII B90PARASCHIV IVONA
DUMITRU LORENAII B87PARASCHIV IVONA
CIOBOTEA ANDREIII B85PARASCHIV IVONA
MIR SEBASTIANII B85PARASCHIV IVONA
MOCANU CRISTINAII B83PARASCHIV IVONA
SAFTAOIU ALINII B82PARASCHIV IVONA
TUDORASCU ANDREEA BIANCAII B81PARASCHIV IVONA
PRUTEANU STEFANII F100FOTA-LITA MONICA
BOSEA ANDREIII F96FOTA-LITA MONICA
MIRESCU VLADII F95FOTA-LITA MONICA
TOMESCU ELISAII F93FOTA-LITA MONICA
SIMA RAZVANII F90FOTA-LITA MONICA
CERNESCU AIDAII F88FOTA-LITA MONICA
STREJAN RALUCAII F88FOTA-LITA MONICA
RATAN ALEXIAII F85FOTA-LITA MONICA
CHISARU DANIELII F82FOTA-LITA MONICA
BERBECE DARIAII F80FOTA-LITA MONICA
SERBAN EDUARDII F80FOTA-LITA MONICA
CIURDUC ALEXANDRA STEFANIAIII E100NICOLETA BADEA
TUGLUI KATIAIII E100NICOLETA BADEA
TUNARU EVAIII E100NICOLETA BADEA
COJUSNEANU PAUL VICTORIII E98NICOLETA BADEA
NICOLAE MARA IOANAIII E98NICOLETA BADEA
LUTA ALEXANDRA BIANCAIII E95NICOLETA BADEA
MARICA ALEXANDRA IOANAIII E95NICOLETA BADEA
MIHAI DANIEL VALENTINIII E95NICOLETA BADEA
VERGU VICTOR PAULIII E95NICOLETA BADEA
ZIDARU GHEORGHE RARESIII E95NICOLETA BADEA
CIOBOTEA SEBASTIAN IOANIII E90NICOLETA BADEA
GIUROIU MINDRU TUDOR CASIANIII E90NICOLETA BADEA
MARGINE ALEXANDRU NICOLASIII E90NICOLETA BADEA
RADELU ALIN VASILEIII E90NICOLETA BADEA
PLETEA ANDREI ALEXANDRUIII E85NICOLETA BADEA
STANESCU MIRUNA IULIAIII E80NICOLETA BADEA
TALMACIU ANYTTA CRISTINAIII E80NICOLETA BADEA
CIOBANU CLARAIII A98CROITORU VIOLETA
POPA SANZIANAIII A88CROITORU VIOLETA
FLOROIU MARIA SOPHIAIII A87CROITORU VIOLETA
COSTEA ALEXIAIII A82CROITORU VIOLETA
BOTEZ TEODORIII B100RADULESCU DOINA
BIRZAN ALEXANDRUIII B97RADULESCU DOINA
COMAN RADUIII B96RADULESCU DOINA
TONESCU VLADIMIRIII B95RADULESCU DOINA
OLARU MAIAIII B94RADULESCU DOINA
TURU DIANAIII B93RADULESCU DOINA
BALSAN ALEXANDRAIII B92RADULESCU DOINA
TABACUTU ANDIIII B92RADULESCU DOINA
ARISANU MIHAIIII B91RADULESCU DOINA
BURGHELEA RARESIII B91RADULESCU DOINA
BAJEAN MATEOIII B90RADULESCU DOINA
PAPA LUCAIII B85RADULESCU DOINA
ALEXANDRESCU RALUCAIII B80RADULESCU DOINA
OPRESCU ECATERINAIII B76RADULESCU DOINA
GLODEANU TEODORESCU DAVIDIII B64RADULESCU DOINA
MIRUNA-MADALINA CHERASCUIII F100MIRUNA-MADALINA CHERASCU
NASTASIE CINTIA MARIAIII F100MIRUNA-MADALINA CHERASCU
NITA IOANA REBECAIII F100MIRUNA-MADALINA CHERASCU
RADULESCU IOAN MARIANIII F100MIRUNA-MADALINA CHERASCU
GRIMBERG MAYA ELENAIII F98MIRUNA-MADALINA CHERASCU
IONESCU FILIPIII F95MIRUNA-MADALINA CHERASCU
PETRESCU NICOLAS SEBASTIANIII F95MIRUNA-MADALINA CHERASCU
SANTOIU ERIKA MARIAIII F95MIRUNA-MADALINA CHERASCU
DITOIU CALIN CONSTANTINIII F93MIRUNA-MADALINA CHERASCU
BLAJAN RARESIII F90MIRUNA-MADALINA CHERASCU
VATAFU ALEXANDRUIII F82MIRUNA-MADALINA CHERASCU
ALBULESCU PETRUIII F80MIRUNA-MADALINA CHERASCU
DUMITRU IOANA REBECAIII F76MIRUNA-MADALINA CHERASCU
CONDECI VLADUT ANDREIIII FParticipantMIRUNA-MADALINA CHERASCU
BUSI KARINA IV B98COSAC FILOFTIA
NEGULESCU ALEXANDRU IV B97COSAC FILOFTIA
TRUTOIU IOANA IV B90COSAC FILOFTIA
NICOLAE LUCA-ALEXANDRUPregatitoare B100SUROVCEK ION
PETRESCU DARIUS-ANDREIPregatitoare B100SUROVCEK ION
ZAHARIA ERIKA-MARIAPregatitoare B100SUROVCEK ION
GIBA IRIS-ELENAPregatitoare B95SUROVCEK ION
IORDANCA STEFAN-ALEXANDRUPregatitoare B95SUROVCEK ION
PETRIA GEORGE-ALEXANDRUPregatitoare B95SUROVCEK ION
POPESCU DARIA-MARIAPregatitoare B95SUROVCEK ION
SUILEA ALEXIA-STEFANIAPregatitoare B95SUROVCEK ION
ZORLESCU THEODOR-CONSTANTINPregatitoare B95SUROVCEK ION
PALADA GABRIEL-STEFANPregatitoare B90SUROVCEK ION
SIMEONOV DENISAPregatitoare B85SUROVCEK ION

Inapoi la centrele de concurs