Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Constanta
Localitate:Eforie Nord
Scoala:Scoala Gimnaziala nr 1
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Andronachi DavidI A100Stanoiev Cleopatra
Branga AlexiaI A100Stanoiev Cleopatra
Branga DariaI A100Stanoiev Cleopatra
Constantin IlincaI A100Stanoiev Cleopatra
Constantinescu BiancaI A100Stanoiev Cleopatra
Dobre ElisaI A100Stanoiev Cleopatra
Giurgea PatrickI A100Stanoiev Cleopatra
Karacoc ErsinI A100Stanoiev Cleopatra
Murat EnisI A100Stanoiev Cleopatra
Salomiea AndreiI A100Stanoiev Cleopatra
Sion AlexandruI A100Stanoiev Cleopatra
Voiculescu StefanI A100Stanoiev Cleopatra
Buga VladI A95Stanoiev Cleopatra
Scanteie MarioI A94Stanoiev Cleopatra
Dumitrache FlorinI A90Stanoiev Cleopatra
Zaporojan DariaI A90Stanoiev Cleopatra
Stanciu MariaI A74Stanoiev Cleopatra
Lupu AlinaI A65Stanoiev Cleopatra
Chiorean SophiaI B90Memis Fieza
Banu AlexandruI B80Memis Fieza
Canea EduardI B75Memis Fieza
Anghel GabrielI B74Memis Feiza
Covalciuc MihaiI B74Memis Feiza
Mitroi EduardI B74Memis Fieza
Chivu GeorgeI B73Memis Fieza
Paraschiv SaraI B73Memis Fieza
Constantinescu AdelaI B70Memis Fieza
Letu MateiI B70Memis Feiza
Grasu DecebalI B65Memis Fieza
Oprea VictorI B65Memis Feiza
Ungureanu DavidI B65Memis Feiza
Baca VladI B64Memis Feiza
Dumitrache SabinaI B60Memis Fieza
Calinescu Adelina GabrielaII A100Gani Nela
Cincu DavidII A100Gani Nela
Cinteanu RebeccaII A100Gani Nela
Cretu SofiaII A100Gani Nela
Culus TheodoraII A100Gani Nela
Blanzeanu TudorII A98Gani Nela
Deaconu AlessiaII A98Gani Nela
Filip AlexandruII A98Gani Nela
Feodotov AdelinaII A95Gani Nela
Meneveli AadenII A95Gani Nela
Vodita ErikaII A95Gani Nela
Dobrescu SoniaII A93Gani Nela
Hanu ionut AdrianII A92.5Gani Nela
Baca AlisaII A90Gani Nela
Curt-Sein daliaII A90Gani Nela
Izbul HiraII A90Gani Nela
Tudose PatrikII A90Gani Nela
Gani EdiII A88Gani Nela
Ciopa AdelinaII A87.5Gani Nela
Miras YasmineII A85.5Gani Nela
Mambet IzelII A85Gani Nela
Kasemi SophieII A78Gani Nela
Preda CristianaII A74Gani Nela
Filon RazvanII A70Gani Nela
Oanta WalterII A63.5Gani Nela
Rusnaciuc Paul EduardII A62.5Gani Nela
Tanase MarioII B100Jeciu Oana
Beres AlidaII B90Jeciu Oana
Horga EduardII B90Jeciu Oana
Maxim EduardII B85Jeciu Oana
Lita AlanII B60Jeciu Oana
Apostol IannisIII A100Vargoliu Stela
Ghita RaresIII A91Vargoliu Stela
Truta RaresIII A91Vargoliu Stela
Canea TeodorIII B76Istrate Elena
Culus AndreiIII C100Doros Monica
Ungureanu TeodoraIII C68Doros Monica
Bulagea MariaIII C65Doros Monica
Eduard MihaiIII C61Doros Monica
Calivet DenizIV B100Paun Elisabeta
Orbocea MateiIV B98Paun Elisabeta
Mitran AlexandruIV B94Paun Elisabeta
Mihai AndraIV B90Paun Elisabeta
Burtea AdrianIV B89Paun Elisabeta
Ablez AyanIV B77Paun Elisabeta
Gani SaraIV B74Paun Elisabeta
Ciocea SaraPregatitoare CP 100Clement Alina
Dobre AndaPregatitoare CP 100Clement Alina
Fantana AlesiaPregatitoare CP 100Clement Alina
Nemes TeodoraPregatitoare CP 100Clement Alina
Pavalachi JaninePregatitoare CP 100Clement Alina
Scripcaru DanielPregatitoare CP 100Clement Alina
Seitcadil MelisaPregatitoare CP 100Clement Alina
Tiliuta DavidPregatitoare CP 100Clement Alina
Yigit EbruPregatitoare CP 100Clement Alina
Manea TaniaPregatitoare CP 95Clement Alina
Moca AlexandraPregatitoare CP 88Clement Alina
Ciorabai ElifPregatitoare CP 87Clement Alina
Ismana AndreiPregatitoare CP 85Clement Alina
Rasoiu LuciaPregatitoare CP 85Clement Alina
Luca DavidPregatitoare CP 84Clement Alina
Roibu FlaviusPregatitoare CP 84Clement Alina
Ruse DavidPregatitoare CP 83Clement Alina
Munteanu CozminaPregatitoare CP 73Clement Alina
Jeciu AlesiaPregatitoare CP 70Clement Alina
Popa MatiasPregatitoare CP 61Clement Alina

Inapoi la centrele de concurs