Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Galati
Localitate:Galati
Scoala:Scoala Constantin Gh. Marinescu
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
JATEA MIRUNA ANDREEAII AEJATEA SIMONA
LAZAR OCTAVIANII AEJATEA SIMONA
MATEI RARESII AEJATEA SIMONA
RAGEA IUSTINII AEJATEA SIMONA
RUGINA ROBERTII AEJATEA SIMONA
SIMA STEFAN DENIS II BEMORUN VALENTINA
BORCEA ALESSIA MICHELAII CECOSUG MARICICA
NANI BOGDAN ANDREIII CECOSUG MARICICA
VESEL STEFANII CECOSUG MARICICA
LUCA TUDOR ANDREIIII AELUPU NEICU MARIOARA
TOFAN EDUARD GABRIELIV CEHURUIANU CRISTINA
AXENTE BIANCA NATALIAPregatitoare AETABACARU LAURA
BONTAS MIRUNAPregatitoare AETABACARU LAURA
CIOBOTARU STEFAN SEBASTIANPregatitoare AETABACARU LAURA
CONSTANDACHE IUSTINA ELENAPregatitoare AETABACARU LAURA
CRACIUN COSMIN STEFANPregatitoare AETABACARU LAURA
CRACIUN KARINA LIVIAPregatitoare AETABACARU LAURA
DRAGAN IRIS BIANCAPregatitoare AETABACARU LAURA
DUMITRU NICOLAS ANDREIPregatitoare AETABACARU LAURA
HULPAN LUIZA BIANCAPregatitoare AETABACARU LAURA
LUPU SOFIA IOANAPregatitoare AETABACARU LAURA
NEAGU MARIOPregatitoare AETABACARU LAURA
PAIA ALEXIA ILINCAPregatitoare AETABACARU LAURA
SIRBU CAMELIA IULIAPregatitoare AETABACARU LAURA
TANASE ELENAPregatitoare AETABACARU LAURA
UNGUREANU ELIF ARIANAPregatitoare AETABACARU LAURA
ALEXANDRU FLOREAPregatitoare BEFRANGULEA VERONICA
BALECA AYLINPregatitoare BEFRANGULEA VERONICA
BELENCHI ROBERTPregatitoare BEFRANGULEA VERONICA
CARP ALE4XANDRUPregatitoare BEFRANGULEA VERONICA
CHIRILA ALEXIAPregatitoare BEFRANGULEA VERONICA
ENACHE ALEXANDRUPregatitoare BEFRANGULEA VERONICA
MOCANU LARISAPregatitoare BEFRANGULEA VERONICA
PACURARIU COSMINPregatitoare BEFRANGULEA VERONICA
PADURARIU PETREPregatitoare BEFRANGULEA VERONICA
STEFAN ADELINAPregatitoare BEFRANGULEA VERONICA
BANESANU DARIUS PAULPregatitoare CEPERJU GINA NICOLETA
CIOBANU CODRIN MIHAILPregatitoare CEPERJU GINA NICOLETA
IACOB IULIAN CEZARPregatitoare CEPERJU GINA NICOLETA
VARLAN PETRUPregatitoare CEPERJU GINA NICOLETA
PAIZAN BIANCA MARIAIII AILUPU NEICU MARIOARA
IORGA IULIAIII CILAZAR LUMINITA
GHEORGHIAN DARIUSI BIBUJOR LUMINITA
CHIRIAC CORINAII CICOSUG MARICICA
VESPAN ALEXIA CRISTIANAII CICOSUG MARICICA
DOBRE ALEXIAIII CILAZAR LUMINITA
ZBARNEA RALUCA IOANAPregatitoare AITABACARU LAURA
ARITON DENISPregatitoare BIIFRANGULEA VERONICA
CINCA ARIANNAPregatitoare BIIFRANGULEA VERONICA
CINCA ARIANNAPregatitoare BIIFRANGULEA VERONICA
MORARU ALBERT CRISTIANPregatitoare CIIPERJU GINA NICOLETA
TAMAN VICTORPregatitoare CIIPERJU GINA NICOLETA
HARET CALIN RADUII CIICOSUG MARICICA
PINTILII DRAGOSIII aIILUPU NEICU MARIOARA
IOITESCU MARIA ROXANAIII CIILAZAR LUMINITA
SAVIN BOGDANI CIISIMIONESCU MARINELA
RATA ISABELLA MARIAII CIICOSUG MARICICA
GHIOCA CRISTIANIII aIILUPU NEICU MARIOARA
MIHU VICTOR LAURENTIUIII aIILUPU NEICU MARIOARA
MUSAT DAVIDIV AIIDOMNITEANU MAGDALENA
MOCANU TATIANAPregatitoare AIITABACARU LAURA
OANA LARISA COSMINAPregatitoare AIITABACARU LAURA
RATA SOPHIA ILINCAPregatitoare AIITABACARU LAURA
SALABINA DENISA ANDREEAPregatitoare CIIPERJU GINA NICOLETA
SAVA STEFANPregatitoare CIIPERJU GINA NICOLETA
ANDREI ALEXANDRUI BIIIBUJOR LUMINITA
COSTIN BANEA ADRIANI BIIIBUJOR LUMINITA
NASTASE MATEII BIIIBUJOR LUMINITA
POPA ANDREEAI BIIIBUJOR LUMINITA
STANCU MARIAI BIIIBUJOR LUMINITA
VASILE DARIAI BIIIBUJOR LUMINITA
VINAU EMILIAI BIIIBUJOR LUMINITA
OANCA LEONTE DIANAI CIIISIMIONESCU MARINELA
RATA ALEXANDFRUI CIIISIMIONESCU MARINELA
TOMA NICOLEI CIIISIMIONESCU MARINELA
NEGRU CLARA ALEXANDRAPregatitoare AIIITABACARU LAURA
DOBREA ALEXANDRUII CIIICOSUG MARICICA
UNGUREAN DARIA MARIAIII CIIILAZAR LUMINITA
LAZARESCU ANDRA NICOLETAPregatitoare AIIITABACARU LAURA
BAGHIU OANAI BIIIBUJOR LUMINITA
DIMA ALEXANDRUI BIIIBUJOR LUMINITA
VAZOC BIANCAI BIIIBUJOR LUMINITA
IONASCU ILINCAI CIIISIMIONESCU MARINELA
OLTEANU ALEXIAI CIIISIMIONESCU MARINELA
ZAHARIA BRIANAPregatitoare BIIIFRANGULEA VERONICA
MUSCA MARIO VIORELIII CIIILAZAR LUMINITA
NICOLAU RAZVAN IONUTIII CIIILAZAR LUMINITA
MATCAS MATEOI BMBUJOR LUMINITA
HUZUM CRISTINA ELENAII AMJATEA SIMONA
COSTIN ALEXANDRA GABRIELAII CMCOSUG MARICICA
OPREA SABINAIV AMDOMNITEANU MAGDALENA
SIMBANU STEFANIV AMDOMNITEANU MAGDALENA
ANDREI RADU CHRISTIANPregatitoare AMTABACARU LAURA
BADIU GEORGIANA BIANCAPregatitoare AMTABACARU LAURA
CORNEA ROBERT ADRIANPregatitoare AMTABACARU LAURA
GRECU EVAPregatitoare AMTABACARU LAURA
MATAL IRENAPregatitoare AMTABACARU LAURA
VESPAN RARESPregatitoare AMTABACARU LAURA
LEFTER SORINAPregatitoare BMFRANGULEA VERONICA
ADAMITA LEONARD AUGUSTINPregatitoare CMPERJU GINA NICOLETA
LUPU ALEXANDRA MIHAELAPregatitoare CMPERJU GINA NICOLETA
TANASE LUCA OTNIELPregatitoare CMPERJU GINA NICOLETA

Inapoi la centrele de concurs