Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Constanta
Localitate:Eforie
Scoala:Liceul Teoretic Carmen Sylva
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Alexandru RobertI A94Mindru Maria
Patrascuta LucianI A83Mindru Maria
Cabuz NeculaiI A74Mindru Maria
Dorcu AndreeaI A70Mindru Maria
Dajdie DariusI A69Mindru Maria
Bolboaca AdelinaI A67Mindru Maria
Giurgiu MihaiI A63Mindru Maria
Gafar EbruI AParticipantMindru Maria
Bucur MariaI AParticipantMindru Maria
Untaru BiancaI AParticipantMindru Maria
Ali ArzuI AParticipantMindru Maria
Olteanu NicholasI AParticipantMindru Maria
Dombi-Enescu KonstantinI AParticipantMindru Maria
Saracila EmaI AParticipantMindru Maria
Giambasu AdrianI AParticipantMindru Maria
Niculai CristianI AParticipantMindru Maria
Saracila DaianaI AParticipantMindru Maria
Costea GabrielI AParticipantMindru Maria
Dobre EdiI AParticipantMindru Maria
Tiripan MarinaI AParticipantMindru Maria
Timofte IulianII A100Theodorescu Alina
Manea RaulII A95Theodorescu Alina
Abduraman GeavidanII A90Theodorescu Alina
Tirzianu TheodorII A90Theodorescu Alina
Andreescu DavidII A85Theodorescu Alina
Draghici MatiasII A70Theodorescu Alina
Radu MariaII A70Theodorescu Alina
Tudor MirunaII A70Theodorescu Alina
Tihnea StefanII A65Theodorescu Alina
Gheorghica-Istrate DavidII A60Theodorescu Alina
Chintoi IrinaII AParticipantTheodorescu Alina
Chintoi AlinaII AParticipantTheodorescu Alina
Done RalucaII AParticipantTheodorescu Alina
Ignat ClaudiuII AParticipantTheodorescu Alina
Sericenco SaraII AParticipantTheodorescu Alina
Paraschiv AlessiaII AParticipantTheodorescu Alina
Tudoras AlexandraII AParticipantTheodorescu Alina
Dobre DanielII AParticipantTheodorescu Alina
Tianu RaulII AParticipantTheodorescu Alina
Anghel RobertII B88Olteanu Ileana
Chespi DenisaII B88Olteanu Ileana
Stanoiu MarioII B88Olteanu Ileana
Cheamil EmreII B86Olteanu Ileana
Mara CeciliaII B86Olteanu Ileana
Aba ElifII B85Olteanu Ileana
Mustafa ElifII B80Olteanu Ileana
Craciun LaviniaII B75Olteanu Ileana
Petre OctavianII B75Olteanu Ileana
Costache IonutII B73Olteanu Ileana
Moraru Alexandru StefanII B70Olteanu Ileana
Marin AndreiII BParticipantOlteanu Ileana
Tianu TiberiuII BParticipantOlteanu Ileana
MIRCEA RAUL ALEXANDRUIII A83DRAGOMIR GABRIELA LUIZA
BADEA DAVID NICHOLASIII A80DRAGOMIR GABRIELA LUIZA
BUCURESTEANU ADRIANIII A79DRAGOMIR GABRIELA LUIZA
POP RAZVAN CRISTIANIII A71DRAGOMIR GABRIELA LUIZA
HODNOGY ALEXANDRUIII A66DRAGOMIR GABRIELA LUIZA
COSTESCU NECTAVIAPregatitoare A83ZONTEA MIHAELA
MIHAI OLIVIA ANDREEAPregatitoare A80ZONTEA MIHAELA
RADU EVELINPregatitoare A80ZONTEA MIHAELA
MIRCICA ROBERT MARIANPregatitoare A65ZONTEA MIHAELA
IFTIMIE IRENEPregatitoare A60ZONTEA MIHAELA
NITA DAVID ANDREIPregatitoare A60ZONTEA MIHAELA
CARLEA RAZVAN MARIANPregatitoare AParticipantZONTEA MIHAELA
ACHIMESCU SARA ALEXIAPregatitoare AParticipantZONTEA MIHAELA
Barbatu MateoPregatitoare B100Rusnaciuc Carmen-Sanda
Bucea DavidPregatitoare B100Rusnaciuc Carmen-Sanda
Dragomir IoanaPregatitoare B100Rusnaciuc Carmen-Sanda
Maxim MaiaPregatitoare B100Rusnaciuc Carmen-Sanda
Parvescu BiancaPregatitoare B100Rusnaciuc Carmen-Sanda
Burciu RobertPregatitoare B97Rusnaciuc Carmen-Sanda
Cadar ArianaPregatitoare B97Rusnaciuc Carmen-Sanda
Calil MelissaPregatitoare B95Rusnaciuc Carmen-Sanda
Gardea StefanPregatitoare B95Rusnaciuc Carmen-Sanda
Barbu StefanPregatitoare B90Rusnaciuc Carmen-Sanda
Blana TeodoraPregatitoare B80Rusnaciuc Carmen-Sanda
Popescu AndreiPregatitoare B75Rusnaciuc Carmen-Sanda
Bogdan OctavianPregatitoare B70Rusnaciuc Carmen-Sanda
Mihalcea SebastianPregatitoare B70Rusnaciuc Carmen-Sanda
Berge ThomasPregatitoare B60Rusnaciuc Carmen-Sanda
Ghita MariPregatitoare BParticipantRusnaciuc Carmen-Sanda
Opinca DariusPregatitoare BParticipantRusnaciuc Carmen-Sanda
Plaiasu AdinaPregatitoare BParticipantRusnaciuc Carmen-Sanda

Inapoi la centrele de concurs