Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Olt
Localitate:Slatina
Scoala:Liceul cu Program Sportiv
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Barbu Ciprian AndreiI AELaufer Cristina
Catana CostinI BEMatescu Simona
Stancu Iulia AndreeaI BEMatescu Simona
Achimescu AmaliaII BEVladu Vasile
Ciurez PetrisorII BEVladu Vasile
Corbeanu DavidII BEVladu Vasile
Papuc AdelinaII BEVladu Vasile
Pisaru ClaudiaII BEVladu Vasile
Serpou MateiII BEVladu Vasile
Stamate RebeccaII BEVladu Vasile
Stoica AndraII BEVladu Vasile
Voicu AndreiII BEVladu Vasile
OITA CATALINAII CEVARZARU GEANINA-DANIELA
STANCU BOGDANII CEVARZARU GEANINA-DANIELA
Bodescu AndreeaIV AEVladu Mariana
Dita IanisIV AEVladu Mariana
Popa GeorgianaIV AEVladu Mariana
Popa LidiaIV AEVladu Mariana
Prodan NicoletaIV AEVladu Mariana
Voica MariaIV AEVladu Mariana
Angelescu Alexandra DanielaPregatitoare AEVoica Mariana
Catana Angel GabrielPregatitoare AEVoica Mariana
Coman PatrickPregatitoare AEVoica Mariana
Cosmescu Bogdan IonutPregatitoare AEVoica Mariana
Dancau Iustin GabrielPregatitoare AEVoica Mariana
Gavrila Adina ElenaPregatitoare AEVoica Mariana
Ilie David MihaiPregatitoare AEVoica Mariana
Popescu MirceaPregatitoare AEVoica Mariana
Trifan Radu StefanPregatitoare AEVoica Mariana
Vasile David MihaiPregatitoare AEVoica Mariana
Sirbu AlexandruI AILaufer Cristina
Ivan Daria AndreeaPregatitoare AIVoica Mariana
Dorita AndreeaI AILaufer Cristina
Mitru YanisI AILaufer Cristina
Voicu AlexandruI BIMatescu Simona
Lilea FilipII BIVladu Vasile
Stegaru MariaII BIVladu Vasile
CALIN ANA-MARIAII CIVARZARU GEANINA-DANIELA
UNGUREANU SIMINAII CIVARZARU GEANINA-DANIELA
Minescu Robert MihaiPregatitoare AIVoica Mariana
Vaduva Iulian MarianPregatitoare AIVoica Mariana
Filip RobertII BIIVladu Vasile
UNGUREANU RAFAELII CIIVARZARU GEANINA-DANIELA
Dabugeanu AlexiaI AIILaufer Cristina
Macesanu MirunaI BIIMatescu Simona
Avram MarioII BIIVladu Vasile
Barbulescu TiberiuII BIIVladu Vasile
Simionescu IuliaII BIIVladu Vasile
Tudosie EmmaII BIIVladu Vasile
MITU CRISTIANII CIIVARZARU GEANINA-DANIELA
Balutoiu RalucaIV AIIVladu Mariana
ENE SofiaPregatitoare AIIVoica Mariana
Filip Alesia I AIIILaufer Cristina
Badicut ArianaI AIIILaufer Cristina
Lica StefanI AIIILaufer Cristina
Bodescu RianaII BIIIVladu Vasile
Despan NicolaII BIIIVladu Vasile
Ionica Mario I AIIILaufer Cristina
Pruna MirunaI AIIILaufer Cristina
Perpelea DavidI BIIIMatescu Simona
Diaconeasa ClaudiuII BIIIVladu Vasile
ILIESCU SONIAII CIIIVARZARU GEANINA-DANIELA
Bucur Valentina MariaPregatitoare AIIIVoica Mariana
Obrocea CosminPregatitoare AIIIVoica Mariana
Tolos David MihaiPregatitoare AIIIVoica Mariana
Urluescu Ayana CrinaPregatitoare AIIIVoica Mariana
Nicolae TheodorIV AIIIVladu Mariana
Carzon IrisI AMLaufer Cristina
Vlad EduardI AMLaufer Cristina
Martinescu NicusorI BMMatescu Simona
Udrea NicolasI BMMatescu Simona
Ciurea DeliaII BMVladu Vasile
CITA MARIOII CMVARZARU GEANINA-DANIELA
DORAN MARIAII CMVARZARU GEANINA-DANIELA
GHIOCA ANDREIII CMVARZARU GEANINA-DANIELA
IOSIFESCU CLAUDIAII CMVARZARU GEANINA-DANIELA
IVAN RAULII CMVARZARU GEANINA-DANIELA
ODAGIU SEBASTIANII CMVARZARU GEANINA-DANIELA
TABACU ADRIANII CMVARZARU GEANINA-DANIELA
TARE MARIAII CMVARZARU GEANINA-DANIELA
Cuje BiancaIV AMVladu Mariana
Curelaru AnaIV AMVladu Mariana
Jianu CristianaIV AMVladu Mariana
Sanda AndraIV AMVladu Mariana
Tudorache AndreasIV AMVladu Mariana
Vlad YannisIV AMVladu Mariana
Ionescu Maria GeaninaPregatitoare AMVoica Mariana
Jiga Amelia StefaniaPregatitoare AMVoica Mariana

Inapoi la centrele de concurs