Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Valcea
Localitate:Horezu
Scoala:Liceul Constantin Brancoveanu
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Matei AnaI AECiolpan Cristiana
Rada Maria AndreeaI AECiolpan Cristiana
Sicoe Larisa PetronelaI AECiolpan Cristiana
Andronescu DavidII BERizescu Ramona
Balescu AlexiaII BERizescu Ramona
Banciu Maria RoxanaII BERizescu Ramona
Buza Cristi MihaiII BERizescu Ramona
Nedelcu MadalinII BERizescu Ramona
Preda ElisaII BERizescu Ramona
Stefan Alexandru IonutII BERizescu Ramona
Ceuca Andreea MariaIV AECirjan Madeline
Deaconescu AlexandraIV AECirjan Madeline
Dumitrescu AnamariaIV AECirjan Madeline
Mogosi Andreea Maria IV AECirjan Madeline
Predescu LucaIV AECirjan Madeline
Simion StefaniaIV AECirjan Madeline
Stancu ElisaIV AECirjan Madeline
Vlad ValentinIV AECirjan Madeline
Biscu Carina MariaPregatitoare BEAntoana Florina
Cioranu IoanaPregatitoare BEAntoana Florina
Ginju Emilia MateeaPregatitoare BEAntoana Florina
Giurca Yanis FlorentinPregatitoare BEAntoana Florina
Patroi Alexia StefaniaPregatitoare BEAntoana Florina
Popescu Darius IonutPregatitoare BEAntoana Florina
Raicu Stefan AntoniePregatitoare BEAntoana Florina
Brutaru MirunaI AICiolpan Cristiana
Ulmeanu MarinaI AICiolpan Cristiana
Cirstea VladutIV AICirjan Madeline
Priceputu StefanI AIICiolpan Cristiana
Popescu MateiIII AIIPuetu Giorgiana Elena
Serban EvelineIII AIIPuetu Giorgiana Elena
Radu NicolaeIV AIICirjan Madeline
Gag SaraPregatitoare BIIAntoana Florina
Hanciu David ConstantinPregatitoare BIIAntoana Florina
Orleanu Luca MihaiPregatitoare BIIAntoana Florina
Diaconu Rares MihailII AIICioranu Alina
Golescu Lupu DianaII AIICioranu Alina
Bekesi IoanaIV AIICirjan Madeline
Deaconescu IonutII BIIRizescu Ramona
Giurea DariaIV AIICirjan Madeline
Greurusi SidoniaIII IIIStamatoiu Anca
Beregata RebecaIII AIIIPuetu Giorgiana Elena
Mirea SaraII AIIICioranu Alina
Buse MihaiIII BIIIAvramoiu Maria
Chisevescu AndradaIII BIIIAvramoiu Maria
Petre TheodoraIV AIIICirjan Madeline
Rizescu Ioana RalucaPregatitoare BIIIAntoana Florina
Moatar RaresIII AIIIPuetu Giorgiana Elena
Georgescu DariusI AMCiolpan Cristiana
Moatar DariusI AMCiolpan Cristiana
Sardarescu EduardI AMCiolpan Cristiana
Munteanu VladIII AMPuetu Giorgiana Elena
Fiastru LuanaIII BMAvramoiu Maria
Giuroiu DenisaIV AMCirjan Madeline
Pleasu Andrada GabrielaPregatitoare BMAntoana Florina

Inapoi la centrele de concurs