Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Valcea
Localitate:Rm Valcea
Scoala:Scoala Gimnaziala Nr. 5
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Balaceanu Petru AlexandruI B100Mitan Camelia
Birsan Dumitru DaniilI B100Mitan Camelia
Butet Anna Magdalena CristinaI B100Mitan Camelia
Ceausu Eric AntonioI B100Mitan Camelia
Deaconu Mihnea MarianI B100Mitan Camelia
Govoreanu Nicolae CatrinelI B100Mitan Camelia
Litoiu Iulia MariaI B100Mitan Camelia
Matei Ana Maria IzabelaI B100Mitan Camelia
Mustatea Cristian MarianI B100Mitan Camelia
Oprisor Ioana SofiaI B100Mitan Camelia
Pirvulescu Mihnea StefanI B100Mitan Camelia
Tarlea Maria KarinaI B100Mitan Camelia
Tilvic Remus AndreiI B100Mitan Camelia
Vlad Theodor MihaiI B100Mitan Camelia
Zotica Albertina MariaI B100Mitan Camelia
Borbeli Ovidiu MarianI B90Mitan Camelia
Frunza Andreea PatriciaI B90Mitan Camelia
Olaru Daria StefaniaI B90Mitan Camelia
Pandurasu SarahI B90Mitan Camelia
Raduca Mihai AdrianI B90Mitan Camelia
Stancu Dennis AdrianI B90Mitan Camelia
Tufisi Robert AndreiI B90Mitan Camelia
Birtalan DenisII A100Cazacu Vasilica
Glodeanu TeodoraII A100Cazacu Vasilica
Mican RaulII A100Cazacu Vasilica
Pantelica AliceII A100Cazacu Vasilica
Tufisi SarahII A100Cazacu Vasilica
Schiopu ElizaII A95Cazacu Vasilica
Mirea AndreiII A85Cazacu Vasilica
Poenaru Ana-MariaII A75Cazacu Vasilica
Zamfirescu NicoletaII A75Cazacu Vasilica
Tudose LarisaII A70Cazacu Vasilica
Maruntelu IonutII B98Grigore Floriana
Bodi PatriciaII B97Grigore Floriana
Scheianu StefanII B97Grigore Floriana
Buga RazvanII B96Grigore Floriana
Parauseanu CarinaII B95Grigore Floriana
Popescu IleanaII B95Grigore Floriana
Badraga MariaII C100Onogea Mioara
Buda Iulia MariaII C100Onogea Mioara
Ion Duca MariaII C100Onogea Mioara
Moise IreneII C100Onogea Mioara
Nuta Ilias CosminII C100Onogea Mioara
Mihai Vlad StefanII C98Onogea Mioara
Tatu Lavinia CodrutaII C98Onogea Mioara
Martalogu Eduard II C96Onogea Mioara
Motoi Denis ConstantinII C95Onogea Mioara
Olaru Ana MariaII C95Onogea Mioara
Dumitrascu Sebastian NicolaeII C90Onogea Mioara
Oprescu Ioana CatalinaII C80Onogea Mioara
Bartha CristianIII C95Ciobanu Diana
Stanisor StefaniaIII C95Ciobanu Diana
Visa AlexandraIII C88Ciobanu Diana
Pavel RaresIII C83Ciobanu Diana
Canavea MirunaIII C80Ciobanu Diana
Dragan RobertIII C80Ciobanu Diana
Patru AlexandraIII C80Ciobanu Diana
Tudose RaulIII C80Ciobanu Diana
Bontea EricPregatitoare B100Mihai Daniela
Latiu MateiPregatitoare B100Mihai Daniela
Barbu AntoniaPregatitoare B96Mihai Daniela
Ilinca StefaniaPregatitoare B96Mihai Daniela
Roman TyronPregatitoare B95Mihai Daniela
Ilina PetrutPregatitoare B90Mihai Daniela
Sararu GeorgePregatitoare B90Mihai Daniela
Motoi RaresPregatitoare B88Mihai Daniela
Circiag AlexiaPregatitoare B84Mihai Daniela
Nalbitoru Maracine EmiliaPregatitoare B84Mihai Daniela
Circiumaru AlexiaPregatitoare B83Mihai Daniela
Nicolae AdelinaPregatitoare B83Mihai Daniela

Inapoi la centrele de concurs