Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Concurenti de excelenta din centrul de concurs


Judet:Suceava
Localitate:Suceava
Scoala:Scoala Gimnaziala Nr. 3 Suceava
Nume elevClasaCadru didactic
Pasniciuc IoanaI ANechita Daniela
Stanciu AidaI ANechita Daniela
Buzic Delia MariaI BAnastasiu Florentina
Grunichevici SoniaI BAnastasiu Florentina
Negura David RaresI DOnut Liliana
Pocreata Patrascanu SofiaI DOnut Liliana
Iacob IustinaII APalaghianu Dorina
Negru MariaII APalaghianu Dorina
Amoraritei TudorII BTanasa Maria
Cotofrei AnaII BTanasa Maria
Grigorean DenisaII CPuiu Ecaterina
Nitu David IoanII CPuiu Ecaterina
Stanciu IustinII CPuiu Ecaterina
Cristea MariaII DCroitor Janina
Matei MihaiII DCroitor Janina
Bradatan IustinII EGrosu Maria Brindusa
Danila Carla GabrielaII EGrosu Maria Brindusa
Grigore Robert AndreiII EGrosu Maria Brindusa
Moruz Rares FlorinII EGrosu Maria Brindusa
Nita Stafan IanisII EGrosu Maria Brindusa
Petraru Christian ClaudiuII EGrosu Maria Brindusa
Rauliuc IlariaII EGrosu Maria Brindusa
Turcu Raisa ElenaII EGrosu Maria Brindusa
Stefan Antonia IoanaIII CGrig Iulia
Tirigan SoniaIII CGrig Iulia
Doniga AlexandraIII DStefan Oana
Poinaru Rares AurelIV AZetu Viorica
Sologiuc Luca TudorIV AZetu Viorica
Ciotu Iulia MariaPregatitoare ARotar Nicoleta
Robu Ana FeliciaPregatitoare ARotar Nicoleta
Asurdului MariaPregatitoare BLupascu Silvia
Bujor JesicaPregatitoare BLupascu Silvia
Cozariuc OtiliaPregatitoare BLupascu Silvia
Gal CristiPregatitoare BLupascu Silvia
Grosu ClaudiuPregatitoare BLupascu Silvia
Horiceanu StefanPregatitoare BLupascu Silvia
Moruz DavidPregatitoare BLupascu Silvia
Popescu AlexandruPregatitoare BLupascu Silvia
Spinu TudorPregatitoare BLupascu Silvia
Avramia RianaPregatitoare CTalpau Rodica
Bumbu Alexia IoanaPregatitoare CTalpau Rodica
Cibotariu MateiPregatitoare CTalpau Rodica
Dascalu IlariaPregatitoare CTalpau Rodica
Georgescu ElviraPregatitoare CTalpau Rodica
Hutuleac EdgarPregatitoare CTalpau Rodica
Lupasteanu MirunaPregatitoare CTalpau Rodica
Mihai AlexiaPregatitoare CTalpau Rodica
Somitca DavidPregatitoare CTalpau Rodica
Teodorovici IlincaPregatitoare CTalpau Rodica
Ungureanu WalterPregatitoare CTalpau Rodica
Aiftodoaie MedeeaPregatitoare DChindris Rodica Tatiana
Cobaschi SofiaPregatitoare DChindris Rodica Tatiana

Inapoi la centrele de concurs