Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Dolj
Localitate:Craiova
Scoala:Scoala Gimnaziala Mihai Viteazul
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Velea MariusI AEFlorescu Irina
Chidu AndreiI CEVintilescu Monica
Diaconu DariaI DEBadeanu Ioana Ruta Mariana
Balmau BogdanII AEPreda Constantin
Buca IngridII CEBucur Daniela
Duna ElizaII CEBucur Daniela
Ion CristianaII CEBucur Daniela
Lupu DavidII CEBucur Daniela
Paun RaysaII CEBucur Daniela
Zavelca MihaiII CEBucur Daniela
Barbu AnthonyII DEstanescu Janina Tita Viorica
Kriszta VeronicaII DEstanescu Janina Tita Viorica
Lazar GabrielII DEstanescu Janina Tita Viorica
Predescu DenisII DEstanescu Janina Tita Viorica
Radutu AnaII DEstanescu Janina Tita Viorica
Stanescu RazvanII DEstanescu Janina Tita Viorica
Bartagui RobertIII AESibisanu Gheorghe
Andrei AlexandruIII BEStoian Renata
Avram GabrielaIII BEStoian Renata
Berbecel MirunaIII BEStoian Renata
Bonea BiancaIII BEStoian Renata
Danila AnaIII BEStoian Renata
Ghita DariaIII BEStoian Renata
Iliescu DariaIII BEStoian Renata
Iordache Denisa III BEStoian Renata
Lungu RaresIII BEStoian Renata
Marinescu CristianIII BEStoian Renata
Mitru EricIII BEStoian Renata
Paun AlessiaIII BEStoian Renata
Petre SaraIII BEStoian Renata
Popa DariaIII BEStoian Renata
Prodan PatriciaIII BEStoian Renata
Tudor AlexandraIII BEStoian Renata
Tudor BiancaIII BEStoian Renata
Tulea TeodoraIII BEStoian Renata
Vaduva IngridIII BEStoian Renata
Dumitrescu RobertIII DERadut Liliana Stanila Mihaela
Sutu TeodorIII DERadut Liliana Stanila Mihaela
Beju EricaIV CEBarbu Nicoleta
Dumitrescu DavidIV CEBarbu Nicoleta
Ghita LucaIV CEBarbu Nicoleta
Gramus Adrian IV CEBarbu Nicoleta
Popa BiancaIV CEBarbu Nicoleta
Serban MirianaIV CEBarbu Nic100oleta
Buzatu IoanaIV DESerban luminita Manasia Florentina
Cebuc KarinaIV DESerban luminita Manasia Florentina
Dobrota DavidIV DESerban luminita Manasia Florentina
Draghici RobertIV DESerban luminita Manasia Florentina
Dune RuxandraIV DESerban luminita Manasia Florentina
Gaina ErikaIV DESerban luminita Manasia Florentina
Pavel RobertaIV DESerban luminita Manasia Florentina
Pavel RobertaIV DESerban luminita Manasia Florentina
Radulescu MariusIV DESerban luminita Manasia Florentina
Schiopirlan AnaIV DESerban luminita Manasia Florentina
Teodorescu CristinaIV DESerban luminita Manasia Florentina
Wieder SebastianIV DESerban luminita Manasia Florentina
Budihala VladPregatitoare AELupu Iulia
Calinescu AdinPregatitoare AELupu Iulia
Doanca PatrickPregatitoare AELupu Iulia
Manolache IngridPregatitoare AELupu Iulia
Merisescu AndreeaPregatitoare AELupu Iulia
Popescu GabrielaPregatitoare AELupu Iulia
Stancurel AdrianaPregatitoare AELupu Iulia
Tirei SoniaPregatitoare AELupu Iulia
Usurelu IonutPregatitoare AELupu Iulia
Buse DariusPregatitoare BEBuse Annamaria
Circeanu Robert Pregatitoare BEBuse Annamaria
Gherghe AmaliaPregatitoare BEBuse Annamaria
Iova DenisaPregatitoare BEBuse Annamaria
Stoian EduardPregatitoare BEBuse Annamaria
Marica StefaniaPregatitoare CEDumitrescu Ileana
Moise MaiaPregatitoare CEDumitrescu Ileana
Nicolaescu RobertPregatitoare CEDumitrescu Ileana
Pauna AlexandraPregatitoare CEDumitrescu Ileana
Sibisanu SebastianPregatitoare CEDumitrescu Ileana
Sutu DavidPregatitoare CEDumitrescu Ileana
Tuca AnisiaPregatitoare CEDumitrescu Ileana
Bacanu RazvanPregatitoare DETapelea Ligia Popescu Pompilia
Badoi MaraPregatitoare DETapelea Ligia Popescu Pompilia
Boangiu Rusescu RebecaPregatitoare DETapelea Ligia Popescu Pompilia
Bojan CristianPregatitoare DETapelea Ligia Popescu Pompilia
Filcu IngridPregatitoare DETapelea Ligia Popescu Pompilia
Ionascu DariaPregatitoare DETapelea Ligia Popescu Pompilia
Ioncelescu danielaPregatitoare DETapelea Ligia Popescu Pompilia
Marica AlexandruPregatitoare DETapelea Ligia Popescu Pompilia
Marinoiu DariusPregatitoare DETapelea Ligia Popescu Pompilia
Matara RoxanaPregatitoare DETapelea Ligia Popescu Pompilia
Milici DaliaPregatitoare DETapelea Ligia Popescu Pompilia
Budescu DavidPregatitoare EEGrigorie Ramona Boborel Maria
Budrea AlisiaPregatitoare EEGrigorie Ramona Boborel Maria
Coltescu MihaiPregatitoare EEGrigorie Ramona Boborel Maria
ionescu DavidPregatitoare EEGrigorie Ramona Boborel Maria
Mitrica AndreasPregatitoare EEGrigorie Ramona Boborel Maria
Patru CosminaPregatitoare EEGrigorie Ramona Boborel Maria
Rusan AlexiaPregatitoare EEGrigorie Ramona Boborel Maria
Teleaga MihaiPregatitoare DITapelea Ligia Popescu Pompilia
Capraru RentzyPregatitoare EIGrigorie Ramona Boborel Maria
Rusan AlexandruPregatitoare EIGrigorie Ramona Boborel Maria
Pop AlexandruIII AIISibisanu Gheorghe
Clalin YasminePregatitoare EIIGrigorie Ramona Boborel Maria
Lazar CatalinPregatitoare EIIGrigorie Ramona Boborel Maria
Lunganu CatalinaPregatitoare EIIGrigorie Ramona Boborel Maria
Patru RazvanPregatitoare EIIGrigorie Ramona Boborel Maria
Cheunaru MarioI AIIFlorescu Irina
Rachiteanu BeatriceI BIIStefan Iulia
Morosanu RazvanI DIIBadeanu Ioana Ruta Mariana
Tatoianu RaresII AIIPreda Constantin
Anghel RaduIII DIIRadut Liliana Stanila Mihaela
Mirea IngridIII DIIRadut Liliana Stanila Mihaela
Buse SiminaIV CIIBarbu Nicoleta
Stanescu MirunaIV DIISerban luminita Manasia Florentina
Caitatu IanisPregatitoare BIIBuse Annamaria
Manoiu DariusPregatitoare BIIBuse Annamaria
Matei RaisaPregatitoare BIIBuse Annamaria
Novac AndreiPregatitoare BIIBuse Annamaria
Ciurea PatrickPregatitoare CIIDumitrescu Ileana
Ghincea AlexandruPregatitoare CIIDumitrescu Ileana
Trifan LetitiaPregatitoare CIIDumitrescu Ileana
Valcea PetrisorPregatitoare CIIDumitrescu Ileana
Tutica RalucaII DIIIstanescu Janina Tita Viorica
Munteanu DariaIII AIIISibisanu Gheorghe
Papa Irinel III BIIIStoian Renata
Stefanescu SofiaPregatitoare DIIITapelea Ligia Popescu Pompilia
Gonda DavidPregatitoare EIIIGrigorie Ramona Boborel Maria
Nuta DavidPregatitoare EIIIGrigorie Ramona Boborel Maria
Luta AndreeaIII AIIISibisanu Gheorghe
Ghiorghe SebastianPregatitoare EIIIGrigorie Ramona Boborel Maria
Ghimpau Eduard Pregatitoare DIIITapelea Ligia Popescu Pompilia
Birtan RaresI AMFlorescu Irina
Oprisan RaresI AMFlorescu Irina
Malotea DariaI BMStefan Iulia
Segarceanu AlexandruI CMVintilescu Monica
Cojocaru CatalinII AMPreda Constantin
Galiceanu ArianaII AMPreda Constantin
Ionescu StefanII AMPreda Constantin
Margelu DenisII AMPreda Constantin
Tavoc AdelaII CMBucur Daniela
Lapadus FabianaII DMstanescu Janina Tita Viorica
Lixandroiu SebastianIII AMSibisanu Gheorghe
Chelu Andrei III BMStoian Renata
Rezeanu ElenaIII BMStoian Renata
Baluta DariusIII DMRadut Liliana Stanila Mihaela
Calin RalucaIII DMRadut Liliana Stanila Mihaela
Diaconu SaraIII DMRadut Liliana Stanila Mihaela
Pirvu AnaIV CMBarbu Nicoleta
Andrei YanisPregatitoare BMBuse Annamaria
Dumitrascu SandraPregatitoare BMBuse Annamaria
Anuta VladPregatitoare CMDumitrescu Ileana
Brotac AnaPregatitoare CMDumitrescu Ileana
Coseran RobertoPregatitoare CMDumitrescu Ileana
Dovlete RaresPregatitoare CMDumitrescu Ileana
Floroaia GabrielaPregatitoare CMDumitrescu Ileana
Goiceanu-Mic RobertaPregatitoare CMDumitrescu Ileana
Preda RaduPregatitoare CMDumitrescu Ileana
Tanase EvelinPregatitoare CMDumitrescu Ileana
Serbanescu Ana-MariaPregatitoare EMGrigorie Ramona Boborel Maria

Inapoi la centrele de concurs