Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Galati
Localitate:Galati
Scoala:Scoala Gimnaziala Dan Barbilian
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Capsa Daria GabrielaI AEEpure Florentina Cristina
Mungiu MihaiI CEChiper Ionica
Prelipcean RaulI CEChiper Ionica
Sava EduardI CEChiper Ionica
Stoleru DariaI CEChiper Ionica
Filip AlexandruII CEMohorea Anicuta
Busuioc Mihai RemusIII CERadu Madalina
Cantia Miruna GabrielaIII CERadu Madalina
Oana Larisa SimonaIII CERadu Madalina
Chaudhry Sara TeodoraPregatitoare BEBuruiana Lenuta
Dediu Sara IoanaPregatitoare BEBuruiana Lenuta
Drumea CristinaPregatitoare BEBuruiana Lenuta
Glavan Rebeca ElenaPregatitoare BEBuruiana Lenuta
Marinovici Maria AnastasiaPregatitoare BEBuruiana Lenuta
Prisacaru Dragos GabrielPregatitoare BEBuruiana Lenuta
Tudosa BiancaPregatitoare BEBuruiana Lenuta
Vatafu IuliaPregatitoare BEBuruiana Lenuta
Apostu MariaPregatitoare CEPopescu Mioara
Berlea MihaiPregatitoare CEPopescu Mioara
Bujoreanu RaisaPregatitoare CEPopescu Mioara
Grecea MirunaPregatitoare CEPopescu Mioara
Luca AlexandraPregatitoare CEPopescu Mioara
Pasat ErikaPregatitoare CEPopescu Mioara
Popa ElenaPregatitoare CEPopescu Mioara
Prodan CristinaPregatitoare CEPopescu Mioara
Puscasu BogdanPregatitoare CEPopescu Mioara
Susanu BogdanPregatitoare CEPopescu Mioara
Susnea TeodorPregatitoare CEPopescu Mioara
Craciun Cosmin AlexandruPregatitoare BIBuruiana Lenuta
Gheorghiu LucaI CIIChiper Ionica
Patriche MayaI CIIChiper Ionica
Tonea MariaI CIIChiper Ionica
Ilie ValentinaIII BIIZlotea Dorina
Suvache OvidiuIII BIIZlotea Dorina
Adam RobertPregatitoare BIIBuruiana Lenuta
Ciornovalic Riana ElenaPregatitoare BIIBuruiana Lenuta
Iliescu DariaPregatitoare BIIBuruiana Lenuta
Irimia Tania MariaPregatitoare BIIBuruiana Lenuta
Pavel Alexia MihaelaPregatitoare BIIBuruiana Lenuta
Radu Maria TeodoraPregatitoare BIIBuruiana Lenuta
Simu Andreea PatriciaPregatitoare BIIBuruiana Lenuta
Turiac OanaPregatitoare BIIBuruiana Lenuta
Fotache BiancaIII BIIIZlotea Dorina
Mihai FlorinIII BIIIZlotea Dorina
Chirila SofiaIII AIIIDuca Venera
Diaconu MariaI DMBalmus Clementina
Ardeleanu AlexiaII CMMohorea Anicuta
Emanoil IasminaIII AMDuca Venera
Irimia LorenaIII AMDuca Venera
Irofti GabrielIII BMZlotea Dorina
Barbu David GabrielPregatitoare BMBuruiana Lenuta
Bors Victor DumitruPregatitoare BMBuruiana Lenuta
Crihana Robert StefanPregatitoare BMBuruiana Lenuta
Daraban Matteo CodrinPregatitoare BMBuruiana Lenuta
Olteanu TeodoraPregatitoare BMBuruiana Lenuta
Popa Patrick AndreasPregatitoare BMBuruiana Lenuta
Stanciulescu Adelina MariaPregatitoare BMBuruiana Lenuta
Suvac AntoniaPregatitoare CMPopescu Mioara

Inapoi la centrele de concurs