Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Dolj
Localitate:Craiova
Scoala:Scoala Gimnaziala Mihai Viteazul
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Balmau BogdanI AEPreda Constantin
Chita BogdanI AEPreda Constantin
Ionescu StefanI AEPreda Constantin
Totoianu RaresI AEPreda Constantin
Predescu DavidI DEStanescu Janina
Stanescu RazvanI DEStanescu Janina
Anghel Radu DariaII DERadut Liliana Stanila Mihaela
Diaconu SaraII DERadut Liliana Stanila Mihaela
Dumitrescu RobertII DERadut Liliana Stanila Mihaela
Sutu TeodorII DERadut Liliana Stanila Mihaela
Dobrota DavidIII DESerban Luminita Manasia Florentina
Draghici RobertIII DESerban Luminita Manasia Florentina
Schioparlan AnaIII DESerban Luminita Manasia Florentina
Teodorescu CristinaIII DESerban Luminita Manasia Florentina
Wieder SebastianIII DESerban Luminita Manasia Florentina
Balaure PetrisorIV DESimileanu Ramona Tita Viorica
Vladut DianaIV DESimileanu Ramona Tita Viorica
Buzarnescu RobertPregatitoare AEBurca Gheorghe
Barbulescu LarisaIII AIRetea Floriana
Nistor LiviuIII AIRetea Floriana
Dumitrescu DavidIII CIBarbu Nicoleta
Beju EricaIII CIIBarbu Nicoleta
Popa BiancaIII CIIBarbu Nicoleta
Ionescu Daria IV DIISimileanu Ramona Tita Viorica
Bobin AlexiaPregatitoare BIIStefan Ioana
Ghita LucaIII CIIBarbu Nicoleta
Cojocaru CatalinI AIIPreda Constantin
Epure TeodoraI AIIPreda Constantin
Galiceanu ArianaI AIIPreda Constantin
Ion CristianaI C IIBucur Daniela
Racovita AlessiaI C IIBucur Daniela
Matei RazvanII AIISibisanu Gheorghe
Momea LucaII AIISibisanu Gheorghe
Pop AlexandruII AIISibisanu Gheorghe
Camen SidoniaIII AIIRetea Floriana
Gagealov LarisaIII AIIRetea Floriana
Ivan FabianIII AIIRetea Floriana
Dune RuxandraIII DIISerban Luminita Manasia Florentina
Gavrila DeeaIII DIISerban Luminita Manasia Florentina
Pavel RobertaIII DIISerban Luminita Manasia Florentina
Velea Marius AndreiPregatitoare AIIBurca Gheorghe
Rachiteanu BeatricePregatitoare BIIStefan Ioana
Buzatu IoanaIII DIIISerban Luminita Manasia Florentina
Cebuc KarinaIII DIIISerban Luminita Manasia Florentina
Gaina EricaIII DIIISerban Luminita Manasia Florentina
Moraru RobertaI C IIIBucur Daniela
Serban MirianaIII CIIIBarbu Nicoleta
Lupescu IustinIII DIIISerban Luminita Manasia Florentina
Ciurea HarryII AIIISibisanu Gheorghe
Merisanu GabrielII AIIISibisanu Gheorghe
Ghibuci LaviniaI AMPreda Constantin
Pirvuloiu DavidI AMPreda Constantin
Stoian BogdanI AMPreda Constantin
Dina ElenaI BMGuiu Luminita
Margelu DenisI BMGuiu Luminita
Buca IngridI C MBucur Daniela
Duna ElizaI C MBucur Daniela
Paun RaysaI C MBucur Daniela
Barbu AnthonyI DMStanescu Janina
Bazaverde AlexiaI DMStanescu Janina
Lapadus FabianaI DMStanescu Janina
Lazar GabrielI DMStanescu Janina
Calin RalucaII DMRadut Liliana Stanila Mihaela
Mirea IngridII DMRadut Liliana Stanila Mihaela
Budica RobertIII AMRetea Floriana
Combei Raul MarioIII BMMarica Ilie
Gramus AdrianIII CMBarbu Nicoleta
Dediu AlexiaIII DMSerban Luminita Manasia Florentina

Inapoi la centrele de concurs