Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Concurenti de excelenta din centrul de concurs


Judet:Dolj
Localitate:Craiova
Scoala:Scoala Gimnaziala Mihai Viteazul
Nume elevClasaCadru didactic
Velea MariusI AFlorescu Irina
Chidu AndreiI CVintilescu Monica
Diaconu DariaI DBadeanu Ioana Ruta Mariana
Balmau BogdanII APreda Constantin
Buca IngridII CBucur Daniela
Duna ElizaII CBucur Daniela
Ion CristianaII CBucur Daniela
Lupu DavidII CBucur Daniela
Paun RaysaII CBucur Daniela
Zavelca MihaiII CBucur Daniela
Barbu AnthonyII Dstanescu Janina Tita Viorica
Kriszta VeronicaII Dstanescu Janina Tita Viorica
Lazar GabrielII Dstanescu Janina Tita Viorica
Predescu DenisII Dstanescu Janina Tita Viorica
Radutu AnaII Dstanescu Janina Tita Viorica
Stanescu RazvanII Dstanescu Janina Tita Viorica
Bartagui RobertIII ASibisanu Gheorghe
Andrei AlexandruIII BStoian Renata
Avram GabrielaIII BStoian Renata
Berbecel MirunaIII BStoian Renata
Bonea BiancaIII BStoian Renata
Danila AnaIII BStoian Renata
Ghita DariaIII BStoian Renata
Iliescu DariaIII BStoian Renata
Iordache Denisa III BStoian Renata
Lungu RaresIII BStoian Renata
Marinescu CristianIII BStoian Renata
Mitru EricIII BStoian Renata
Paun AlessiaIII BStoian Renata
Petre SaraIII BStoian Renata
Popa DariaIII BStoian Renata
Prodan PatriciaIII BStoian Renata
Tudor AlexandraIII BStoian Renata
Tudor BiancaIII BStoian Renata
Tulea TeodoraIII BStoian Renata
Vaduva IngridIII BStoian Renata
Dumitrescu RobertIII DRadut Liliana Stanila Mihaela
Sutu TeodorIII DRadut Liliana Stanila Mihaela
Beju EricaIV CBarbu Nicoleta
Dumitrescu DavidIV CBarbu Nicoleta
Ghita LucaIV CBarbu Nicoleta
Gramus Adrian IV CBarbu Nicoleta
Popa BiancaIV CBarbu Nicoleta
Serban MirianaIV CBarbu Nic100oleta
Buzatu IoanaIV DSerban luminita Manasia Florentina
Cebuc KarinaIV DSerban luminita Manasia Florentina
Dobrota DavidIV DSerban luminita Manasia Florentina
Draghici RobertIV DSerban luminita Manasia Florentina
Dune RuxandraIV DSerban luminita Manasia Florentina
Gaina ErikaIV DSerban luminita Manasia Florentina
Pavel RobertaIV DSerban luminita Manasia Florentina
Pavel RobertaIV DSerban luminita Manasia Florentina
Radulescu MariusIV DSerban luminita Manasia Florentina
Schiopirlan AnaIV DSerban luminita Manasia Florentina
Teodorescu CristinaIV DSerban luminita Manasia Florentina
Wieder SebastianIV DSerban luminita Manasia Florentina
Budihala VladPregatitoare ALupu Iulia
Calinescu AdinPregatitoare ALupu Iulia
Doanca PatrickPregatitoare ALupu Iulia
Manolache IngridPregatitoare ALupu Iulia
Merisescu AndreeaPregatitoare ALupu Iulia
Popescu GabrielaPregatitoare ALupu Iulia
Stancurel AdrianaPregatitoare ALupu Iulia
Tirei SoniaPregatitoare ALupu Iulia
Usurelu IonutPregatitoare ALupu Iulia
Buse DariusPregatitoare BBuse Annamaria
Circeanu Robert Pregatitoare BBuse Annamaria
Gherghe AmaliaPregatitoare BBuse Annamaria
Iova DenisaPregatitoare BBuse Annamaria
Stoian EduardPregatitoare BBuse Annamaria
Marica StefaniaPregatitoare CDumitrescu Ileana
Moise MaiaPregatitoare CDumitrescu Ileana
Nicolaescu RobertPregatitoare CDumitrescu Ileana
Pauna AlexandraPregatitoare CDumitrescu Ileana
Sibisanu SebastianPregatitoare CDumitrescu Ileana
Sutu DavidPregatitoare CDumitrescu Ileana
Tuca AnisiaPregatitoare CDumitrescu Ileana
Bacanu RazvanPregatitoare DTapelea Ligia Popescu Pompilia
Badoi MaraPregatitoare DTapelea Ligia Popescu Pompilia
Boangiu Rusescu RebecaPregatitoare DTapelea Ligia Popescu Pompilia
Bojan CristianPregatitoare DTapelea Ligia Popescu Pompilia
Filcu IngridPregatitoare DTapelea Ligia Popescu Pompilia
Ionascu DariaPregatitoare DTapelea Ligia Popescu Pompilia
Ioncelescu danielaPregatitoare DTapelea Ligia Popescu Pompilia
Marica AlexandruPregatitoare DTapelea Ligia Popescu Pompilia
Marinoiu DariusPregatitoare DTapelea Ligia Popescu Pompilia
Matara RoxanaPregatitoare DTapelea Ligia Popescu Pompilia
Milici DaliaPregatitoare DTapelea Ligia Popescu Pompilia
Budescu DavidPregatitoare EGrigorie Ramona Boborel Maria
Budrea AlisiaPregatitoare EGrigorie Ramona Boborel Maria
Coltescu MihaiPregatitoare EGrigorie Ramona Boborel Maria
ionescu DavidPregatitoare EGrigorie Ramona Boborel Maria
Mitrica AndreasPregatitoare EGrigorie Ramona Boborel Maria
Patru CosminaPregatitoare EGrigorie Ramona Boborel Maria
Rusan AlexiaPregatitoare EGrigorie Ramona Boborel Maria

Inapoi la centrele de concurs