Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Braila
Localitate:Braila
Scoala:Scoala Fanus Neagu
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Gheoca Daniel I A95Radulescu Luciana
Satnoianu Sofia I A95Radulescu Luciana
Mure Maria I A93Radulescu Luciana
Butan Carina I A90Radulescu Luciana
Gheorghe Ioana DariaI A84Lazar Vasilica
Serban BogdanI A80Lazar Vasilica
Sandru Andreea I A77Lazar Vasilica
Preda Vlad I A75Lazar Vasilica
Moroianu RaresI A74Lazar Vasilica
Neculai Petru I A74Lazar Vasilica
Dolea NicoletaI A70Lazar Vasilica
Voncila Razvan I A70Lazar Vasilica
Jataruc RaresI A68Lazar Vasilica
Cocianu VladI A61Lazar Vasilica
Covrig-Ortopelea DariaI A60Lazar Vasilica
CIOROMELE ALESSIA MARIAI B100Popescu Ioana
BALABAN STEFAN GEORGEI B98Popescu Ioana
SPULBER ANDREEA ELENAI B86Popescu Ioana
STUPARIU ALEXANDRU GABRIELI B84Popescu Ioana
NECULAI MAYA MARIAI B80Popescu Ioana
VASILE ALEXANDRAI B80Popescu Ioana
BADEA CARINA NICOLAI B79Popescu Ioana
PISICA ALEXANDRA ANDREEAI B75Popescu Ioana
STAN ANA MARIAI B74Popescu Ioana
SUSU EDUARD ANDREEASI B72Popescu Ioana
STOIAN ANDREEA NICOLAI B61Popescu Ioana
GUSATU VLAD MARIUSI B60Popescu Ioana
Seniuc AndreeaII B100Cernateanu Paula
Paraschiv LucaII B99Cernateanu Paula
Chirita DariusII B95Cernateanu Paula
Nazaru EricII B95Cernateanu Paula
Cretu MihaiII B94Cernateanu Paula
Dragomir Robert II D100Carsote Ramona
Salceanu AlexiaII D100Carsote Ramona
Bratu Ingrid II D95Carsote Ramona
Giol Irina II D95Carsote Ramona
Stoica VioletaII D95Carsote Ramona
Cristea Ana II D90Carsote Ramona
Holban Petre II D90Carsote Ramona
Rosioru Claudia II D90Carsote Ramona
Motoc MihneaII D87Carsote Ramona
Zeca MirunaII D86Carsote Ramona
Brescan AlexandruII D80Carsote Ramona
Craciun RaresII D80Carsote Ramona
Duminica Gabriel II D80Carsote Ramona
Perianu Darius II D77Carsote Ramona
Vasile Adnana II D75Carsote Ramona
Bilea MaraII D72Carsote Ramona
Badiu Andreea LuminitaII E99Niscov Simona
Ciortan Stefan VladutII E99Niscov Simona
Giol MariaII E99Niscov Simona
Mazareanu Damian AlinII E90Niscov Simona
Parlog GeorgianaII E90Niscov Simona
Vasilescu Ciprian GeorgeII E90Niscov Simona
Neacsu Calin AndreiII E83Niscov Simona
Pantur Gabriel IulianII E83Niscov Simona
Petrache Maria AlexandraII E83Niscov Simona
Turtoi Narcis CristianII E83Niscov Simona
Caldarus AndreeaII E80Niscov Simona
Tanasa AndreiII E78Niscov Simona
Chisca Alexandra TeodoraII E75Niscov Simona
Punga Ana-MariaII E73Niscov Simona
DIACONU ELENA IOANAIII A84Patulea Ana-Maria
MARIN DARIAIII A83Patulea Ana-Maria
BRAILA ROBERT ANDREIIII A81Patulea Ana-Maria
CHISCOP IOANA ALEXANDRAIII A81Patulea Ana-Maria
PARLEA CAMELIA GEORGIANAIII A79Patulea Ana-Maria
BAZARU GEORGEIII A77Patulea Ana-Maria
BAZARU GEORGEIII A77Patulea Ana-Maria
MANEA ALEXANDRU IULIANIII A77Patulea Ana-Maria
IACOB IOANA CATALINAIII A76Patulea Ana-Maria
HIRSU EMILIA ELENAIII A75Patulea Ana-Maria
RADU LUCKA DANIELIII A75Patulea Ana-Maria
STEFAN MARCO GABRIELIII A75Patulea Ana-Maria
TUREAC CALINIII A73Patulea Ana-Maria
ANTOHE BIANCA MARIAIII A71Patulea Ana-Maria
LIPAN SABINAIII A70Patulea Ana-Maria
DUDULEA ANA MARIAIII A68Patulea Ana-Maria
RAFAILA ALECSANDRA ANDREEAIII A65Patulea Ana-Maria
ZAFIU ALEXANDRAIII A63Patulea Ana-Maria
Damian NectarieIII B100Ciupitu Gianina
Rujoiu Alexia IoanaIII B100Ciupitu Gianina
Pintilii MarcuIII B98Ciupitu Gianina
Stemate CristinaIII B89Ciupitu Gianina
Ribita Nicolas BogdanIII B85Ciupitu Gianina
Gheorghe Andreea MariaIII B81Ciupitu Gianina
Musca Radu StefanIII B79Ciupitu Gianina
Ilie Corina MariaIII B75Ciupitu Gianina
Chirica Rares MihaiIII B72Ciupitu Gianina
Irimia Ana MariaIII B71Ciupitu Gianina
Satnoianu Denisa AnamariaIII B70Ciupitu Gianina
Mocanita SaraIII C87Robitu Violeta
Talpau StefaniaIII C85Robitu Violeta
Dumitru MariaIII C83Robitu Violeta
Boboc Bianca MariaIII D87Tanase Simona
Bertescu Roberto AndreiIII D84Tanase Simona
Soare MariaIII D84Tanase Simona
Ionescu ElenaIII D82Tanase Simona
Gheorghe Mara GeorgianaIII D75Tanase Simona
Bucuresteanu AndradaIII D73Tanase Simona
Perianu Rares CristianIII D67Tanase Simona
Secuianu Robert GabrielIII D65Tanase Simona
Ifrim DragosIII E90Ciocirlan Elena
Trandafir Cosmin PetrusIV B88Radulescu Luciana
Dragomir Elena GabrielaIV B77Radulescu Luciana
Ciupitu MihaiIV B73Radulescu Luciana
Axente DianaIV C84Nedelcu Virginia
BOROS STEFANIAPregatitoare B100Picos Violeta
BREBENEL MIRUNAPregatitoare B100Picos Violeta
CHIRIAC ANA MARIAPregatitoare B100Picos Violeta
CONDRUZ ANDREI GABRIELPregatitoare B100Picos Violeta
CREITEANU ROBERT ANDREIPregatitoare B100Picos Violeta
GURGU THEODORA ALESSIAPregatitoare B100Picos Violeta
MARGARIT CATALINPregatitoare B100Picos Violeta
MOCANU MARIAPregatitoare B100Picos Violeta
MUNTEANU NATALIA MARIAPregatitoare B100Picos Violeta
NICOLAE BOGDAN IONUTPregatitoare B100Picos Violeta
NISIPEANU RAZVAN ANDREIPregatitoare B100Picos Violeta
OLARU CRISTIAN ANDREIPregatitoare B100Picos Violeta
PIRPILIU DARIA MARIAPregatitoare B100Picos Violeta
TARACHIU TEODORA ANDREEAPregatitoare B100Picos Violeta
BANICA MIRUNA ANDREEAPregatitoare B97Picos Violeta
CHIRIAC DIANA MARIAPregatitoare B95Picos Violeta
DRAGUSIN EMA MARIAPregatitoare B95Picos Violeta
IFRIM MIHAIPregatitoare B94Picos Violeta
DUMITRU NICOLAS GABRIELPregatitoare B92Picos Violeta
URSE ALEXIA NICOLETAPregatitoare B92Picos Violeta
BURLACU ADRIAN VIORELPregatitoare B90Picos Violeta
RADULESCU LARISA STEFANIAPregatitoare B90Picos Violeta
HOLBAN DRAGOS FLORINPregatitoare B87Picos Violeta
ION DAVID GEORGIANPregatitoare B86Picos Violeta
ROSCA STEFAN MANUELPregatitoare B83Picos Violeta
BLANICA DAVID IOANPregatitoare B81Picos Violeta
DOLEA GEORGIANA ALEXANDRAPregatitoare B80Picos Violeta

Inapoi la centrele de concurs