Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Prahova
Localitate:Ploiesti
Scoala:C. N. Jean Monnet
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
BORCAN MARIAI BESANDU MIHAELA
MINCA ANDRADAI BESANDU MIHAELA
SPIRIDON TEODORAI BESANDU MIHAELA
ALION MIRUNA ELENAI CEGARBOVEAN MARIA
APOSTOL ANAI CEGARBOVEAN MARIA
CONSTANTIN ANA MARIA IOANAI CEGARBOVEAN MARIA
CONSTANTIN ROBERT ANDREII CEGARBOVEAN MARIA
CURCAN IULIA ANDREEAI CEGARBOVEAN MARIA
DRAGHICI ALEXIA GABRIELAI CEGARBOVEAN MARIA
LAZAR ANA MARIA TEODORAI CEGARBOVEAN MARIA
POPA TUDOR GABRIELI CEGARBOVEAN MARIA
POPESCU LORENAI CEGARBOVEAN MARIA
NEGREA STEFANIA I DEOPREA CARMEN
ANGHEL RARES MIHAIII AEBABAN MARILENA
BURLACU ANDREI VALENTINII AEBABAN MARILENA
CONSTANTIN ALESSIA ANASTASIAII AEBABAN MARILENA
DICU DENNIS JUSTINII AEBABAN MARILENA
DINULESCU IOANA CLAUDIAII AEBABAN MARILENA
MIHAILA DARIA CARMEN IOANAII AEBABAN MARILENA
PATRASCU IUSTIN ANDREIII AEBABAN MARILENA
TOMA TEODORA DESPINAII AEBABAN MARILENA
BARBU THEODORII BEDRAGU MARIANA
BORCESCU ANDREEAII BEDRAGU MARIANA
CATALIN DARIAII BEDRAGU MARIANA
GEORGESCU THEEAII BEDRAGU MARIANA
ILIE RARESII BEDRAGU MARIANA
MATEI DAVIDII BEDRAGU MARIANA
MICU ALEXANDRAII BEDRAGU MARIANA
TRIFAN ANAISII BEDRAGU MARIANA
VOICU SOFIAII BEDRAGU MARIANA
BUSUIOC MARIA ALEXANDRAII CEPOENARU CAMELIA
FERCALA MARIOII CEPOENARU CAMELIA
IORDACHE BIANCA PAULAII CEPOENARU CAMELIA
LUPASCU MARIA CECILIAII CEPOENARU CAMELIA
NAE ALEXANDRU STEFANII CEPOENARU CAMELIA
OPRESCU ROXANA II CEPOENARU CAMELIA
PERJU STEFAN DANIELII CEPOENARU CAMELIA
SAVULESCU DENISA ANDREEAII CEPOENARU CAMELIA
STOICA MARA MIHAELAII CEPOENARU CAMELIA
VASILE NICOLETAII CEPOENARU CAMELIA
VINTILA MARA BIANCAII CEPOENARU CAMELIA
CARCEI DARIAII DESANDA VALENTINA
GHITA BIANCAII DESANDA VALENTINA
LOGHIN VLADII DESANDA VALENTINA
PARVA ALEXANDRUII DESANDA VALENTINA
MARIN ALESIAIII AEIACOB MARIA
MILITARU MIHAIIII AEIACOB MARIA
OANCEA SANZIANAIII AEIACOB MARIA
CATRICICA RUXANDRAIII BERIPEANU RENADA
ENE DEBORAHIII BERIPEANU RENADA
MARIN LUCAIII BERIPEANU RENADA
MARINESCU ELIZAIII BERIPEANU RENADA
MITREA DENISIII BERIPEANU RENADA
OPREA ANDREEAIII BERIPEANU RENADA
RADUCANU AURELIANIII BERIPEANU RENADA
SIMION FILIPIII BERIPEANU RENADA
TOMPI ANA MARIAIII BERIPEANU RENADA
VISOIU TEODORIII BERIPEANU RENADA
COCOS NELIOIII CETANASE NICOLETA
GAVRILA ANDREEAIII CETANASE NICOLETA
GHEORGHE ALEXANDRAIII CETANASE NICOLETA
IONITA STEFANIII CETANASE NICOLETA
OPRINA RARESIII CETANASE NICOLETA
VASILE MIHAELAIII CETANASE NICOLETA
POPESCU DAVIDI DIOPREA CARMEN
DRAGOMIR ALEXIA MARIAII AIBABAN MARILENA
NICULA ALEXANDRAIII CITANASE NICOLETA
VISAN MIRUNAIII CITANASE NICOLETA
AIVAZ ENDERII AIIBABAN MARILENA
DIMA DENIS ANDREIII AIIBABAN MARILENA
DRAGUSIN DARIA IOANAII AIIBABAN MARILENA
NEAGU RAZVAN ANDREIII AIIBABAN MARILENA
BURLICA ANDREII BIISANDU MIHAELA
MIHAI ANDREII BIISANDU MIHAELA
ACHIM SARA MARIA I CIIGARBOVEAN MARIA
ENE THOMASI CIIGARBOVEAN MARIA
GANCIU MATEI ALEXANDRUI CIIGARBOVEAN MARIA
GHILINTA ANA MARIA CLARAI CIIGARBOVEAN MARIA
PIRVAN ILINCA EMILIAI CIIGARBOVEAN MARIA
MANTA STEFANIA DARIAII AIIBABAN MARILENA
SOLEA ANDREI LUCAII AIIBABAN MARILENA
ISBASOIU MARIAII BIIDRAGU MARIANA
NITULESCU ANDREIII BIIDRAGU MARIANA
RADU FABIANII BIIDRAGU MARIANA
TRICAN DARIAII BIIDRAGU MARIANA
COSTACHE ANAII CIIPOENARU CAMELIA
NICOLA STEFANII CIIPOENARU CAMELIA
SCARLAT MIHAI ALEXANDRUII CIIPOENARU CAMELIA
CRISTEA RARESII DIISANDA VALENTINA
DOBRE MEDEEAII DIISANDA VALENTINA
NICOLAE ADELINAII DIISANDA VALENTINA
OLARU RAISAII DIISANDA VALENTINA
CERNICA TEODORAIII AIIIACOB MARIA
CONDURATEANU RARESIII AIIIACOB MARIA
ANA TEODORAIII BIIRIPEANU RENADA
DRAGAN ANISIAIII BIIRIPEANU RENADA
LUNCA ANDREIIII BIIRIPEANU RENADA
NICULESCU IONITA EVAIII BIIRIPEANU RENADA
POPA MIHAIIII BIIRIPEANU RENADA
STOICA STEFANIII BIIRIPEANU RENADA
TOCA BUDEANU STEFANIII BIIRIPEANU RENADA
TOMA SARAIII BIIRIPEANU RENADA
VASILUCA ANA MARIAIII BIIRIPEANU RENADA
VOICA LIVIAIII BIIRIPEANU RENADA
CONSTANTINESCU DAVIDIII CIITANASE NICOLETA
GOIA IRISIII CIITANASE NICOLETA
IANCU ANIELA III CIITANASE NICOLETA
DOROBANTU DAVIDPregatitoare DIIBUNA DANIELA
ENE DAVIDPregatitoare DIIBUNA DANIELA
SOARICE CRISTIAN BIANCAPregatitoare DIIBUNA DANIELA
STATE DAVIDPregatitoare DIIBUNA DANIELA
MICU TEODORA ANDREEAII AIIIBABAN MARILENA
GRIGORE ALEXIAIII AIIIIACOB MARIA
TEISANU MARIAIII AIIIIACOB MARIA
PURCAREA DARIA MARIA IV BIIISTANCU MIHAELA
RUS ILINCAI BIIISANDU MIHAELA
TUDORIE RARESI BIIISANDU MIHAELA
CIRLAN ELENAI BMSANDU MIHAELA
MIHAI EMAI BMSANDU MIHAELA
CAZANCIUC SOFIA ELENAI CMGARBOVEAN MARIA
MICHAVILA ELSA ROCIOI CMGARBOVEAN MARIA
TANASE ANDRADA GEORGIANAI CMGARBOVEAN MARIA
BORDEI EMA ANDREEAII AMBABAN MARILENA
GOGONEA DIANAII BMDRAGU MARIANA
STEFAN EDUARDII BMDRAGU MARIANA
COCARLEA ANA MARIAII CMPOENARU CAMELIA
TUDORACHE SORINA II CMPOENARU CAMELIA
BAKI ILINCAII DMSANDA VALENTINA
BUGA ANTONII DMSANDA VALENTINA
CERCEL VLADII DMSANDA VALENTINA
CONSTANTIN CEZARII DMSANDA VALENTINA
NICULESCU SARAII DMSANDA VALENTINA
BALAN STEFANIII AMIACOB MARIA
BARTAS NECTARIEIII AMIACOB MARIA
BATRANU IOANAIII AMIACOB MARIA
VIDRU RARESIII AMIACOB MARIA
ANGHELUS MAIAIII BMRIPEANU RENADA
CAZACU SOFIAIII BMRIPEANU RENADA
CRISTEA FLORINIII BMRIPEANU RENADA
LISITA ANTONIOIII BMRIPEANU RENADA
PLOPEANU MARIAIII BMRIPEANU RENADA
RADU MARINAIII BMRIPEANU RENADA
BAICAN RARESIII CMTANASE NICOLETA
CRISTESCU ANDREIIII CMTANASE NICOLETA
TRANDAFIR MATEI III CMTANASE NICOLETA
VASILE GABRIELIII CMTANASE NICOLETA
IANCU DARIA IOANAIV BMSTANCU MIHAELA
PATRASCU PATRICIA MARIAIV BMSTANCU MIHAELA
PENA REBECCA MARIA IV BMSTANCU MIHAELA
RADU ANDREI CRISTIANIV BMSTANCU MIHAELA
VIMARD IOANAIV BMSTANCU MIHAELA
DAN DAVIDPregatitoare DMBUNA DANIELA
NICOLAE IOANAPregatitoare DMBUNA DANIELA
STAN MATEIPregatitoare DMBUNA DANIELA

Inapoi la centrele de concurs