Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Galati
Localitate:Galati
Scoala:Scoala Gimnaziala Dan Barbilian
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Capsa Daria GabrielaI A100Epure Florentina Cristina
Zahei AtenaI A89Epure Florentina Cristina
Musat ElenaI A85Epure Florentina Cristina
Jujau Denisa CristinaI A79Epure Florentina Cristina
Vodarici AndreeaI A79Epure Florentina Cristina
Constantinescu RaresI A74Epure Florentina Cristina
Genete RobertI A74Epure Florentina Cristina
Talpan Robin GeorgianI A74Epure Florentina Cristina
Scumpu Denis AndreiI A69Epure Florentina Cristina
Dinu Adelina NicoletaI A68Epure Florentina Cristina
Negru Riana GabrielaI A65Epure Florentina Cristina
Lazar Raluca Mihaela I A64Epure Florentina Cristina
Damian Anca MariaI A60Epure Florentina Cristina
Mungiu MihaiI C100Chiper Ionica
Prelipcean RaulI C100Chiper Ionica
Sava EduardI C100Chiper Ionica
Stoleru DariaI C100Chiper Ionica
Gheorghiu LucaI C95Chiper Ionica
Patriche MayaI C95Chiper Ionica
Tonea MariaI C95Chiper Ionica
Groparu DariaI C87Chiper Ionica
Ivan SebastianI C85Chiper Ionica
Boca SaraI C84Chiper Ionica
Giol AlexandraI C84Chiper Ionica
Craciun BiancaI C80Chiper Ionica
Ciobanu AlexiaI C79Chiper Ionica
Calciu RobertI C76Chiper Ionica
Toader LarisaI C74Chiper Ionica
Suierica DianaI C72Chiper Ionica
Rosu BogdanI C70Chiper Ionica
Diaconu MariaI D90Balmus Clementina
Preda IrinaI D79Balmus Clementina
Tudor AdelinaI D79Balmus Clementina
Voicu RazvanI D74Balmus Clementina
Luca DariusI D72Balmus Clementina
Franciscatos AndreiI D63Balmus Clementina
Hanganu DavidI D60Balmus Clementina
Iacob MihaiII AParticipantGrapa Liliana
Filip AlexandruII C100Mohorea Anicuta
Ardeleanu AlexiaII C90Mohorea Anicuta
Dediu MirunaII C88Mohorea Anicuta
Chirila SofiaIII A91Duca Venera
Emanoil IasminaIII A90Duca Venera
Irimia LorenaIII A90Duca Venera
Gita DenisIII A88Duca Venera
Ionescu AntoniaIII A86Duca Venera
Giol BogdanIII A85Duca Venera
Istrate AndraIII A84Duca Venera
Holca SimonaIII A80Duca Venera
Rosu AndreiIII A78Duca Venera
Antohe EduardIII A70Duca Venera
Neacsu AlexandraIII A60Duca Venera
Ilie ValentinaIII B95Zlotea Dorina
Suvache OvidiuIII B95Zlotea Dorina
Fotache BiancaIII B93Zlotea Dorina
Mihai FlorinIII B92Zlotea Dorina
Irofti GabrielIII B90Zlotea Dorina
Stamate DariaIII B88Zlotea Dorina
Stoica TeodoraIII B85Zlotea Dorina
Aldea RobertIII B80Zlotea Dorina
Busuioc Mihai RemusIII C100Radu Madalina
Cantia Miruna GabrielaIII C100Radu Madalina
Oana Larisa SimonaIII C100Radu Madalina
Lungu Andra ElenaIII C85Radu Madalina
Trofin Crina AlecsandraIII C82Radu Madalina
Mocanu Maria ElenaIII C81Radu Madalina
Mocanu Oana ElenaIII C80Radu Madalina
Vintila Sorina AndreeaIII C77Radu Madalina
Dumitrescu Delia ElenaIII C73Radu Madalina
Raducan AndreiIII C71Radu Madalina
Avasiloaie TeodoraIII C70Radu Madalina
Plaianu Filiuta RubenIII C70Radu Madalina
Chaudhry Sara TeodoraPregatitoare B100Buruiana Lenuta
Dediu Sara IoanaPregatitoare B100Buruiana Lenuta
Drumea CristinaPregatitoare B100Buruiana Lenuta
Glavan Rebeca ElenaPregatitoare B100Buruiana Lenuta
Marinovici Maria AnastasiaPregatitoare B100Buruiana Lenuta
Prisacaru Dragos GabrielPregatitoare B100Buruiana Lenuta
Tudosa BiancaPregatitoare B100Buruiana Lenuta
Vatafu IuliaPregatitoare B100Buruiana Lenuta
Craciun Cosmin AlexandruPregatitoare B98Buruiana Lenuta
Adam RobertPregatitoare B95Buruiana Lenuta
Ciornovalic Riana ElenaPregatitoare B95Buruiana Lenuta
Iliescu DariaPregatitoare B95Buruiana Lenuta
Irimia Tania MariaPregatitoare B95Buruiana Lenuta
Pavel Alexia MihaelaPregatitoare B95Buruiana Lenuta
Radu Maria TeodoraPregatitoare B95Buruiana Lenuta
Simu Andreea PatriciaPregatitoare B95Buruiana Lenuta
Turiac OanaPregatitoare B95Buruiana Lenuta
Barbu David GabrielPregatitoare B90Buruiana Lenuta
Bors Victor DumitruPregatitoare B90Buruiana Lenuta
Crihana Robert StefanPregatitoare B90Buruiana Lenuta
Daraban Matteo CodrinPregatitoare B90Buruiana Lenuta
Olteanu TeodoraPregatitoare B90Buruiana Lenuta
Popa Patrick AndreasPregatitoare B90Buruiana Lenuta
Stanciulescu Adelina MariaPregatitoare B90Buruiana Lenuta
Bercea Alexia MariaPregatitoare B89Buruiana Lenuta
Moisescu Amalia MariaPregatitoare B88Buruiana Lenuta
Craciun Alexandra MariaPregatitoare B75Buruiana Lenuta
Calin Veronica MariaPregatitoare B74Buruiana Lenuta
Iftenie Radu ConstantinPregatitoare B74Buruiana Lenuta
Pascal Flavius StefanPregatitoare B70Buruiana Lenuta
Apostu MariaPregatitoare C100Popescu Mioara
Berlea MihaiPregatitoare C100Popescu Mioara
Bujoreanu RaisaPregatitoare C100Popescu Mioara
Grecea MirunaPregatitoare C100Popescu Mioara
Luca AlexandraPregatitoare C100Popescu Mioara
Pasat ErikaPregatitoare C100Popescu Mioara
Popa ElenaPregatitoare C100Popescu Mioara
Prodan CristinaPregatitoare C100Popescu Mioara
Puscasu BogdanPregatitoare C100Popescu Mioara
Susanu BogdanPregatitoare C100Popescu Mioara
Susnea TeodorPregatitoare C100Popescu Mioara
Suvac AntoniaPregatitoare C90Popescu Mioara

Inapoi la centrele de concurs