Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Braila
Localitate:Braila
Scoala:Scoala Fanus Neagu
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
CIOROMELE ALESSIA MARIAI BEPopescu Ioana
Seniuc AndreeaII BECernateanu Paula
Dragomir Robert II DECarsote Ramona
Salceanu AlexiaII DECarsote Ramona
Damian NectarieIII BECiupitu Gianina
Rujoiu Alexia IoanaIII BECiupitu Gianina
BOROS STEFANIAPregatitoare BEPicos Violeta
BREBENEL MIRUNAPregatitoare BEPicos Violeta
CHIRIAC ANA MARIAPregatitoare BEPicos Violeta
CONDRUZ ANDREI GABRIELPregatitoare BEPicos Violeta
CREITEANU ROBERT ANDREIPregatitoare BEPicos Violeta
GURGU THEODORA ALESSIAPregatitoare BEPicos Violeta
MARGARIT CATALINPregatitoare BEPicos Violeta
MOCANU MARIAPregatitoare BEPicos Violeta
MUNTEANU NATALIA MARIAPregatitoare BEPicos Violeta
NICOLAE BOGDAN IONUTPregatitoare BEPicos Violeta
NISIPEANU RAZVAN ANDREIPregatitoare BEPicos Violeta
OLARU CRISTIAN ANDREIPregatitoare BEPicos Violeta
PIRPILIU DARIA MARIAPregatitoare BEPicos Violeta
TARACHIU TEODORA ANDREEAPregatitoare BEPicos Violeta
Paraschiv LucaII BICernateanu Paula
Badiu Andreea LuminitaII EINiscov Simona
Ciortan Stefan VladutII EINiscov Simona
Giol MariaII EINiscov Simona
BALABAN STEFAN GEORGEI BIPopescu Ioana
Pintilii MarcuIII BICiupitu Gianina
BANICA MIRUNA ANDREEAPregatitoare BIIPicos Violeta
Gheoca Daniel I AIIRadulescu Luciana
Satnoianu Sofia I AIIRadulescu Luciana
Chirita DariusII BIICernateanu Paula
Nazaru EricII BIICernateanu Paula
Bratu Ingrid II DIICarsote Ramona
Giol Irina II DIICarsote Ramona
Stoica VioletaII DIICarsote Ramona
CHIRIAC DIANA MARIAPregatitoare BIIPicos Violeta
DRAGUSIN EMA MARIAPregatitoare BIIPicos Violeta
Cretu MihaiII BIIICernateanu Paula
IFRIM MIHAIPregatitoare BIIIPicos Violeta
Mure Maria I AIIIRadulescu Luciana
DUMITRU NICOLAS GABRIELPregatitoare BIIIPicos Violeta
URSE ALEXIA NICOLETAPregatitoare BIIIPicos Violeta
Butan Carina I AMRadulescu Luciana
Cristea Ana II DMCarsote Ramona
Holban Petre II DMCarsote Ramona
Rosioru Claudia II DMCarsote Ramona
Mazareanu Damian AlinII EMNiscov Simona
Parlog GeorgianaII EMNiscov Simona
Vasilescu Ciprian GeorgeII EMNiscov Simona
Ifrim DragosIII EMCiocirlan Elena
BURLACU ADRIAN VIORELPregatitoare BMPicos Violeta
RADULESCU LARISA STEFANIAPregatitoare BMPicos Violeta

Inapoi la centrele de concurs