Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Galati
Localitate:Galati
Scoala:Scoala Constantin Gh. Marinescu
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
ZBARNEA RALUCA IOANAI A100Tabacaru Laura
RATA SOPHIA ILINCAI A99Tabacaru Laura
CRACIUN KARINA LIVIAI A97Tabacaru Laura
PAIS ALEXIA ILINCAI A97Tabacaru Laura
SIRBU CAMELIA IULIAI A97Tabacaru Laura
TANASE ELENAI A97Tabacaru Laura
CONSTANDACHE IUSTINA ELENAI A95Tabacaru Laura
HULPAN LUIZA BIANCAI A95Tabacaru Laura
NEAGU MARIOI A95Tabacaru Laura
ANDREI RADU CHRISTIANI A90Tabacaru Laura
CORNEA ROBERT ADRIANI A90Tabacaru Laura
LUPU SOFIA IOANAI A90Tabacaru Laura
CIOBOTARU STEFAN SEBASTIANI A87Tabacaru Laura
DRAGAN IRIS BIANCAI A87Tabacaru Laura
AXENTE BIANCA NATALIAI A85Tabacaru Laura
BONTAS MIRUNAI A85Tabacaru Laura
MOCANU TATIANAI A85Tabacaru Laura
NEGRU CLARA ALEXANDRAI A85Tabacaru Laura
Moise RaduI C98Perju Nicoleta Gina
Ariton Bianca MariaI C95Perju Nicoleta Gina
Banesanu Darius PaulI C95Perju Nicoleta Gina
Potropopescu Maria RobertaI C90Perju Nicoleta Gina
Iacob Iulian Cezar I C89Perju Nicoleta Gina
Androne RobertI C88Perju Nicoleta Gina
Ciobanu Codrin MihailI C88Perju Nicoleta Gina
Moraru Albert CristianI C88Perju Nicoleta Gina
Sava StefanI C88Perju Nicoleta Gina
Salabina Denisa AndreeaI C85Perju Nicoleta Gina
Taman VictorI C84Perju Nicoleta Gina
Varlan PetruI C83Perju Nicoleta Gina
Costea Alexandru VladutI C81Perju Nicoleta Gina
Adamita Leonard Augustin I C78Perju Nicoleta Gina
Lupu Alexandra MihaelaI C78Perju Nicoleta Gina
Canaragiu Denisa AndreeaI C69Perju Nicoleta Gina
Anghel Roberto MarianI C68Perju Nicoleta Gina
Papadopol Raluca AndreeaI C66Perju Nicoleta Gina
Maer Ana Maria CristinaI CParticipantPerju Nicoleta Gina
Popa Andreea II B100Luminita Bujor
Vazoc Bianca II B100Luminita Bujor
Stancu Maria II B90Luminita Bujor
Vasile Maria-Daria II B90Luminita Bujor
Andrei Alexandru-Gabriel II B85Luminita Bujor
Baghiu Oana-Ruxandra II B85Luminita Bujor
Ciobotaru Sara- Nereia II B85Luminita Bujor
Costin- Banea Adrian II B85Luminita Bujor
Felea Sofia II B85Luminita Bujor
Matcas Mateo-Anghel II B85Luminita Bujor
Vanau Emilia-MariaII B85Luminita Bujor
COJOCEA MARIA II C100SIMIONESCU MARINELA
COJOCEA MARIAII C100Simionescu Marinela
FLORESCU GEORGIANAII C100Simionescu Marinela
FLORESCU GEORGIANA II C100SIMIONESCU MARINELA
ROPOTAN IOANA II C100SIMIONESCU MARINELA
ROPOTAN IOANA II C100Simionescu Marinela
IVANICA TEODORA II C99SIMIONESCU MARINELA
IVANICA TEODORA II C99Simionescu Marinela
MISTRIANU ANAII C99Simionescu Marinela
MISTRIANU ANA II C99SIMIONESCU MARINELA
RATA ALEXANDRUII C99Simionescu Marinela
RATA ALEXANDRU II C99SIMIONESCU MARINELA
GRIGORE SEBASTIAN II C95SIMIONESCU MARINELA
GRIGORE SEBASTIANII C95Simionescu Marinela
IANCU LUCA II C95SIMIONESCU MARINELA
IANCU LUCAII C95Simionescu Marinela
ISTRATE LUCA II C94SIMIONESCU MARINELA
ISTRATE LUCAII C94Simionescu Marinela
DOGARU CRINAII C90Simionescu Marinela
DOGARU CRINA 90 II C90SIMIONESCU MARINELA
DORNEANU EMILIAII C90Simionescu Marinela
DORNEANU EMILIAII C90SIMIONESCU MARINELA
LEON IOANA II C90SIMIONESCU MARINELA
LEON IOANAII C90Simionescu Marinela
MACOVEI CALINII C90Simionescu Marinela
MACOVEI CALIN II C90SIMIONESCU MARINELA
LUCA ANDREI II C87SIMIONESCU MARINELA
LUCA ANDREI II C87Simionescu Marinela
TEODORESCU VLAD II C87SIMIONESCU MARINELA
TEODORESCU VLADII C87Simionescu Marinela
CIALICU IULIA II C85SIMIONESCU MARINELA
CIALICU IULIAII C85Simionescu Marinela
ZAHARIA IOANAII C84Simionescu Marinela
ZAHARIA IOANA II C84SIMIONESCU MARINELA
FOTACHE ANDREEAII C83Simionescu Marinela
FOTACHE ANDREEA II C83SIMIONESCU MARINELA
NICOARA REBECA II C80SIMIONESCU MARINELA
NICOARA REBECAII C80Simionescu Marinela
Jatea MirunaIII A98Jatea Simona
Carp ValentinaIII A97Jatea Simona
Huzum ElenaIII A96Jatea Simona
Matei RaresIII A90Jatea Simona
Gavrila CristianIII A89Jatea Simona
Ruguna RobertIII A88Jatea Simona
Hagiu AlexiaIII A81Jatea Simona
Ragea IustinIII A80Jatea Simona
MANOLACHE ERIC STEFANIII B100Morun Valentina
SALAVASTRU ALBERT ANDREIIII B100Morun Valentina
SIMA I STEFAN-DENISIII B100Morun Valentina
MIHOCI NICOLETAIII B93Morun Valentina
MANDRU I CRISTINAIII B85Morun Valentina
ILIE ALEXANDRU STEFANIII B81Morun Valentina
TALPA MIRUNA IULIA IOANAIII B80Morun Valentina
CUBASA IOANA ANASTASIAIII B73Morun Valentina
BUDESCU T ANGELICA-BIANCAIII B70Morun Valentina
MUSAT STEFAN TEODORIII B69Morun Valentina
VLAS E EVAIII B67Morun Valentina
PETREA VLAD ANDREIIII B61Morun Valentina
GHIOCA CRISTIAN IV A100Lupu Neicu Marioara
PAIZAN BIANCA MARIA IV A100Lupu Neicu Marioara
SPIRIDONESCU DANA IOANA IV A100Lupu Neicu Marioara
LUCA TUDOR ANDREI IV A99Lupu Neicu Marioara
MIHU VICTOR LAURENTIU IV A99Lupu Neicu Marioara
PINTILII DRAGOS IV A90Lupu Neicu Marioara
BORSAN VLAD CRISTIAN IV A76Lupu Neicu Marioara
NASTASACHE STOICA TRAIAN IV A72Lupu Neicu Marioara
MECA ROBERT IV A65Lupu Neicu Marioara
IOITESCU MARIA ROXANA IV C100Luminita Lazar
DOBRE ALEXIA IV C95Luminita Lazar
UNGUREAN DARIA MARIAIV C91Luminita Lazar
IORGA IULIA IV C88Luminita Lazar
METES MATEI GEORGE IV C80Luminita Lazar
ONOSE ANKA CRISTIANA IV C78Luminita Lazar
LUPU ALESSIA IOANA IV C76Luminita Lazar
NICOLAU RAZVAN IONUT IV C75Luminita Lazar
RADU FLAVIAN IV C71Luminita Lazar
CHIRILA BENIAMINIV c70Luminita Lazar
BODEA Ciprian AndreiPregatitoare B100Baiceanu Mihaela Madalina
CHIRILA ALEXIA Pregatitoare B100Frangulea Veronica
ENACHE ALEXANDRU Pregatitoare B100Frangulea Veronica
FLOREA ALEXANDRU Pregatitoare B100Frangulea Veronica
GHEORGHE Iulia Mihaela DanielaPregatitoare B100Baiceanu Mihaela Madalina
MANOLACHE LORENA Pregatitoare B100Frangulea Veronica
PADURARIU PETRU Pregatitoare B100Frangulea Veronica
RADUt Ianis StefanPregatitoare B100Baiceanu Mihaela Madalina
STAN Rebeca MariaPregatitoare B100Baiceanu Mihaela Madalina
STEFAN ADELINA Pregatitoare B100Frangulea Veronica
VICOL Sara PatriciaPregatitoare B100Baiceanu Mihaela Madalina
MOROSANU MariaPregatitoare B96Baiceanu Mihaela Madalina
BUTUMAN Elena DenisaPregatitoare B95Baiceanu Mihaela Madalina
GHEORGHITA DRAGOS Pregatitoare B95Frangulea Veronica
MACOVEI Vlad StefanPregatitoare B95Baiceanu Mihaela Madalina
OANCA MARA ELENA Pregatitoare B95Frangulea Veronica
STANCIU Madalina PetronelaPregatitoare B95Baiceanu Mihaela Madalina
BELENCHI ROBERT MARIAN Pregatitoare B90Frangulea Veronica
CINCA ARIANNA STEFANIA Pregatitoare B90Frangulea Veronica
PACURARIU COSMIN Pregatitoare B90Frangulea Veronica
MATEI AdelinaPregatitoare B87Baiceanu Mihaela Madalina
TITU IANIS Pregatitoare B85Frangulea Veronica
MARDARE Eduard FlorinPregatitoare B82Baiceanu Mihaela Madalina
STEFANACHE VladPregatitoare B79Baiceanu Mihaela Madalina
1MOCANU LARISA MARINA Pregatitoare B75Frangulea Veronica
COMAN CEZAR Pregatitoare B70Frangulea Veronica
ILIESCU DARIUS MIHAI Pregatitoare B70Frangulea Veronica
1BUTUMAN AUREL ANDREI Pregatitoare B65Frangulea Veronica
LEFTER MARIA SORINA Pregatitoare B60Frangulea Veronica
BOTA LUCA CRISTIAN Pregatitoare BParticipantFrangulea Veronica
MOISE SEBASTIAN Pregatitoare BParticipantFrangulea Veronica
MOISE CIPRIAN Pregatitoare BParticipantFrangulea Veronica
VLISMAS LARISA ELENI Pregatitoare BParticipantFrangulea Veronica
FALCARU STEFAN Pregatitoare BParticipantFrangulea Veronica
STEFAN CRISTIAN Pregatitoare BParticipantFrangulea Veronica
ZAHARIA BRIANA Pregatitoare BParticipantFrangulea Veronica
CRUCEANU MARIA GIULIA Pregatitoare BParticipantFrangulea Veronica
Constantin Luca MassimoPregatitoare II 85Luminita Bujor

Inapoi la centrele de concurs