Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Olt
Localitate:Caracal
Scoala:Colegiul National Ionita Asan
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Costache IonutI AECotet Gheorghita
Dadulescu AndreiI AECotet Gheorghita
Fedeles IanisaI AECotet Gheorghita
Ionescu DarioI AECotet Gheorghita
Mihalache MihaelaI AECotet Gheorghita
Mitrica DenisI AECotet Gheorghita
Roncea CostinelI AECotet Gheorghita
Gaita DenisII AECernat Daniela
Gatan RazvanII AECernat Daniela
Nicolescu Irina-MariaII AECernat Daniela
Potra BiancaII AECernat Daniela
Calinescu TeodoraII CERosianu Cornelia
Gogoseanu DavidII DEParcel Ion
Priu DariaII DEParcel Ion
Rosu DariaII DEParcel Ion
Smarandache Ana MariaII DEParcel Ion
Eftimie AndreiIII AEChivu Aura- Nica Nicoleta
Stanila AlexandraIII AEChivu Aura- Nica Nicoleta
Dinu CristianPregatitoare AENita Carmen-Preda Melania
Gogu FabianPregatitoare AENita Carmen-Preda Melania
Nicolae AlexandruPregatitoare AENita Carmen-Preda Melania
Paun AlexiaPregatitoare AENita Carmen-Preda Melania
Rosca StefanPregatitoare AENita Carmen-Preda Melania
Toma DariaPregatitoare AENita Carmen-Preda Melania
Zamfir CosminPregatitoare AENita Carmen-Preda Melania
Badea YannisI AICotet Gheorghita
Dogaru RoxanaI AICotet Gheorghita
Mircescu RazvanI AICotet Gheorghita
Prodanescu AlessiaI AICotet Gheorghita
Stircu CosminaI AICotet Gheorghita
Cernat Costin FabianII AICernat Daniela
Chivu SebastianII AICernat Daniela
Dalea CristinaII CIRosianu Cornelia
Mechenici AndraII CIRosianu Cornelia
Bogatinovici LauraII DIParcel Ion
Dinu AndreeaII DIParcel Ion
Iliescu-Sirbu VanessaII DIParcel Ion
Popa MihaiII DIParcel Ion
Cinca MariaIV AIStanila Silvia
Dobre GabrielIV AIStanila Silvia
Ghimisi AndreiIV AIStanila Silvia
Lungeanu AlexandruIV AIStanila Silvia
Tabarca FlorinI AIICotet Gheorghita
Vanea AlexandruI AIICotet Gheorghita
Florea FabianII CIIRosianu Cornelia
Borea ArianaII DIIParcel Ion
Mirea DianaII DIIParcel Ion
Nitu AlexandruII DIIParcel Ion
Stroie RoxanaII DIIParcel Ion
Combii Mihai AlexandruIII AIIChivu Aura- Nica Nicoleta
Marin MariaIII AIIChivu Aura- Nica Nicoleta
Brincoveanu RobertaIV AIIStanila Silvia
Caragea LarisaPregatitoare AIINita Carmen-Preda Melania
Dinu ValentinPregatitoare AIINita Carmen-Preda Melania
Stoican FilipPregatitoare AIIINita Carmen-Preda Melania
Dadulescu RazvanI AMCotet Gheorghita
Andrei LoredanaII AMCernat Daniela
Badea BiancaII AMCernat Daniela
Nardin MariusII AMCernat Daniela
Ion DenisII CMRosianu Cornelia
Colac AlessiaII DMParcel Ion
Oprea Stefan RaresII DMParcel Ion
Rostogol AlexandraII DMParcel Ion
Serban AlexandruII DMParcel Ion
Tufis EduardII DMParcel Ion
Radu IzabelaIII AMChivu Aura- Nica Nicoleta
Blagoe FlaviaIV AMStanila Silvia
Dobre DenisaIV AMStanila Silvia
Dragut TeodoraIV AMStanila Silvia
Nitu IuriaIV AMStanila Silvia
Stroe AndraIV AMStanila Silvia
Surlan Mario AngelIV AMChivu Aura-Nica Nicoleta
Rojisteanu EricPregatitoare AMNita Carmen-Preda Melania

Inapoi la centrele de concurs