Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Braila
Localitate:Braila
Scoala:Scoala Fanus Neagu
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Docsan RobertoI AEGavrila Adrian
Brebenel MirunaI BEPicos Violeta
Dumitru Nicolas GabrielI BEPicos Violeta
Margarit CatalinI BEPicos Violeta
Covrig-Ortopelea dariaII AELazar Vasilica Georgeta
Cioromele AlessiaII BEPopescu Ioana
Papuc-Gheorghe Bianca- StefaniaII DESergan Doinita
Holban Petre BogdanIII DECarsote Ramona
Salceanu AlexiaIII DECarsote Ramona
Marin Daria IV AEPatulea Ana Maria
Parlea CameliaIV AEPatulea Ana Maria
Bertescu Roberto-AndreiIV DETanase Simona
Vasile George-CosminIV EECiocirlan Elena
Braguta IlincaPregatitoare AECostea Adina
Caldarus MihaelaPregatitoare AECostea Adina
Ghelase AlexiaPregatitoare AECostea Adina
Toader AnaPregatitoare AECostea Adina
Badin Maria TeodoraPregatitoare CENedelcu Virginia
Batca DenisaPregatitoare CENedelcu Virginia
Constantinescu Andrei RobertPregatitoare CENedelcu Virginia
Tatu Darius LucianPregatitoare CENedelcu Virginia
Terente Anastasia IoanaI BIPicos Violeta
Banica Miruna AndreeaI BIPicos Violeta
Condruz Andrei GabrielI BIPicos Violeta
Ion David GeorgianI BIPicos Violeta
Mihalceanu LucianI BIPicos Violeta
Pirpiliu Daria MariaI BIPicos Violeta
Dumitru Bogdan-AdrianIV DITanase Simona
Nicola David IoanI BIIPicos Violeta
Badin LuminitaIII EIINiscov Simona
Stoian AndreeaIII EIINiscov Simona
Ifrim DragosIV EIICiocirlan Elena
Ionescu ElenaIV DIITanase Simona
Moraru SabinaPregatitoare AIICostea Adina
Ciurica Andra MariaPregatitoare CIINedelcu Virginia
Balanica David IoanI BIIPicos Violeta
Rosca Stefan Manuel I BIIPicos Violeta
Preda Vlad IonutII AIILazar Vasilica Georgeta
Bratu IngridIII DIICarsote Ramona
Zeca MirunaIII DIICarsote Ramona
Ciortan VladutIII EIINiscov Simona
Mazareanu Alin DamianIII EIINiscov Simona
Niculitev CameliaIII EIINiscov Simona
Satnoianu SofiaII AIIILazar Vasilica Georgeta
Neculai MayaII BIIIPopescu Ioana
Nicolae Bogdan IonutI BIIIPicos Violeta
Vasile AlexandraII BIIIPopescu Ioana
Ioanides Stefan FlorinII CIIISusu Angelica
Dragomir RobertIII DIIICarsote Ramona
Morogan IarinaPregatitoare AIIICostea Adina
Chiriac Ana MariaI BIIIPicos Violeta
Susu EduardII BIIIPopescu Ioana
Armenciu Dan StefanPregatitoare CIIINedelcu Virginia
Hulea Maria DariaPregatitoare CIIINedelcu Virginia
Pisica AlexandraII BIIIPopescu Ioana
Tudose AnamariaII BIIIPopescu Ioana
Badiu Stefan CristianII CIIISusu Angelica
Andrei CristinaIII DIIICarsote Ramona
Craciun RaresIII DIIICarsote Ramona
Vasile AdnanaIII DIIICarsote Ramona
Grosu DavidIV EIIICiocirlan Elena
Boros StefniaI BMPicos Violeta
Ifrim MihaiI BMPicos Violeta
Olaru Cristian AndreiI BMPicos Violeta
Damian Maria I CMIlie Marinela
Voicu Ana - SofiaI CMIlie Marinela
Butan CarinaII AMLazar Vasilica Georgeta
Balaban StefanII BMPopescu Ioana
Arghiropol Alexandru MarioII DMSergan Doinita
Brescan AlexandruIII DMCarsote Ramona
Giol IrinaIII DMCarsote Ramona
Zainea AdrianPregatitoare AMCostea Adina
Buzatu Miruna AndreeaPregatitoare CMNedelcu Virginia
Subtirica Alexia MariaPregatitoare CMNedelcu Virginia

Inapoi la centrele de concurs