Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Suceava
Localitate:Suceava
Scoala:Scoala Gimnaziala Nr. 3 Suceava
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Pasniciuc IoanaI AENechita Daniela
Stanciu AidaI AENechita Daniela
Buzic Delia MariaI BEAnastasiu Florentina
Grunichevici SoniaI BEAnastasiu Florentina
Negura David RaresI DEOnut Liliana
Pocreata Patrascanu SofiaI DEOnut Liliana
Iacob IustinaII AEPalaghianu Dorina
Negru MariaII AEPalaghianu Dorina
Amoraritei TudorII BETanasa Maria
Cotofrei AnaII BETanasa Maria
Grigorean DenisaII CEPuiu Ecaterina
Nitu David IoanII CEPuiu Ecaterina
Stanciu IustinII CEPuiu Ecaterina
Cristea MariaII DECroitor Janina
Matei MihaiII DECroitor Janina
Bradatan IustinII EEGrosu Maria Brindusa
Danila Carla GabrielaII EEGrosu Maria Brindusa
Grigore Robert AndreiII EEGrosu Maria Brindusa
Moruz Rares FlorinII EEGrosu Maria Brindusa
Nita Stafan IanisII EEGrosu Maria Brindusa
Petraru Christian ClaudiuII EEGrosu Maria Brindusa
Rauliuc IlariaII EEGrosu Maria Brindusa
Turcu Raisa ElenaII EEGrosu Maria Brindusa
Stefan Antonia IoanaIII CEGrig Iulia
Tirigan SoniaIII CEGrig Iulia
Doniga AlexandraIII DEStefan Oana
Poinaru Rares AurelIV AEZetu Viorica
Sologiuc Luca TudorIV AEZetu Viorica
Ciotu Iulia MariaPregatitoare AERotar Nicoleta
Robu Ana FeliciaPregatitoare AERotar Nicoleta
Asurdului MariaPregatitoare BELupascu Silvia
Bujor JesicaPregatitoare BELupascu Silvia
Cozariuc OtiliaPregatitoare BELupascu Silvia
Gal CristiPregatitoare BELupascu Silvia
Grosu ClaudiuPregatitoare BELupascu Silvia
Horiceanu StefanPregatitoare BELupascu Silvia
Moruz DavidPregatitoare BELupascu Silvia
Popescu AlexandruPregatitoare BELupascu Silvia
Spinu TudorPregatitoare BELupascu Silvia
Avramia RianaPregatitoare CETalpau Rodica
Bumbu Alexia IoanaPregatitoare CETalpau Rodica
Cibotariu MateiPregatitoare CETalpau Rodica
Dascalu IlariaPregatitoare CETalpau Rodica
Georgescu ElviraPregatitoare CETalpau Rodica
Hutuleac EdgarPregatitoare CETalpau Rodica
Lupasteanu MirunaPregatitoare CETalpau Rodica
Mihai AlexiaPregatitoare CETalpau Rodica
Somitca DavidPregatitoare CETalpau Rodica
Teodorovici IlincaPregatitoare CETalpau Rodica
Ungureanu WalterPregatitoare CETalpau Rodica
Aiftodoaie MedeeaPregatitoare DEChindris Rodica Tatiana
Cobaschi SofiaPregatitoare DEChindris Rodica Tatiana
Blindu MarioII AIPalaghianu Dorina
Biscan RazvanIV AINichitean Adriana
Aparaschivei Tudor AndreiIV BICraciun Elena
Besa DenisaPregatitoare AIRotar Nicoleta
Mocanu LeiaPregatitoare CITalpau Rodica
Morhan CarlaPregatitoare DIChindris Rodica Tatiana
Nesteriuc Bianca TheeaI DIIOnut Liliana
Biliuta NicolaeII BIITanasa Maria
Ailoae DragosII CIIPuiu Ecaterina
Bursuc SimiII CIIPuiu Ecaterina
Havris Evelina AlexiaII CIIPuiu Ecaterina
Rohetki Karina ElenaII CIIPuiu Ecaterina
Sveduneac DemetraII CIIPuiu Ecaterina
Tanasa StefaniaII CIIPuiu Ecaterina
Fetcu DavidIII AIIIntorsura Renate
Raicu AndreiIV AIICrismariu Adriana
Petrovici EvelinaII BIITanasa Maria
Crihan Maria StefaniaII CIIPuiu Ecaterina
Haidoaie CasianIII AIIIntorsura Renate
Jireada IulianIV AIICrismariu Adriana
Neagu CezarIV BIICraciun Elena
Iacoban AndreeaPregatitoare AIIRotar Nicoleta
Chifan FlorinPregatitoare CIITalpau Rodica
Corneschi RaisaPregatitoare CIITalpau Rodica
Amariutei AndraPregatitoare DIIChindris Rodica Tatiana
Ancuta TeofanI BIIAnastasiu Florentina
Dumistracel Elina MariaI CIIAdomnica Carmen
Gorban Victoria IoanaI CIIAdomnica Carmen
Herea IsidorII BIITanasa Maria
Topalea VladimirII BIITanasa Maria
Cirstean IuliaII CIIPuiu Ecaterina
Popa MateiII CIIPuiu Ecaterina
Bardan FilipIII BIIPar Camelia
Constantin BiancaIII BIIPar Camelia
Sologon MateiIV AIICrismariu Adriana
Curca Costan SabinaIV BIICraciun Elena
Vieriu lia MedeeaIV BIICraciun Elena
Benedek DariaIV DIIZaicescu Mirela
Bursuc RaresPregatitoare BIILupascu Silvia
Ciobotariu MateiPregatitoare CIITalpau Rodica
Popovici VivianaPregatitoare CIITalpau Rodica
Tarnauceanu LucianPregatitoare CIITalpau Rodica
Murarescu AlexandrinaPregatitoare CIIITalpau Rodica
Ursaciuc JacquelinePregatitoare CIIITalpau Rodica
Balinisteanu IanisPregatitoare DIIIChindris Rodica Tatiana
Soldanescu MateiPregatitoare DIIIChindris Rodica Tatiana
Hison MatiasII BIIITanasa Maria
Puscasu Ianis AndreiII EIIIGrosu Maria Brindusa
Orza RazvanIV BIIICraciun Elena
Ifrim RaresPregatitoare CIIITalpau Rodica
Chirila Maria ClaraII CIIIPuiu Ecaterina
Stroe VladimirIII BIIIPar Camelia
Leonte StefanIII DIIIStefan Oana
Lazarean AndreiIV AIIICrismariu Adriana
Meiroaei AntoniaIV AIIICrismariu Adriana
Lutac MariaIV CIIICocos Oana Andrada
Plescan BiancaIV DIIIZaicescu Mirela
Caisin IanisPregatitoare CIIITalpau Rodica
Cristea Anastasia AdelinaPregatitoare CIIITalpau Rodica
Diaconu ElenaPregatitoare CIIITalpau Rodica
Pascanut OliPregatitoare CIIITalpau Rodica
Paduraru TabitaIII AIIIBlanaru Sorina
Hariuc VioricaPregatitoare AIIIRotar Nicoleta
Ivan SofiaPregatitoare DIIIChindris Rodica Tatiana
Lupu EmmaPregatitoare DIIIChindris Rodica Tatiana
Axinte RobertI CMAdomnica Carmen
Clapon Darian VictorI CMAdomnica Carmen
Mihaila IustinII AMPalaghianu Dorina
Varga SiminaII BMTanasa Maria
Adomnica SerbanII CMPuiu Ecaterina
Derscanu RuxandraII CMPuiu Ecaterina
Nacu CezaraII CMPuiu Ecaterina
Puscasu AlexiaII CMPuiu Ecaterina
Oltean Rares IoanII EMGrosu Maria Brindusa
Tanase BiancaIII BMPar Camelia
Bejenaru MariaIII CMGrig Iulia
Ariciuc Mateea RalucaIV MNichitean Adriana
Ariciuc Mateea RalucaIV AMNichitean Adriana
Babascu MaraIV AMCrismariu Adriana
Chibici GabrielaIV AMCrismariu Adriana
Bordeut AdelinaPregatitoare CMTalpau Rodica

Inapoi la centrele de concurs