Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Suceava
Localitate:Suceava
Scoala:Scoala Gimnaziala Nr.3
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
AIFTODOAIE MARAI E100GROSU BRINDUSA
BRADATAN UISTINI E100GROSU BRINDUSA
DANILA CARLAI E100GROSU BRINDUSA
DURA TIBERIUI E100GROSU BRINDUSA
MOROSANU EVELINAI E100GROSU BRINDUSA
MORUZ RARESI E100GROSU BRINDUSA
NITA STEFANI E100GROSU BRINDUSA
OLTEAN RARESI E100GROSU BRINDUSA
PALADE MAYAI E100GROSU BRINDUSA
PETROVICI NICOLEI E100GROSU BRINDUSA
RAULIUC ILARIAI E100GROSU BRINDUSA
ROTUNDU DIANAI E100GROSU BRINDUSA
TOMACHA BIANCAI E100GROSU BRINDUSA
TOMACHA DIANAI E100GROSU BRINDUSA
HUTAN DARIAI E99GROSU BRINDUSA
AGHENITEI RUBENI E98GROSU BRINDUSA
GRIGORE ROBERTI E90GROSU BRINDUSA
ITCO ALESIAI E90GROSU BRINDUSA
ORHEAN TUDORI E90GROSU BRINDUSA
PAVLIUC DAVIDI E90GROSU BRINDUSA
PRISTAVU ELENAI E90GROSU BRINDUSA
CIMBRU DARIUSI E85GROSU BRINDUSA
DAVID BIANCAI E80GROSU BRINDUSA
VERCIUC RARESI E80GROSU BRINDUSA
GAFENCU BIANCAII - SC. GIMN. 100 ANDRONACHE MARICICA
TOMA ALESIA MARIAII SC. GIM. NR.1100ANDRONACHE MARICICA
HRUSCA ROBERTII SC. MIHAI ALU94BLANARU SORINA
PADURARU TABITAII SC. MIHAI ALU91BLANARU SORINA
MIRON DENISII SC. MIHAI ALU90BLANARU SORINA
MACIUC RUBENII SC. MIHAI ALU77BLANARU SORINA
VATAMANU COSMINAII SC. MIHAI ALU74BLANARU SORINA
HUMA STEFANIAII SC. MIHAI ALU72BLANARU SORINA
VIERIU LIAIII B93CRACIUN ELENA
APARASCHIVEI TUDOR ANDREIIII B92CRACIUN ELENA
CURCA COSTAN SABINAIII B92CRACIUN ELENA
COJOCARIU TUDOR GABRIELIII B90CRACIUN ELENA
BOGHIAN STEFANAIII B86CRACIUN ELENA
UNGUREANU RAZVANIII B81CRACIUN ELENA
PELIN DENISAIII B78CRACIUN ELENA
OPINCARIU ALEXANDRAIII B73CRACIUN ELENA
COSMAN RIANAIII B69CRACIUN ELENA
NEAGU CEZARIII B69CRACIUN ELENA
ORZA RAZVANIII B66CRACIUN ELENA
GURITA IOANA TEODORAIII B64CRACIUN ELENA
ONICEANU STEFANIII B62CRACIUN ELENA
BOIARCIUC KARINAIII BParticipantCRACIUN ELENA
DOMINTE STEFANIII BParticipantCRACIUN ELENA
COCARI IASMINAIII BParticipantCRACIUN ELENA
ONCIULEANU ALEXANDRUIII BParticipantCRACIUN ELENA
BODNAR IRINAIII BParticipantCRACIUN ELENA
BIRLADEANU ALEXANDRAIII BParticipantCRACIUN ELENA
PLESCAN BIANCAIII D78ZAICESCU MIRELA
ALBU MATEIIII D76ZAICESCU MIRELA
TIPLEA EMMAIII D75ZAICESCU MIRELA
FANDACHE ALEXIAIII D73ZAICESCU MIRELA
BENEDEH DARIOIII D70ZAICESCU MIRELA
CIMPAN MIHAELAIII D70ZAICESCU MIRELA
ITCO IOANA ELISAIII D64ZAICESCU MIRELA
COMSA MIRELA ELENAIV A100TABARCEA SILVESTRU
BARILA STEFANAIV B100LUPASCU SILVIA
CANDAY ALEKSIV B100LUPASCU SILVIA
MAXIM SABINIV B100LUPASCU SILVIA
DIACONESCU ANDREIIV B99LUPASCU SILVIA
POPESCU ANDREIIV B92LUPASCU SILVIA
SAVA ALEXANDRU STEFANIV B92LUPASCU SILVIA
VICOL ANAIV B88LUPASCU SILVIA
BALAN RUXANDRAIV B81LUPASCU SILVIA
ANCUTA TEOFAN ALEXANDRUPregatitoare B100ANASTASIU FLORENTINA
GRUNICHEVICI SONIAPregatitoare B100ANASTASIU FLORENTINA
ALBU ANASTASIA Pregatitoare B95ANASTASIU FLORENTINA
GAVRILUTA EMAPregatitoare B95ANASTASIU FLORENTINA
SAVIN GIOSAN MARIAPregatitoare B95ANASTASIU FLORENTINA
BALAN DARIAPregatitoare B92ANASTASIU FLORENTINA
HURJUI MEDEEA MIHAELAPregatitoare B92ANASTASIU FLORENTINA

Inapoi la centrele de concurs