Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Concurenti de excelenta din centrul de concurs


Judet:Prahova
Localitate:Ploiesti
Scoala:C. N. Jean Monnet
Nume elevClasaCadru didactic
BORCAN MARIAI BSANDU MIHAELA
MINCA ANDRADAI BSANDU MIHAELA
SPIRIDON TEODORAI BSANDU MIHAELA
ALION MIRUNA ELENAI CGARBOVEAN MARIA
APOSTOL ANAI CGARBOVEAN MARIA
CONSTANTIN ANA MARIA IOANAI CGARBOVEAN MARIA
CONSTANTIN ROBERT ANDREII CGARBOVEAN MARIA
CURCAN IULIA ANDREEAI CGARBOVEAN MARIA
DRAGHICI ALEXIA GABRIELAI CGARBOVEAN MARIA
LAZAR ANA MARIA TEODORAI CGARBOVEAN MARIA
POPA TUDOR GABRIELI CGARBOVEAN MARIA
POPESCU LORENAI CGARBOVEAN MARIA
NEGREA STEFANIA I DOPREA CARMEN
ANGHEL RARES MIHAIII ABABAN MARILENA
BURLACU ANDREI VALENTINII ABABAN MARILENA
CONSTANTIN ALESSIA ANASTASIAII ABABAN MARILENA
DICU DENNIS JUSTINII ABABAN MARILENA
DINULESCU IOANA CLAUDIAII ABABAN MARILENA
MIHAILA DARIA CARMEN IOANAII ABABAN MARILENA
PATRASCU IUSTIN ANDREIII ABABAN MARILENA
TOMA TEODORA DESPINAII ABABAN MARILENA
BARBU THEODORII BDRAGU MARIANA
BORCESCU ANDREEAII BDRAGU MARIANA
CATALIN DARIAII BDRAGU MARIANA
GEORGESCU THEEAII BDRAGU MARIANA
ILIE RARESII BDRAGU MARIANA
MATEI DAVIDII BDRAGU MARIANA
MICU ALEXANDRAII BDRAGU MARIANA
TRIFAN ANAISII BDRAGU MARIANA
VOICU SOFIAII BDRAGU MARIANA
BUSUIOC MARIA ALEXANDRAII CPOENARU CAMELIA
FERCALA MARIOII CPOENARU CAMELIA
IORDACHE BIANCA PAULAII CPOENARU CAMELIA
LUPASCU MARIA CECILIAII CPOENARU CAMELIA
NAE ALEXANDRU STEFANII CPOENARU CAMELIA
OPRESCU ROXANA II CPOENARU CAMELIA
PERJU STEFAN DANIELII CPOENARU CAMELIA
SAVULESCU DENISA ANDREEAII CPOENARU CAMELIA
STOICA MARA MIHAELAII CPOENARU CAMELIA
VASILE NICOLETAII CPOENARU CAMELIA
VINTILA MARA BIANCAII CPOENARU CAMELIA
CARCEI DARIAII DSANDA VALENTINA
GHITA BIANCAII DSANDA VALENTINA
LOGHIN VLADII DSANDA VALENTINA
PARVA ALEXANDRUII DSANDA VALENTINA
MARIN ALESIAIII AIACOB MARIA
MILITARU MIHAIIII AIACOB MARIA
OANCEA SANZIANAIII AIACOB MARIA
CATRICICA RUXANDRAIII BRIPEANU RENADA
ENE DEBORAHIII BRIPEANU RENADA
MARIN LUCAIII BRIPEANU RENADA
MARINESCU ELIZAIII BRIPEANU RENADA
MITREA DENISIII BRIPEANU RENADA
OPREA ANDREEAIII BRIPEANU RENADA
RADUCANU AURELIANIII BRIPEANU RENADA
SIMION FILIPIII BRIPEANU RENADA
TOMPI ANA MARIAIII BRIPEANU RENADA
VISOIU TEODORIII BRIPEANU RENADA
COCOS NELIOIII CTANASE NICOLETA
GAVRILA ANDREEAIII CTANASE NICOLETA
GHEORGHE ALEXANDRAIII CTANASE NICOLETA
IONITA STEFANIII CTANASE NICOLETA
OPRINA RARESIII CTANASE NICOLETA
VASILE MIHAELAIII CTANASE NICOLETA

Inapoi la centrele de concurs