Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Neamt
Localitate:Borca
Scoala:Liceul Teoretic Mihail Sadoveanu
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
CHIPER NICOLASI A100ALAMIE DUMITRELA
CHIPER NICOLASI A100ALAMIE DUMITRELA
FARCASANU DARIUSI A100ALAMIE DUMITRELA
RUSCANU RALUCAI A96ALAMIE DUMITRELA
sCUTARU SIMONAI A96ALAMIE DUMITRELA
MUJDEI IOANAI A95ALAMIE DUMITRELA
CIUBOTA MATEII A90ALAMIE DUMITRELA
GRIGORESCU ALEXANDRUI A90ALAMIE DUMITRELA
MAHALAU ALEXIAI A85ALAMIE DUMITRELA
DASCALESCU DENISAI A80ALAMIE DUMITRELA
NEVOE ANASTASIA MARIAII A90FEDELES IOANA
PRECUB MIRCEAII A90FEDELES IOANA
CIRJA IUSTINA MARIAII A88FEDELES IOANA
COZMA MADALINAII A88BEZIM OLIVIA
RUSU LUCICA DUMITRELAII A86FEDELES IOANA
COZMA NICOLETAII A78BEZIM OLIVIA
NIGA SEBASTIANII A78BEZIM OLIVIA
GANGA TEODOR CRISTIANII A75FEDELES IOANA
BIRGAOANU NICUSORII A74BEZIM OLIVIA
AMARIEI BIANCAII A73BEZIM OLIVIA
MANOLIU CAESCU FLAVIANII A70FEDELES IOANA
ARMAN DENIS VIORELII A60FEDELES IOANA
GHEORGHIU IRINAII A60FEDELES IOANA
SCUTARU ELENA-IASMINAII A60FEDELES IOANA
Bostan DavidIII A100Ciubota Nicoleta
Calu DariaIII A95Ciubota Nicoleta
Nita TaniaIII A95Ciubota Nicoleta
Andres Costin GabrielIII A90Ciubota Nicoleta
CIOCIRLAN DENIS TEODORIII A90BEZIM OLIVIA
MAXIM CRISTINELIII A90BEZIM OLIVIA
CIRJA DENISA ELENAIII A88BEZIM OLIVIA
Ungureanu Rares IoanIII A85Ciubota Nicoleta
LICU PAULIII A84BEZIM OLIVIA
Bondar IulianIII A80Ciubota Nicoleta
IFTIME RARESIV A99SPATARESCU RAMONA
BOSTAN DARIAIV A95SPATARESCU RAMONA
FARCASANU ALEXANDRAIV A95SPATARESCU RAMONA
TUPU STEFANIV A93SPATARESCU RAMONA
BUDAI MARTAPregatitoare A100BONDAR GLADIOLA
CIRJA ALEXIAPregatitoare A100BONDAR GLADIOLA
CIUBOTA DARIAPregatitoare A100BONDAR GLADIOLA
NITA IONUTPregatitoare A100BONDAR GLADIOLA
PRECUB RADUPregatitoare A100BONDAR GLADIOLA
RUSCANU CASIANAPregatitoare A100BONDAR GLADIOLA
RUSCANU VICTORPregatitoare A100BONDAR GLADIOLA
GANGA CASIANPregatitoare A95BONDAR GLADIOLA
MAXIM ANA MARIAPregatitoare A95BONDAR GLADIOLA
Braniste DavidPregatitoare A90Petrea Cristina
ILIESCU ALINPregatitoare A90BONDAR GLADIOLA
BALACIANU MARIAPregatitoare A80BONDAR GLADIOLA
CIUBOTA CASIANPregatitoare A80BONDAR GLADIOLA
LUCA ANIELAPregatitoare A80BONDAR GLADIOLA
ANDREI DARIAPregatitoare A70BONDAR GLADIOLA
PLAESU ROBERTPregatitoare AParticipantBONDAR GLADIOLA

Inapoi la centrele de concurs